mob دفتر کرج:02632252192   دفتر تهران : 02155281744   مهندس علی بیات :  09125974265     مهندس محمودی :  09121005367
location دفتر تهران : بزرگراه آیت الله سعیدی ، شهرک صنعتی چهاردانگه ، خ ۲۲ شرقی ،پلاک ۹
 آدرس فروشگاه دکوود البرز : کردان ،بلوار شهدای کردان ،روبروی امیران ،نبش کوچه مریم ، فروشگاه دکوود

شرکت برنا چوب

المان های مورد استفاده در محوطه سازی باغ1401/03/28
المان های مورد استفاده در محوطه سازی باغخلاقیت در محوطه سازی باغ شامل دو بخش کلی می شود.یک بخش طراحی کلی محوطه ی باغ است که خودش شامل جزئیات زیادی می باشد و بخش دیگر خلاقیت در استفاده از متریال ساخت محوطه می باشد.در ادامه این دو بخش کلی را به صورت جزئی تر مورد بررسی قرار می دهیم.
طراحی فضای سبز ادارات1401/03/23
طراحی فضای سبز اداراتیکی از مواردی که این روزها در فضاها و ساختمان های اداری دقت می شود، طراحی مناسب فضای سبز محیط می باشد. از بخش های مهم اداری که می توان در طراحی آن اهمیت قائل شد، روف گاردن و تراس گاردن می باشد. در سالیان گذشته نشان داده شده که طراحی فضای سبز ادارات باعث ارتقای عملکرد کارکنان می شود.
بهترین چوب پلاست کدام است1401/03/21
بهترین چوب پلاست کدام استچوب پلاست یا چوب پلاستیک (WPC) محصولی نوین در معماری داخلی و همچنین محوطه سازی به شمار می‌آید که این روزها طرفداران بسیاری دارد. از مزایای پروفیل چوب پلاست شباهت محصول به چوب است که می‌توان به عنوان جایگزین متریال‌های چوبی از آن استفاده نمود.
استانداردهای لازم در طراحی آربور1401/03/18
استانداردهای لازم در طراحی آربورهنگام طراحی آربور برای محیط مورد نظر، تکرار جزئیات معماری منزل را در نظر بگیرید. این امر به هماهنگی موجود با چشم انداز کمک می‌کند. ارتفاع استاندارد برای این سازه 8 تا 10 فوت است که فضای کافی برای راه رفتن و نگهداری از انگورها یا گیاهانی که از آن بالا می‌روند و رشد می‌کنند، فراهم می‌کند.
نصب بدون زیرسازی فلزی در چوب پلاست1401/03/17
نصب بدون زیرسازی فلزی در چوب پلاستبا توجه به هزینه بسیار زیاد آهن آلات در حال حاضر مبلغ ۲۴۰ هزار تومان برای هر متر مربع زیرسازی برآورد میگردد. ( با احتساب آهن کیلیویی ۲۰ هزار تومان ) لذا لازم است که در جهت صرفه جویی در هزینه‌های اجرایی بتوانیم از زیرسازی فلزی و بکار بردن آهن آلات پرهیز کنیم.
ساخت چوب پلاست و فرآیند آن1401/03/08
ساخت چوب پلاست و فرآیند آندر فرآیند ساخت چوب پلاست علاوه بر مواد اولیه اصلی ترکیبات دیگری نیز عموما تا میزان 1 الی 10 درصد مورد استفاده قرار می گیرند که این مواد را افزودنی ها می نامند. افزودنی ها از اجزا مهم در فرمولاسیون کامپوزیت های چوب پلاست هستند که نقش کلیدی در فرایند پذیری، پایداری حین فرایند، میزان دبی، صافی سطح قطعه، همچنین خواص مکانیکی، دوام و کارکرد آن دارند.
تفاوت بالکن و تراس1401/03/04
تفاوت بالکن و تراسمعمولا بالکن را به عنوان عنصری درون عرصه ساختمان و دارای سقف برشمرده اند و تراس را به عنوان عنصری الحاقی خارج از فضای داخلی و بدون سقف در نظر گرفته اند. متاسفانه این دیدگاه تعریف درستی از بالکن و تراس نبوده و کاملا نادرست است!
محصولات دکو وود ضمانت نامه دارند1401/03/04
محصولات دکو وود ضمانت نامه دارندشرکت چوب پلاست کاران فرانوین سازه با نام تجاری دکـووود (DECOWOOD) هم راستا با سیاست‌های کلان کشور در رونق‌بخشیدن به تولیدات داخلی بویژه تولیدات دانش بنیان صیانت و حفاظت از محیط زیست، جلوگیری از واردات و خروج منابع ارزی و کمک به افزایش اشتغال در کشور با تکیه بر دانش فنی و سوابق اقتصادی مؤسسین و تحقیقات و پژوهش‌های جامع چند ساله با هدف تولید محصولات کیفی و قابل رقابت با تولیدات رقبای خارجی از سال ۱۳۹۱ اقدام به راه اندازی مجموعه تولیدی چوب پلاست کرده است
نکات مهم در خرید فلاورباکس1401/02/27
نکات مهم در خرید فلاورباکساستفاده از فلاور باکس ها یکی از اجزای اصلی در کنار محصولات چوب پلاست در روف گاردن و تراس گاردن ها می باشد استفاده از آنها در فضای سبز باعث ایجاد تنوع و البته بیشتر کردن جزئیات و بهبود طرح ظاهری محیط می شود در ادامه نکات مهم در خرید فلاورباکس را برسی خواهیم کرد.
تاریخچه و آینده چوب پلاستیک1401/02/27
تاریخچه و آینده چوب پلاستیکتحقیق بر روی تاریخچه چوب پلاستیک برای دهه های متمادی از موضوعات پرطرفدار بوده است امروزه استفاده از چند سازه چوب پلاستیک در زمینه های مختلف گسترش بسیار زیادی داشته است با این وجود تا حدود ۵ سال قبل تنها استفاده از این محصول در آمریکا و صنعت خودروسازی بود.
سوالات متداول مربوط به روف گاردن1401/02/27
سوالات متداول مربوط به روف گاردنروفگاردن یا گرین روف فضاهای سبزی هستند که در سطوح بالای ساختمان های مسکونی ، صنعتی و تجاری که برای تفریح ، فضای بازی، سایه و پناهگاه ، تولید غذا ، کنترل دما، بهبود معماری و ایجاد محیط مناسب زندگی برای پرندگان و یا به سادگی به عنوان یک منطقه سبز طراحی شده است.چنین باغ‌هایی در مقیاس بزرگ می‌توانند بر آب و هوا و محیط زیست منطقه تاثیر گذاشته و آن را بهبود بخشند.
طراحی انواع جان پناه پشت بام1401/02/26
طراحی انواع جان پناه پشت باماین روزها ساختمان سازی و اهمیت به زیباسازی بنا بسیار مورد توجه بوده و رو به مدرنیته شدن است. به همین علت با گذشت زمان محصولات و مصالح نوین برای این منظور به بازار عرضه می‌شود. با مشخصات و کارآیی‌های متفاوت که نه تنها باعث افزایش طول عمر بنا خواهد شد، بلکه در چهره شهر نیز تاثیری مستقیم خواهد داشت.
کفپوش مناسب فضای باز1401/02/26
کفپوش مناسب فضای بازدر سال‌های اخیر به خصوص در شهرهای بزرگ، بیشتر افراد و خانواده‌ها تمایل به استفاده از فضای باز یا دست کم محیطی سرسبز و دلنشین دارند. شلوغی و ازدحام جمعیت به‌علاوه کمبود یا حتی نبود فضای سبز در شهرهای بزرگ باعث شده تا محیط‌های غیر کارآمدی که تا به امروز به آنها اهمیتی داده نمی‌شد، همچون پشت بام یا تراس، به فضایی خصوصی و کارآمد تبدیل شوند. همین باعث شده تا اجرای انواع کفپوش، نرده، فلاورباکس و … با استفاده از محصولات مختص فضای باز مانند چوب پلاست بیش از پیش باشد.
گزبو چیست؟1401/02/25
گزبو چیست؟به سازه های مستقلی که دارای سقف هستند و معمولا  دورتادور آن باز است و در فضاهای باز مانند  حیاط ، روی بام ساختمان ؛ پارک ها و ... برای استراحت ؛ خواب و گردهم آئی های دوستانه استفاده می شود ، گِزِ بو می گویند . گزبو بسته به فضای موجود در نوع و اندازه های متفاوت و با مصالح گوناگون ساخته می شود .
چرا کامپوزیت چوب پلاست از محبوبیت بالایی برخوردار است1401/02/25
چرا کامپوزیت چوب پلاست از محبوبیت بالایی برخوردار استهمان طور که از اسم این فناوری نوین در طراحی داخلی پیداست،کامپوزیت چوب پلاست حاصل ترکیبی مشخص و مهندسی شده از پلیمر ترمو پلاستیک و خرده چوب است. پلیمر ترمو پلاستیک با توجه به استحکام بالا و انعطاف‌پذیری‌اش (این خصوصیت بر می گردد به ساختار زنجیره‌ای در بین عناصر تشکیل دهنده ی آن)به همراه خرده چوب‌ها می‌تواند ترکیبی را حاصل کند که علاوه بر زیبایی، دوام بالا را نیز برای مشتریان به ارمغان بیآورد.
چوب پلاست هميشه سبز1401/02/24
چوب پلاست هميشه سبزجذابیت محصولات چوبی در حوزه ساختمانی ، همواره از سوی مشتریان قابل توجه بوده است. اما محدودیت های زیست محیطی موجود برای قطع درختان به ویژه در کشورهای اروپایی و از سوی دیگر، گرانی محصولات چوبی، چالش هایی است که تولید محصولات چوبی را با محدودیت های جدی مواجه ساخته است
پلای وود چیست و چه تفاوتی با پلی وود دارد؟1401/02/18
پلای وود چیست و چه تفاوتی با پلی وود دارد؟پلای وود یکی از فرآورده ‌های مهندسی شده‌ی چوبی است. فرآیند ساخت آن به این صورت بوده که لایه ها یا ورقه‌های نازک چوبی چسب خورده، تحت فشار پرس و در دمای بالا به هم چسبانده می‌شوند. به ‌این‌ترتیب، ورق‌های صاف و ضخیم‌، با استحکام بالاتر و منعطف‌ تر به نام پلای  وود ساخته می ‌شود.
چوب ها و مصارف آن1401/02/18
چوب ها و مصارف آنچوب‌هایی که در صنعت نجاری به کار می‌روند انواع مختلفی دارند و برای استفاده مفید از هرکدام از این چوب‌ها اصول و نکات خاصی وجود دارد که باید درنظر گرفته شود. در این مقاله با انواع چوب‌ها از جمله بلوط، افرا، کاج و بسیاری موارد دیگر و نکات نجاری که باید هنگام استفاده از آن‌ها درنظر گرفت، آشنا خواهید شد.
راهنمای انتخاب جنس مبلمان1401/02/18
راهنمای انتخاب جنس مبلمانتجهیز دفتر کار با مبلمانی مناسب شاید انتخابی دشوار بین هزاران گزینه از جمله دوام بالا، ظاهر شیک و قیمت مقرون به صرفه باشد. شاید علاقه‌ی زیادی به ظاهر بادوام چوب طبیعی داشته باشید اما ممکن است در وسع‌تان نباشد؛ از سوی دیگر، اگرچه لمینت قیمت بهتری دارد، اما آیا دوام کافی هم دارد
برسی علت ترکیدگی و تغییر رنگ دک‌های چوب پلاستیک و اعمال تنها راه‌حل‌های موجود1401/02/17
برسی علت ترکیدگی و تغییر رنگ دک‌های چوب پلاستیک و اعمال تنها راه‌حل‌های موجوداز آنجایی که چوب پلاست از ترکیب دو ماده چوب و پلیمر تشکیل شده است، بنابراین ازانقباض و انبساط قابل ملاحظه ای برخوردار می باشد که اگر این محصول توسط تیم نصب حرفه ای و بست مناسب بر روی زیر سازی اصولی نصب گردد، این انبساط و انقباضات مشکلی در پروژه چوب پلاستیک به وجود نمی آورد.
مصالح مورد استفاده در فضای سبز شهری1401/02/12
مصالح مورد استفاده در فضای سبز شهریفضای سبز شهری بخشی از فضاهای باز شهری است که در عرصه های طبیعی یا مصنوعی آن تحت استقرار درختان ، گل ها ، چمن ها ، نیمکت ها ، پایه های مخصوص روشنایی ، سطل زباله ، نرده و زمین بازی کودکان  است که بر اساس نظارت و مدیریت انسان با در نظر گرفتن ضوابط ، قوانین وتخصص های مرتبط با آن برای بهبود شرایط زیستی ،زیستگاهی ورفاهی شهروندان ومراکز جمعیتی غیر روستایی ،حفظ ،نگهداری یا بنا میشود.متریال هایی که بیشتر در فضای سبز ها کاربرد دارد.
کاربرد چوب پلاست در محوطه سازی ویلا1401/02/07
کاربرد چوب پلاست در محوطه سازی ویلایکی از مهم‌ترین و پرکاربردترین موارد استفاده از پروفیل‌های چوب پلاست، محوطه‌سازی ویلاها و خانه‌های ویلایی، باغ یا زمین‌های سرسبز اطراف ویلا است. از آنجائی که این پروفیل‌ها طرحی شبیه به چوب دارند، بسیار برای محوطه‌سازی مورد استقبال قرار گرفته‌اند.
بهترین چوب برای نمای ساختمان چه چوبی است ؟1401/02/07
بهترین چوب برای نمای ساختمان چه چوبی است ؟استفاده از چوب برای نمای ساختمان موضوعی است که از گذشته تا کنون وجود داشته و یک طرح و ایده خلاقانه محسوب می شود و از نظر بینندگان نیز جذابیت خاصی داشته است.
طراحی باغ ویلا با چوب پلاست1401/02/06
طراحی باغ ویلا با چوب پلاستدر دنیای مدرن امروزی داشتن محیطی که آرامش بخش باشد و افراد بتوانند ساعاتی از وقت خود را برای تفریح و استراحت در آن محیط بگذرانند، بسیار مهم است.
گرین وال چیست ؟1401/02/06
گرین وال چیست ؟گرین وال (Green Wall) یا همان دیوار سبز که همچنین به عنوان: دیوار گیاهی، دیوار زنده یا باغ عمودی نیز شناخته می‌شود، در سال‌های اخیر به یک روند جدید رو به رشد در مناطق مسکونی تبدیل شده است. گنجاندن فضای سبز در محیط شهری نه تنها بسیار جذاب‌تر به نظر می‌رسد، بلکه مزایا و اهداف دیگری نیز دارد.
راهنماي نگهداري چوب پلاست1401/02/05
راهنماي نگهداري چوب پلاستبا توجه به ساختار و ماهیت مواد تشکیل دهنده پروفیل های چوب پلاست ، این محصول به مراقبت اندکی نیاز دارد ، با این حال نسبت به انجام دوره ای و یا مقطعی مراقبت های زیر توجه نموده و دستورالعمل های زیر را انجام دهید
واقعیت هایی درمورد چوب و چوب پلاست1401/02/05
واقعیت هایی درمورد چوب و چوب پلاستکامپوزیت چوب پلاست ترکیبی از پلیمرهای ترموپلاستیک و خرده چوب است که عموما در دمای بالای ذوب پلیمرها مخلوط شده و سپس برای مصارف متفاوت، تحت فرآیندهای مختلف قرار می‌گیرد. برای تولید این محصول عمدتا از روش اکستروژن ترمو پلاستیک استفاده می شود و در موارد کمی نیز از تزریق پلاستیک بهره می برند.
اطلاعات جامع در مورد چوب پلاست1401/02/04
اطلاعات جامع در مورد چوب پلاستچوب پلاست (wpc) به طور کلی از چوب، ترموپلاستیک ها و یکسری مواد افزودنی تشکیل شده است که هر بخش خود می تواند شامل موارد زیر باشد:
مبلمان روف گاردن و تاثیر آن بر دکوراسیون محیط1401/02/01
مبلمان روف گاردن و تاثیر آن بر دکوراسیون محیطمبلمان روف گاردن و اینکه چگونه باید اجرایی شود از مهمترین مواردی بوده که صاحبان آپارتمان‌ها و ویلاها باید مد نظر قرار دهند. البته باید گفت که این مورد بستگی به متراژ فضای پشت بام داشته و بهتر است قبل از اقدام به انجام هرگونه کاری، محدودیت‌ها را از هر لحاظ بررسی نمود
طراحی و اجرای کافه با چوب1401/02/01
طراحی و اجرای کافه با چوبامروزه اکثر جوانان مشتاق به وقت گذرانی با دوستان خود در محیطی گرم و صمیمی هستند. آنها به دنبال اوقاتی خوش، توام با آرامش، دور از هیاهوی شهری هستند. اولین محیطی که همه مشتاق رفتن به آن هستند کافه هاست.
عمر مفید چوب پلاست چقدر است؟1401/01/30
عمر مفید چوب پلاست چقدر است؟شاید برای شما نیز این سوال به وجود آمده باشد که عمر مفید چوب پلاست چقدر است ؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که همان طور که اشاره شد این محصول از ترکیب موادی مانند : پلاستیک و الیاف طبیعی چوب ساخته می شود. هر یک از این مواد نیز خود از مواد دیگری ساخته شده اند که آن ها نیز دارای کیفیت بسیار مطلوبی هستند و باعث می شود که چوب پلاست تولید شده نیز دارای بالاترین کیفیت باشد.
تلفیق چوب پلاست و چمن مصنوعی1401/01/30
تلفیق چوب پلاست و چمن مصنوعیتلفیقی که شما با چوب پلاست و چمن مصنوعی در نظر می گیرید، خود می‌تواند به زیبایی هرچه بیشتر فضا کمک کند. البته کیفیت محصول خود به دوام اصلی آن در دراز مدت اشاره می‌کند. امروزه دیگر هزینه استفاده از چمن طبیعی چندان به صرفه نیست و به همین دلیل، استفاده از چمن مصنوعی که با چوب پلاست ترکیب و تلفیق می شود به زیبایی و صرفه اقتصادی آن بسیار کمک می‌کند. برای پوشش فضای سبز، کفپوش فضای باز، سطح و بام و… می‌تواند انتخابی کاربردی و کم هزینه محسوب شود
استانداردهای ساخت چوب پلاست1401/01/29
استانداردهای ساخت چوب پلاستمنظور از استاندارد یکسری دستورالعمل و آزمایش است که با پیروی از آن می توان محصولی در کلاس جهانی داشت. البته استانداردها دو نوع هستند: یک نوع استانداردهای بین المللی که در تمام دنیا مورد استفاده قرار می گیرند و معتبرند و دیگری استانداردهای ملی که مختص هر کشور است.
فرآیند تولید چوب پلاست چگونه است؟1401/01/28
فرآیند تولید چوب پلاست چگونه است؟چوب پلاستیک (wood plastic composite) را می توان به روش های مختلفی تولید کرد که از جمله این روش ها عبارتند از:
لوور چوب پلاست1401/01/27
لوور چوب پلاستلوور یا دودکش در قرون وسطی به عنوان سازه فانوس چوبی در بالای سوراخ سقف آشپزخانه‌های بزرگ نصب میشد تا امکان تهویه مطبوع برای آشپزخانه و در عین حال، عدم ورود برف و باران به فضای داخل را ایجاد کند. بعدها آنها به صورت طرح‌های پیچیده‌تر با جزئیات بیشتر از جنس سفال و به شکل تیغه‌های قابل تنظیمی که با کشیدن یک طناب، باز و بسته می‌شدند و شباهت بیشتری به هواکش‌های مدرن امروزی درآمدند.
نکات مهم در نصب چوب پلاست1401/01/27
نکات مهم در نصب چوب پلاستچوب پلاست دکووود یک محصول دکوراتیو با طول عمر طولانی است. هنگام نصب کامپوزیت های چوب پلاست، ظاهر مطلوب و طول عمر زیاد بسیار مهم است. بنابراین یکی از ضوابط مهمی که باید به آن توجه کرد در نظر گرفتن فاصله (گپ) مناسب بین کفپوش ها هنگام نصب است.
آیا چوب پلاستیک در برابر آتش سوزی مقاوم است؟1401/01/24
آیا چوب پلاستیک در برابر آتش سوزی مقاوم است؟تمامی محصولات چوب پلاستیک به خودی خود ضد حریق نیستند. اما معمولا محصولات با کیفیت دارای خاصیت ضد حریق هستند به این معنا که از شعله ور شدن آتش جلوگیری می کنند و خود باعث تشدید آن نمی شوند. از آن جایی که بخش قابل توجهی از کامپوزیت چوب پلاست از پلاستیک ساخته شده است به طور طبیعی میل به آتش سوزی به هنگام حریق در این محصول بالاست. ولی به واسطه مواد افزودنی و استانداردهایی که برای این محصول تعریف شده است این مشکل تا حد زیادی برطرف شده است.
تفاوت نمای مدرن و کلاسیک1401/01/23
تفاوت نمای مدرن و کلاسیکدر طی سال‌های اخیر مواد کامپوزیتی جدیدی به بازار آمده که یکی از آن‌ها چوب پلاست می‌باشد. همان طور که می‌دانید کامپوزیت به معنای موادی است که می‌توان با استفاده از آن روی سطحی را پوشاند و به آن شکل و فرم تازه‌ای بخشید.
کاربرد چوب پلاست در اسکله و پلاژ های ساحلی و بدنه کشتی1401/01/22
کاربرد چوب پلاست در اسکله و پلاژ های ساحلی و بدنه کشتییکی از بارزترین ویژگی های چوب پلاست، مقاومت آن در شرایط گوناگون آب و هوایی است. ساختار چوب پلاست بر خلاف چوب طبیعی به خوبی در برابر رطوبت و آب مقاوم است. قرارگیری چوب طبیعی در برابر رطوبت می تواند سبب ایجاد صدمات فیزیکی و شیمیایی مانند شکاف، ترک خوردگی و رشد قارچ و خزه گردد. به همین منظور به کارگیری کامپوزیت های چوب پلاست در محیط های با رطوبت بالا و یا در معرض آب، انتخابی مناسب در جهت جلوگیری از آسیب های چوب طبیعی می باشد.
تفاوت رزین چوب ساختمانی و رزین اپوکسی چوب1401/01/21
تفاوت رزین چوب ساختمانی و رزین اپوکسی چوببه احتمال زیاد شما هم عنوان رزین اپوکسی چوب و المان های تزئینی و زیورآلاتی که با بهره گیری از آن تولید می­شوند، را شنیده اید. شاید در وهله اول، تصور کنید که رزین ارائه شده در این بخش از کالاساخت همان نمونه ای است که در تولید محصولات تزئینی مورد استفاده قرار می­گیرد، در حالی که باید بگوییم این محصول با رزین اپوکسی کاملا متفاوت می­باشد.
انواع چوب و کاربرد آن ها1401/01/20
انواع چوب و کاربرد آن هاما در سایت برنا چوب در قسمت انواع چوب و کاربرد آنها ویژگی چوب های مختلف و همچنین نام علمی، ابعاد و اندازه درختان، ویژگی ها و مهمتر از همه قیمت چوب را بررسی خواهیم کرد.
ارزیابی ویژگی های فیزیکی و مکانیکی چوب پلاستیک1401/01/20
ارزیابی ویژگی های فیزیکی و مکانیکی چوب پلاستیککمبود منابع جنگلی و چوبی در کشور ما حقیقتی تلخ و انکارناپذیر است که به تبع آن شاهد کاهش ظرفیت تولید و حتی در موارد متعددی تعطیلی کارخانجات صنایع چوب در سالهای اخیر بودیم همین موضوع حساسیت و آسیب پذیری صنایع چوب و کاغذ کشور را به وضوح نشان می دهد و لزوم یافتن جایگزین مناسب و اتکا به سایر منابع و مواد برای صنعت چوب و کاغذ و صنایع سلولزی خودنمایی می کند.
طراحی و ساخت پله با چوب پلاست1401/01/20
طراحی و ساخت پله با چوب پلاستهمانطور که می دانید امروزه از انواع چوب در ساخت بسیاری از محصولات استفاده می گردد. از این رو شناخت درست انواع چوب و همچنین کاربرد آنها و اطلاع از قیمت چوب بسیار حائز اهمیت است.
نصب درب و چهارچوب چوب پلاست1401/01/20
نصب درب و چهارچوب چوب پلاستکار گذاشتن درب و چهارچوب (درب و چهارچوب های پلی وود برنا چوب) به کمک سیستم های ثبت شده و مشهور در سطح جهانی با فوم پلی یورتان بسیارآسان است. در این روش پس از اتمام کار ساختمان بطور همزمان اقدام به نصب درب و چارچوب می شود و استفاده از این سیستم بسیار آسان بوده و بسیار سریعتر و دقیق تر از سایر سیستم ها می باشد .
مزایای کامپوزیت های چوب پلاست1401/01/17
مزایای کامپوزیت های چوب پلاستپیش بینی شده که در آمریکای شمالی حدود ۴۰ میلیون عدد کفپوش چوبی وجود دارد که برخی از آنها بیش از ۲۰ سال عمر دارند و احتمالا ظاهر انها نمایانگر سنشان نیز می باشد. طبق  اعلام انجمن دک (کفپوش) و نرده امریکای شمالی (NADRA) اگر یکی از آن دک ها مال شماست بهتر است دفعه بعد  به انتخاب متریالی که می خواهید استفاده کنید بیشتر فکر کنید.
چوب پلاست در دکوراسیون داخلی1401/01/17
چوب پلاست در دکوراسیون داخلیاز چوب برای پوشاندن سطوح مختلف استفاده میشود.دیزاین داخلی منزل با چوب قادر است فضایی را در بخش های مختلف منزل خلق کند که هیچ عنصر دیگری در معماری داخلی توان رقابت با آن را ندارد.
نحوه نصب چوب پلاست نما1401/01/16
نحوه نصب چوب پلاست نماچوب پلاست یا چوب پلاستیک یا WPC مخفف Wood Plastic Composite، یک نوع مصالح کامپوزیت پلاستیکی چوبی است که قابلیت استفاده در داخل و خارج ساختمان به عنوان کفپوش و نما و سایر موارد تزئینی را دارد.
مزيت چوب پلاست به ترموود چيست1401/01/15
مزيت چوب پلاست به ترموود چيستپاسخ به سوال مزيت چوب پلاست به ترموود چيست؟ بايد بدانيم که ابتدا از كدام محصول، مي خواهيم استفاده كنيم. معمولا از هر دو محصول به يك اندازه استفاده مي شود. بنابراين در درجه اول بايد بررسي كنيم كه كدام محصول براي كار ما مناسب است و بعد انتخاب كنيم.
طراح و مجری روف گاردن چوب پلاست1401/01/15
طراح و مجری روف گاردن چوب پلاستبه صورت کلی داشتن یک فضای سبز اختصاصی حس خاصی را در شخص ایجاد می‌کند و در کنار لذت ساده ای که با رشد گل و گیاهان خود به دست می‌آورد ، نگهداری از یک فضای سبز می تواند سلامتی افراد را بهبود بخشیده و حس نشاط ایجاد می‌کند
تعریف، مزایا و کاربردهای چوب پلاست1401/01/10
تعریف، مزایا و کاربردهای چوب پلاستازآنجا که الگوی مصرف انرژی هرروزه  در سطح جهان تغییر میکند وتمام مردم دنیابا گذشت زمان نیاز های زیادی به انرژی های پاک در صنعت های مختلف پیدا میکنند، تغییرات عمیق وگسترده درصنعت ساختمان سازی پدید امده است.
چوب پلاست از چه موادی ساخته می‌شود؟1401/01/10
چوب پلاست از چه موادی ساخته می‌شود؟برای تولید چوب پلاست از چوب کاج، افرا، بلوط، توت آمریکایی، گردو، صنوبر زرد، گردوی آمریکایی، عرعر و گز استفاده می‌شود.
دکوراسیون بالکن با چند ایده خلاقانه1401/01/09
دکوراسیون بالکن با چند ایده خلاقانهبا بهبود مستمر کیفیت زندگی، نیازهای مردم برای طراحی منازل بیش از پیش تغییر یافته و دکوراسیون بالکن به تدریج به بخشی از دکوراسیون داخلی تبدیل شده است که نمی‌توان آن را نادیده گرفت.
نما های ساختمان با کامپوزیت سبک اما مقاوم1401/01/09
نما های ساختمان با کامپوزیت سبک اما مقاومامروزه توجه به نما های ساختمان چه مسکونی یا تجاری و … از اهمیت بالایی برخوردار است. این که شما بتوانید مصالحی را برای این منظور انتخاب نمایید که علاوه‌بر زیبایی ظاهری از ویژگی های نمای مدرن نیز برخوردار باشد، نیاز به تحقیق و بررسی دارد.
نقاط قوت و مزایای چوب پلاست1401/01/08
نقاط قوت و مزایای چوب پلاستاز آن جایی که جنس ورقه های چوب پلاست از خاک اره و پلی اتیلن است با استفاده از این پروفیل ها می توان تمامی محصولات مشابهی را که با چوب های طبیعی نیز ساخته می ‌شوند، به راحتی با این ترکیب تولید کرد.
کاربرد چوب پلاستیک در دکوراسیون1401/01/08
کاربرد چوب پلاستیک در دکوراسیونجنس چوب پلاستیک از موادی مرغوب می باشد که برای محیط زیست بسیار عالی و کارآمد است.
با یکی از پرکاربردترین مصالح کف سازی آشنا شوید1401/01/07
با یکی از پرکاربردترین مصالح کف سازی آشنا شویدهنگامی که صحبت از محوطه سازی برای نقاط مختلفی همچون: باغ، حیاط، تراس حتی بام می‌شود، اولین موردی که به ذهن می‌رسد، یکدست کردن فضا با استفاده از مصالح کف سازی است.
اهمیت نما در معماری خارجی ساختمان1401/01/07
اهمیت نما در معماری خارجی ساختماندر گذشته شاید، نمای ساختمان تنها در دستیابی به زیبایی شناسی برتر مورد توجه بود. اما اکنون نقش عملکردی بسیار مهمی نه تنها در معماری خارجی ساختمان به ویژه در عبور نور، عملکرد آکوستیک و بهره‌وری انرژی دارد. خوشبختانه ظهور محصولات نوین و کارآمد همچون چوب پلاست در این زمینه باعث شده تا معماری به سمت مدرنیته گام برداشته و طراحی‌های متفاوتی بوجود آورد.
بهترین متریال برای نمای ساختمان1400/10/20
بهترین متریال برای نمای ساختمانانتخاب متریال مناسب برای طراحی نما فاکتورهای مختلفی دارد مانند: زیبایی، مقاومت و هزینه ای که تهیه آن را برشمرد. در ساخت نما از انواع متریال ها استفاده می شود. مانند:  نمای آجری، نمای سیمانی، نمای سنگی، نمای چوبی، نمای ترمووود، نمای فایبر سمنت، کامپوزیت آلومینیوم، نمای استیل گالوانیزه، نمای شیشه ای از انواع متریال نمای ساختمان. این تنوع متریال برای مشتری انتخاب را مشکل می کند به همین دلیل پیشنهاد ما به شما سایت برنا چوب است از این طریق می توانید اطلاعات مناسب را کسب نمائید.
کاربرد چوب پلاست نما1400/10/26
کاربرد چوب پلاست نماچوب پلاست یا همان چوب پلاستیک است که از ترکیب موادی همچون پلاستیک، الیاف چوب طبیعی، ترمو پلاستیک و آرد ساخته می شود. برای ساخت این محصول تمام موادی را که در بالا ذکر کردیم درون پروفایل بکار می برند.
افتتاح شعبه دوم چوب پلاست دکو وود در کردان کرج1400/10/06
افتتاح شعبه دوم چوب پلاست دکو وود در کردان کرجبرنا چوب نمایندگی رسمی فروش محصولات دکو وود در کرج می باشد برای خرید چوب پلاست دکو وود با ما در این مجموعه تماس حاصل نمایید.در پروفیل چوب پلاست از الیاف چوب استفاده شده که باعث افزایش مقاومت ای مکانیکی و دوام پروفیل هامی گردد و همچنین اگر در ساخت این نوع از پروفیل ها صرفا از پلاستیک استفاده بشود قیمت تمام شده محصول نهایی بسیار بالا تر خواهد بود لذا استفاده از الیاف چوب باعث کاهش قیمت محصول نهایی می شود.
ایده برای ساخت آلاچیق1400/05/20
ایده برای ساخت آلاچیقمتریال هر سازه با توجه به محل قرار گیری، مسائل جوی، میزان هزینه و بودجه، نوع استفاده متغییر است اما عمده این سازه ها از چوب پلاست تشکیل میشوند که دلیل این انتخاب هم کاملا واضح و روشن است
زمان خشک شدن چسب چوب1400/04/21
زمان خشک شدن چسب چوبزمان خشک شدن چسب چوب به دو مورد بستگی دارد.یکی نوع چسب چوب می باشد و دوم شرایط موجود در محیط است که هر دو زمان خشک شدن چسب چوب را تغییر می دهند.محیط ایده آل برای استفاده از چسب چوب محیطیست که هوای گرم و خشک داشته باشد.
چوب پلاست دور استخر چیست؟1400/04/21
چوب پلاست دور استخر چیست؟برای طراحی و ساخت فضای ایده آل دور استخر چند نکته ی قابل توجه وجود دارد.دو مورد از این نکات شامل ایمنی محیط و زیبایی فضا می باشند.کف اطراف استخر باید بتواند خاصیت ضد لغزندگی داشته باشد و ایمنی افراد را تامین کند.
همه چیز درباره چسب های پلی اورتان1400/04/13
همه چیز درباره چسب های پلی اورتانچسب اورتان نوعی پلیمر می باشد که از زنجیره ی مواد آلی و یا کاربامات تشکیل شده است.چسب های پلی اورتان در انواع مختلفی در بازار تولید و عرضه می شوند که در موارد زیادی کاربرد دارند.در ادامه با تمام ویژگی ها،کاربردها و مزایای چسب پلی اورتان بیشتر آشنا می شویم.
نکات محوطه سازی1400/04/13
نکات محوطه سازیمحوطه سازی یک برنامه ریزی گام به گام است برای ساختن یک فضایی مثل باغ.در محوطه سازی برای چگونگی برقراری المان های مختلف در بهترین موقعیت مکانی برنامه ریزی می شود.
چسب پرایمر سوپر اکتیو1400/04/09
چسب پرایمر سوپر اکتیوچسب پرایمر سوپر اکتیو با قیمت مناسب رسید
فضاسازی استخر روباز1400/03/11
فضاسازی استخر روبازطراحی استخر ویلا یا استخر باغ معمولاً با محدودیت‌های خاصی همراه است. اغلب طرح کلی استخر ویلا یا استخر باغ همزمان با نقشه معماری و طراحی داخلی ساختمان ارائه میشود. اما در مواردی که مالک برای تغییر طرح استخر و یا ساخت استخر روباز یا ساخت پوشش موقت استخر روباز اقدام میکند میتوان با یک طرح خلاقانه و کاهش هزینه های طراحی و ساخت، بهینه ترین طرح ممکن را اجرا کرد.
کاربرد چوب پلاست در شناگاه و اسکله13100/02/19
کاربرد چوب پلاست در شناگاه و اسکلهچوب پلاست یا چوب مصنوعی جایگزین چوب طبیعی است.WPC یا Wood Plastic Compsite می‌باشد در واقع یک محصول جدید قرن بیست و یکمی است. کامپوزیت چوب پلاست ترکیبی از پلیمرهای ترموپلاستیک و خرده چوب است که عموما در دمای بالای ذوب پلیمرها مخلوط شده و سپس برای مصارف متفاوت، تحت فرآیندهای مختلف قرار می‌گیرد.
انواع روکش پی وی سی13100/01/31
انواع روکش پی وی سیتفاوت روکش پی وی سی یا وکیوم PVC با دیگر روکش ها در کیفیت و مرغوبیت آن میباشد. روکش پی وی سی وکیوم دارای زیبایی و ظرافت در طرح و رنگ است. تفاوت روکش پی وی سی و روکش ملامینه در نوع کاربری و استفاده از آنها در صنعت چوب و محصولات چوبی بوده که امروزه از روکش PVC با توجه به صرفه اقتصادی، بیشتر مورد استفاده قرار میگیرد به همین خاطر در تمام دنیا نیز متداول است از لایه ای نازک از چوب با نام روکش PVC بر روی ام دی اف یا نئوپان استفاده میشود.
مقاومت چسب چوب13100/01/31
مقاومت چسب چوبچسب ها یکی از پرکاربردترین موارد مورد استفاده در انواع کارها می باشند که می بایست به طور کامل آنها را شناخت. شناخت کافی از انواع چسب باعث می شود که بتوانید هنگام کار با آنها به آسانی قطعات را به هم بچسبانید و یا اینکه چسب مناسبی را برای هر کار انتخاب کنید تا هنگام کار با قطعات به هم چسبانده شده با مشکل برخورد نکنید.
شرایط نگهداری از چوب پلاست13100/01/28
شرایط نگهداری از چوب پلاستچوب پلاست یکی از کامپوزیت های جدید و به روز می باشد که به دلیل ویژگی و مقاومت بالایی که این کامپوزیت چوب پلاست نسبت به دیگر متریال ها دارد بسیار پرطرفدار می باشد و اکثر افراد برای استفاده در منازل خود از این نوع متریال استفاده می کنند از همین رو مهم دانستیم تا شرایط نگهداری از چوب پلاست را خدمت شما بیان نماییم.
نقش چسب در مبل سازی13100/01/28
نقش چسب در مبل سازیمبلمان یکی از اجزای اصلی دکوراسیون خانه بوده که علاوه بر زیبایی، اسباب راحتی میهمانان و ساکنین خانه را نیز فراهم می کند. مبلمان ممکن است که پس از مدتی استفاده کهنه شده و به دلیل عدم نگهداری صحیح بر اثر بی احتیاطی دچار آسیب شود. یکی از مشکلاتی که امکان دارد برای مبلمان اتفاق بیفتد، شکستن و تعمیر پایه مبل می باشد. ما در برنا چوب نمایندگی فروش انواع چسب چوب صنعتی می باشیم برای آشنایی بیشتر شما عزیزان به بررسی نقش چسب در مبل سازی می پردازیم.
انواع چسب چوب صنعتی13100/01/15
انواع چسب چوب صنعتیچسب ماده غیر فلزی می‌باشد که برای سطوح و اجسام مورد استفاده قرار گرفته و پیوندی بین آن‌ها ایجاد می‌کند. چسب‌ها خواص چسبندگی دارند و در انواع و اقسام گوناگونی طبقه بندی می‌شوند. چسب‌ها معمولا با بخار آب سست شده و وا می‌روند و برای فلزات هم کارایی ندارند. اما از آن‌ها به وفور در صنعت سازو ساز استفاده می‌شود.
چسب قایق چیست13100/01/11
چسب قایق چیستچسب به عنوان ماده ای غیر فلزی تعریف می شود که قادر است دو بستر را با استفاده از مکانیسمهای چسبندگی (که بین چسب و بستر ایجاد می شود) و مکانیسم هم چسبی (که در خود توده چسب ایجاد می شود) به هم متصل کند.
تفاوت چوب با چوب پلاست1399/12/16
تفاوت چوب با چوب پلاستچوب به دلیل زیبایی و ظرافتی که دارد بسیار مورد توجه همه ی افرا د جامعه است اما به دنبال خود محدودیت هایی نیز ایجاد می کند اما کامپوزیت های چوب پلاست به دلیل مزایای بیشتر نسبت به چوب طرفداران بیشتری دارند در این مقاله به بررسی چوب و چوب پلاست می پردازیم.
دستگاه ممبران بروکله آلمان1399/12/16
دستگاه ممبران بروکله آلمانفروش ویژه دستگاه ممبران بروکله آلمان در شرکت برنا چوب
کاربرد چسب صنعتی1399/12/04
کاربرد  چسب صنعتیامروزه انواع مختلفی از چسب‌ها را می‌توان در بازار پیدا کرد که برای مصارف مختلف طراحی و ساخته شده‌اند. مهم‌ترین موضوع در مورد چسب‌ها این است که آن‌ها برای کاهش میزان هزینه و زمان لازم برای توسعه و ساخت یک محصول ساخته شده‌اند. ما در برناچوب نمایندگی فروش انواع چسب چوب صنعتی برای اطلاع رسانی خدمت شما عزیزان به بررسی کاربرد چسب صنعتی می پردازیم.
بازیافت کامپوزیت چوب پلاست1399/11/12
بازیافت کامپوزیت چوب پلاستکامپوزیت های چوب پلاستیک به دلیل ویژگی های مطلوبی که دارند دارای کاربردهای فراوان بوده و در سال های اخیر مصرف آن ها روند رو به رشدی داشته است.
استحکام و دوام چوب پلاستیک1399/11/07
استحکام و دوام چوب پلاستیکبرنا چوب نمایندگی فروش انواع کامپوزیت چوب پلاست با کیفیت بالا می باشد ما در این مجموعه سعی داریم برای آگاهی بیشتر شما عزیزان استحکام و دوام چوب پلاستیک را مورد بررسی قرار دهیم تا با اطلاعات کافی اقدام به خرید کامپوزیت چوب پلاست نمایید.
فرمولاسیون چوب پلاست1399/10/27
فرمولاسیون چوب پلاستدر فرآیند ساخت چوب پلاست علاوه بر مواد اولیه اصلی ترکیبات دیگری نیز عموما تا میزان 10 درصد مورد استفاده قرار می گیرند که این مواد را افزودنی ها می نامند. افزودنی ها از اجزا مهم در فرمولاسیون کامپوزیت های چوب پلاست هستند که نقش کلیدی در فرایند پذیری، پایداری حین فرایند، میزان دبی، صافی سطح قطعه، همچنین خواص مکانیکی، دوام و کارکرد آن دارند.
تعمیر چوب پلاست1399/10/22
تعمیر چوب پلاستیکی از تفاوتهای عمده پروفیل چوب پلاست با چوب ترموود ، شرایط نگهداری آنهاست. با توجه به اینکه چوب ترموود یک محصول طبیعی است ، نگهداری آن میبایست بصورت دوره ای انجام گردد.مثلا نماهایی که در معرض مستقیم نور خورشید میباشند،باید ۵ سال یکبار رنگ شوند. ما در مجموعه برنا چوب سعی نموده ایم مقاله ای در خصوص تعمیر و نگهداری چوب پلاست را خدمت شما بیان کنیم.
محصول جدید چوب پلاست دکو وود1399/10/22
محصول جدید چوب پلاست دکو ووددر آستانه ی دهمین سالگرد تاسیس دکووود و به مناسبت آغاز سال نو میلادی،پروفیل دک 15.5شیار ریز،محصول جدید اضافه شده به محصولات این شرکت می باشد و ما در برنا چوب نمایندگی فروش چوب پلاست دکوود می باشیم.
چوب یا چوب پلاست1399/10/09
چوب یا چوب پلاستچوب پلاست، یک ماده ترکیبی یا کامپوزیتی است که ترکیبی از چوب طبیعی ، فیبرها یا الیاف های پلاستیکی و پلیمری است.چوب طبیعی که در تولید چوب پلاست مورد استفاده قرار می گیرد بیشتر به صورت خاک اره و یا گرانولها و تکه های ریز چوبی است که با مواد پلیمری مانند پلی اتیلن، پلی پروپلین ، پلی وینیل کلراید ( pvc ) و پلیمرهایی از این دست ترکیب شده و چوب پلاست را ایجاد می کنند.
مواد اولیه چوب پلاست1399/10/02
مواد اولیه چوب پلاستکامپوزیت چوب‌پلاست، گروه جدیدی از محصولات پرطرفدار در تمام جهان است که با طیف گسترده‌ای از مواد اولیه تولید می‌شود. مواد اولیه چوب پلاست علاوه‌بر ترکیبات اصلی، از پلی‌پروپیلن تا PVC و از پودر چوب تا الیاف کتان به‌عنوان پلاستیک و اتصال‌دهنده را شامل می‌شود. این محصولات نه تنها مفهوم کامپوزیت‌های چوب را که محدود به تخته‌های نئوپان و MDF می‌شد، گسترش داده، بلکه دریچه جدیدی به سوی محصولاتی نوین با کارآیی بسیار بالا باز نموده است.
استاندارد های چوب پلاست1399/10/02
استاندارد های چوب پلاستچوب پلاست یا چوب پلاستیک که در اصطلاح WPC گفته می شود از فیبر چوب و ترموپلاستیک ها ساخته می شود و به عنوان یک متریال مصرفی خاص که در جای خود کارایی مناسبی دارد مورد استفاده قرار می گیرد. چوب پلاست را با نام پلی وود (Polywood) نیز می شناسند که یکی از برندهای معروف و معتبر در این حوزه هست.
کاربرد تکسچر در طراحی سه بعدی1399/09/22
کاربرد تکسچر در طراحی سه بعدیبسیاری از کاربران مبتدی نرم افزار های معماری در هنگام کار با این نرم افزار و یا حتی مطالعه و مشاهد آموزش های آن با کلمه متریال در تری دی آشنا نیستند و این سوال برایشان پیش بیاید که متریال یعنی چه ؟ معنی متریال چیست ؟ و بدنبال معنی متریال باشند از این رو در این آموزش به بررسی موضوع متریال در معماری می پردازیم.
نحوه اجرای چوب پلاست1399/08/06
نحوه اجرای چوب پلاستکامپوزیت های چوب پلاست،کامپوزیتهایی هستند که از ترکیب موادی همچون الیاف چوب طبیعی ، پلاستیک و ترموپلاستیک ها و نوعی آرد مخصوص ساخته می شوند چوب پلاستیک polywood نوع بسیار جدیدی از این گروه محصولات می باشد که در تولید آن از دو بخش مواد استفاده می گردد . در بخش چوب از مواد اولیه ای مانند الیاف تفاله ، پوسته بادام زمینی ، بامبو ، کاه و در بخش پلاستیک از پلی اتیلن ، پی وی سی و پلی پروپیلن ها استفاده می شود.
راهنمای نصب چوب پلاست1399/07/19
راهنمای نصب چوب پلاستچوب پلاست که در زمره کامپوزیت های چوب طبقه‌بندی می‌شود از ترکیب الیاف چوب با پلاستیک به همراه یک سری از مواد افزودنی مورد نیاز تولید می‌گردد که به آن، چوب پلاست، پلی وود یا Poly Wood می‌گویند.
آبنمای چوب پلاست1399/07/12
آبنمای چوب پلاستآبنماها از گذشته‌های خیلی دور جزئی جدا ناشدنی از اجزای مهم معماری محوطه کاخ‌ها و بناهای مهم بوده‌اند، چرا که همواره نویدبخش شور و نشاط و شادابی و آرامش برای مردم بوده‌اند. امروزه آبنماها به‌جهت پیشرفت‌های علمی و هنری دستخوش تغییرات و پیشرفت‌های فراوانی شده‌اند. به‌گونه‌ای که شاهد نمونه‌های بسیار متنوع‌تر و منحصربه‌فرد‌تری از این سازه‌ها هستیم.
پرگولا چیست1399/07/12
پرگولا چیستپرگولا سازه‌ای است که به عنوان سایبان در فضای باز در محوطه‌سازی خانه، باغ، ویلا و مجتمع و.. مورد استفاده قرار می‌گیرد.بسیاری از افراد پرگولا و آلاچیق را یکسان می‌دانند ولی در حقیقت این دو تفاوت‌هایی دارند. پرگولا سازه‌ای است که اغلب از جنس چوب و چوب پلاست ساخته می‌شود.
چوب پلاست استخر1399/07/01
چوب پلاست استخرچوب پلاست ترکیبی از پلیمرهای ترموپلاستیک و خرده چوب است که عموما در دمای بالای ذوب پلیمرها مخلوط شده و سپس برای مصارف متفاوت، تحت فرآیندهای مختلف قرار می‌گیرد. با توجه به نوع فرآیند انتخابی، چوب پلاست می‌تواند به شکل‌های متقاوت در بیاید که همین امر باعث گستردگی استفاده انواع چوب پلاست در زمینه های مختلف از جمله: سقف روف گاردن ، چارچوب در و پنجره، پنل داخلی خودروها، نرده چوبی، حصار، محوطه سازی چوبی، نمای ساختمان، نیمکت پارک، قالب ریزی و حتی در استخر و سونا نیز استفاده شده است.
مزایای استفاده از چوب پلاست1399/07/01
مزایای استفاده از چوب پلاستکامپوزیت هایی که امروزه به آنها چوب پلاستیک یا چوب پلاست می گویند از ترکیب موادی همچون پلاستیک، الیاف چوب طبیعی، ترمو پلاستیک و آرد ساخته می شود. البته باید دقت داشته باشید که هر یک از این مواد از مواد دیگری ساخته شده اند که کیفیت آنها باید بسیار مطلوب باشد، بنابراین در زمان خرید باید به کیفیت آن بسیار دقت داشته باشید.
استفاده از چوب پلاست در کف سازی1399/06/15
استفاده از چوب پلاست در کف سازیکامپوزیت های چوب پلاست کاربرد بسیاری در صنعت ساختمان دارند و در بخش های مختلف ساختمان ها و محوطه سازی ها استفاده می شوند. چوب پلاست ها با توجه به انواع مختلف به روش های مختلفی تولید می شوند.پروفیل های چوب پلاست عمدتا به شکل توپر و تو خالی تولید می شوند.در ایران عموما پروفیل های چوب پلاست به صورت تو خالی و طبق روش اکسترود تولید می شوند.
ویژگی های استفاده از چوب پلاست1399/06/15
ویژگی های استفاده از چوب پلاستچوب پلاست نوعی کامپوزیت چوبی پلاستیکی است که از ترکیب موادی همچون الیاف چوب طبیعی (به مقدار بسیار کم)، پلاستیک و ترموپلاستیک ها و نوعی آرد مخصوص ساخته می شود. به همین دلیل است که بیشتر افراد در دنیا این محصول را به اسم Wood-plastic composite (wps) یا همان چوب پلاستیک می شناسند.ترکیبات سازنده ی این ماده ی نسبتا جدید، باعث شده است که این نوع پلاستیک های چوبی دارای ویژگی های بسیار خوب و کاربردهای فراوان و مناسبی باشند.
کاربرد چسب چوب1399/05/26
کاربرد چسب چوبچسب چوب یکی از مواد مورد استفاده در صنایع چوب است. با استفاده از چسب چوب می‌توانید دو قطعه چوبی را به هم متصل نمایید به‌صورتی که اگر از چسب به‌درستی استفاده شود یک اتصال محکم و ناگسستنی خواهید داشت به این صورت که اگر شما بعد از خشک شدن چسب چوب بخواهید دو قطعه را از هم جدا کنید، راهی جز شکستن چوب نخواهید داشت به همین دلیل از چسب چوب در صنایع چوب به‌وفور استفاده می‌شود.
مزایای استفاده از چوب پلاست در نمای بیرونی1399/05/12
مزایای استفاده از چوب پلاست در نمای بیرونیدرصنعت ساختمان‌سازی به طرف بیرونی یک ساختمان نما گفته می‌شود و در طراحی ساختمان، نما مهم‌ترین بخش به‌شمار می‌رود زیرا نما چارچوب کار برای بقیه اجزای ساختمان را مشخص می‌کند.
چوب پلاست و محیط زیست1399/05/01
چوب پلاست و محیط زیستدر چند دهه اخیر به علت بحران زیست محیطی و آلودگی محیطی که پیش آمده است، کشورها از دانش و فناوری خود در جهت مهار کردن خسارات وارده به محیط زیست،کاهش آلودگی زیست محیطی، برداشت بی رویه از جنگلها و منابع طبیعی و کاستن از حجم آلودگی های وارد شده به محیط زیست اقدام کرده اند. یکی از چالش برانگیزترین مسائل در این عرصه ، زباله ها و مواد زائد پلاستیکی می باشند.
کامپوزیت چوب پلاستیک1399/04/28
کامپوزیت چوب پلاستیککامپوزیت چوب پلاست که به اختصار (WPC) خوانده می‌شود را می‌توان در زمره مواد نو ظهور دانست که تجارت آن در زمینه‌های مختلف خصوصا چوب و مصالح کف سازی بسیار پر رونق است. از جمله کاربردهای دیگر کامپوزیت چوب پلاست یا پروفیل چوب پلاستیک می‌توان به در، پنجره، حصار و پرچین اشاره کرد؛ با توجه به انعطاف‌پذیری روش‌های تولید و ویژگی‌های عملکردی انواع چوب پلاستیک، انتظار گسترش تولیدات این محصول در بازار جهانی رو به افزایش است.
تفاوت چوب پلاست با ترمو وود1399/04/22
تفاوت چوب پلاست با ترمو ووددر پروفیل چوب پلاست از الیاف چوب استفاده شده که باعث افزایش مقاومت ای مکانیکی و دوام پروفیل هامی گردد و همچنین اگر در ساخت این نوع از پروفیل ها صرفا از پلاستیک استفاده بشود قیمت تمام شده محصول نهایی بسیار بالا تر خواهد بود لذا استفاده از الیاف چوب باعث کاهش قیمت محصول نهایی می شود.
طراحی دکوراسیون داخلی با چوب پلاست1399/04/14
طراحی دکوراسیون داخلی با چوب پلاستچوب به دلیل زیبایی که دارد از قدیم برای طراحی دکوراسیون مورد استفاده قرار میگرفته است اما به دلیل عواملی مثل آتش سوزی و پوسیدگی تولیدکنندگان به فکر ساخت محصولی بودند که این مشکلات را نداشته باشد ، با تولید چوب پلاست این مشکلات رفع شد. چوب پلاست نوعی کامپوزیت است. همان طور که از اسمش مشخص است از ترکیب چوب، پلاستیک و مواد دیگر ساخته می شود. این محصول کاربرد های زیادی دارد و بسیار پر طرفدار است. یکی از کاربرد های چوب پلاست استفاده از آن در طراحی دکوراسیون داخلی است.
روکش pvc در درب های ضدسرقت1399/04/14
روکش pvc در درب های ضدسرقتدرب های ضد سرقت با روکش pvc دارای تنوع بالایی از نظر رویه های درب میباشد. همچنین به دلیل تنوع رنگ و مدل بالایی که درب ضد سرقت با روکش pvc دارد ، کمک میکند که بتوانید متناسب با دکوراسیون منزل خود اقدام به سفارش یکی از مدل های درب های ضد سرقت با روکش pvc کنید.
انواع حلال های چسب صنعتی1399/03/26
انواع حلال های چسب صنعتیاز چسب ها برای اتصال دادن پلاستیک ها، چوب ها، کاغذ، سرامیک و فلزات استفاده فراوانی می شود. خاصیت چسبانندگی یک بسپار به نیروهای چسبندگی آن بستگی دارد. بعضی از بسپارها به خاطر داشتن گروه هایی با جاذبه های واندروالسی بیشتر چسبندگی خوبی دارند. بسپارهایی که چسبندگی خوبی نداشته باشند با افزودن یک اسید آلی یا موادی که گروه هایی با جاذبه واندروالسی دارند، به صورت قابل اتصال در می آید. برای هر ماده ای با توجه به جنس و ساختار و نوع استفاده باید چسب مناسبی انتخاب کرد.
انواع روکش چوب و mdf1399/03/17
انواع روکش چوب و mdfدر عصر امروز چگونگی دیزاین و دکوراسیون داخلی منازل امری مهم و غیر اجتناب تلقی می شود که توجه به جنس وسایل به کار رفته در چیدمان و رنگ آن ها بسیار اهمیت دارد،بیشتر وسایل از قبیل انواع کابینت ها،کفپوش،میز و صندلی،مبلمان ،سرویس خواب و از این قیبیل وسایل از جنس چوب و مصنوعات چوبی می باشند که همگی دارای روکش های چوبی و مصنوعی متناسب با سلیقه مشتری و رنگ دیزاین منزل اوست.
رزین چوب چیست و چه کاربردی در صنعت چوب دارد1399/03/17
رزین چوب چیست و چه کاربردی در صنعت چوب داردبشر با الهام گرفتن از طبیعت، رزین‌های مصنوعی را ساخته است. این رزین‌ها معمولاً از ترکیب کردن مواد شیمیایی مختلف حاصل می‌شوند. از جمله موادی که در فرمول شیمیایی رزین‌ها استفاده می‌شود
رنگ پذیری pvc1399/03/17
رنگ پذیری pvcPVC یا پلی وینیل کلراید، پلاستیکی با موارد استفاده نامحدود و یکی از ارزشمندترین محصولات صنعت پتروشیمی است. به طور عمومی بیشتر از نیمی از پی‌وی‌سی ساخت بشر در ساختمان‌سازی استفاده می‌شود؛ زیرا پی‌وی‌سی ارزان بوده و به‌سادگی سرهم‌بندی می‌شود. در سال‌های اخیر پی‌وی‌سی جایگزین مواد ساختمان‌سازی سنتی نظیر چوب، سیمان و سفال در بسیاری از مناطق شده است.
چوب پلاستیک چه مزیتی نسبت به چوب معمولی دارد1399/03/17
چوب پلاستیک چه مزیتی نسبت به چوب معمولی داردتکنولوژی برتر دنیای علم و فناوری باعث گردیده تا بتوان با روش های خاص و البته علمی ، با ترکیب پودر چوب ، مواد پلیمری و کمک فرآیندهای ویژه ، طی یک فرآیند برتر و پیچیده به محصولی دست یافت که علاوه بر دارا بودن کیفیت فوق العاده و منحصر به فرد و همچنین قیمت مناسب با القای حس طبیعی چوب ، جایگزین مناسبی برای این محصول استراتژیک و کمیاب گردد .
چگونگی راه اندازی خط تولید پروفیل mdf1399/03/10
چگونگی راه اندازی خط تولید پروفیل mdfتکنيک ساخت مصنوعات چوبي پيشرفت چشمگيري داشته و امروزه انواع مختلف مصنوعات چوبي مانند ام دي اف براي مصارف مختلفي مانند ساخت مصنوعات چوبي براي استفاده در منزل توليد مي شود.که برای ساخت انواع مصنوعات چوبی ابتدا پروفیل ها و قطعات آن ها باید تولید شوند به همین دلیل دستگاه هایی برای تولید پروفیل های mdf در صنعت موجود است.
خرید روکش ممبران با کیفیت1399/03/10
خرید روکش ممبران با کیفیتروکش وکیوم ممبران روکش هایی است که برای تزئین انواع ورق های MDF مورد استفاده قرار می گیرد و ورق های MDF را به مقاومت و زیبایی بیشتری ارتقا می دهد.این روکش های ممبران در طرح ها و رنگ های مختلفی قابل طراحی و تولید می باشند.
بهترین چوب برای تولید گل منبت1399/03/10
بهترین چوب برای تولید گل منبتمنبت کاری روی چوب یکی از زیر شاخه های این هنر و رایج ترین آن است. البته در برخی هنرهای دیگر چوبی مانند خراطی، ابزارکاری و معرق نیز از فرآیند های مشابهی کمک گرفته میشود که نمیتوان از آن ها به عنوان منبت یاد کرد. تفاوت معرق و منبت را میتوان اینگونه بیان نمود که در صنعت معرق قطعات چوب به صورت برش خورده در کنار هم قرار می گیرند تا طرح اصلی را شکل دهند در حالی که منبت کاری کنده کاری بر روی قطعات چوبی است که گل منبت یکی از محصولات منبت کاری بر روی چوب است که کاربرد فراوانی در ساخت مبلمان و تزئینات کاب
انواع چسب صنعتی چوب و mdf1399/03/10
انواع چسب صنعتی چوب و mdfدر عصر امروز استفاده از چوب و مصنوعات چوبی در زندگی روزمره به شکل های مختلف بسیار زیاد شده است ،به طوری که بخش اعزم دکوراسیون منازل را همین چوب و mdf ها تشکیل داده اند از کفپوش و کابینت گرفته تا تمامی مبل ها و حتی سرویس خواب از انواع چوب استفاده می شود.
سی ان سی  چیست1399/02/29
سی ان سی  چیستسی ان سی cnc یا همان ماشین کنترل عددی که مخفف Numerical Computer Control می باشد.
مقایسه آناتومیکی چوب نرم و چوب سخت1399/02/29
مقایسه  آناتومیکی  چوب نرم و چوب سختکسانی که با چوب سروکار دارند باید درک پایه های از آناتومی چوب داشته باشند به طوری که باید آنها با این موضوع آشنا باشند که چگونه ویژگی های آناتومیک مختلف، خواص چوب را تحت تاثیر قرار میدهند و همچنین چگونه این خصوصیات به نوبه خود به تیمارهای مختلفو استفاده های چوب واکنش نشان میدهند.
بهترین روکش PVC برای کابینت1399/02/22
بهترین روکش PVC برای کابینتآشپزخانه به عنوان قلب هر خانه محسوب می شود. توجه به ظاهر آشپزخانه تاثیر زیادی بر چیدمان و دکوراسیون خانه دارد. انتخاب نوع و ظاهر کابینت های آشپزخانه امر مهم و غیرقابل اجتنابی در طراحی دکوراسیون داخلی منزل می باشد.
چسپ کفپوش چیست؟1399/02/22
چسپ کفپوش چیست؟کفپوش به عنوان پوشش زینتی در سطح و کف انواع ساختمانها اجرا می شود. نصب کفپوش به وسیله چسب کفپوش مخصوص به خود انجام می گردد.
نمای چوب پلاست1399/02/14
نمای چوب پلاستاز دیرباز تاکنون، استفاده از چوب نقش مهمی در تمدن و سکنی گزینی انسان داشته. پس از گذشت دوره غار نشینی، انسان ها به فکر ساختن سرپناهی امن برای خود افتادند، و در واقع اولین خانه های ساخته شده توسط انسان با چوب درختان بوده است.
گل منبت چوبی MDF و رزین1399/01/28
گل منبت چوبی MDF و رزینقطعه ای است که در تزئین درب چوبی و در تزئین صفحات و … استفاده می شود. عمده مصرف این محصول در طراحی دکوراسیون می باشد. جنس این محصول فوق العاده با کیفیت است. این محصول در ابعاد و اندازه های مختلف تولید شده است در نتیجه انتخاب های زیادی پیش رو شماست . شما می توانید این محصول را به صورت تکی و یا عمده خریداری کنید. قیمت این محصولات کاملا رقابتی بوده از این رو مطمئن باشید که برنا وود بهترین قیمت را به شما عزیزان ارائه می دهد. محصولات با کیفیت تولید داخلی را جایگزین محصولات بی کیفیت چینی کنید و از خدم
کاربردهای چوب پلاست1399/01/28
کاربردهای چوب پلاستچوب پلاست یا پلی وود از مصالح نسبتا جدید است و از ترکیب آرد چوب و پلاستیک‌های بازیافتی پلی‌اتیلن با چگالی بالا مانند بطری‌های پلاستیکی مواد شویند، رنگ، فوم، خاک اره، مواد پلیمری مانند پلی‌اتیلن، پروپلین و یا پی‌وی‌سی، مواد آنتی یووی، کوپلینگ و … تولید می‌شود.
چوب پلاست چیست؟1399/01/28
چوب پلاست چیست؟کامپوزیت های چوب پلاستیک به محصولاتی گفته می شوند که از ترکیبات چوب، پلاستیک و مواد افزودنی خاص تشکیل شده است. چوب پلاست یک محصول سبز می باشد. پروفیل های چوب پلاست علاوه بر تنوع رنگ، استحکام و زیبایی چوب، قابلیت عایق بودن و نفوذناپذیری دربرابر رطوبت، قارچ و حشرات را داراست و درمقابل آتش مقاوم و کاملا قابل بازیافت می باشد.
چسب چوب چیست؟1398/12/17
چسب چوب چیست؟در این مقاله درباره دسته دیگری از چسب های صنعتی یعنی چسب چوب صحبت میکنیم. چسب چوب در میان عموم مردم نامی آشنا است و اکثرا با کاربرد های عمومی این ماده آشنایی دارند اما نگاهی دقیق تر به این ماده ما را بیشتر با آن آشنا میکند. چسب های چوب بر پایه پلیمر ها و پلی وانیل استات هستند.
روکش‌ طبیعی چوبی1398/12/17
روکش‌ طبیعی چوبیهمانگونه که ذکر شد روکش‌های چوبی ورقه‌ها و لایه‌های نازک تهیه شده از چوب طبیعی هستند. انواع چوبهای دارای نقوش و رنگهای زیبا برای تولید روکش‌ چوبی مورد استفاده قرار می‌گیرند. نقش و رنگ چوب همیشه مورد علاقه انسان بوده ، بطوریکه سابقه تولید روکش چوبی به زمان مصریان باستان برمی‌گردد.
پروفیل های درب کمد و کابینت1398/12/03
پروفیل های درب کمد و کابینتاز انواع پروفیل چوبی در ساخت درب و پنجره و قرنیز و امثال آن استفاده می گردد.
انواع چسب چوب مورد استفاده در نجاری1398/05/15
انواع چسب چوب مورد استفاده در نجاریچسب چوب یکی از مواد مورد استفاده در صنایع چوب است. با استفاده از چسب چوب می‌توانید دو قطعه چوبی را به هم متصل نمایید به‌صورتی که اگر از چسب به‌درستی استفاده شود یک اتصال محکم و ناگسستنی خواهید داشت به این صورت که اگر شما بعد از خشک شدن چسب چوب بخواهید دو قطعه را از هم جدا کنید، راهی جز شکستن چوب نخواهید داشت به همین دلیل از چسب چوب در صنایع چوب به‌وفور استفاده می‌شود.
انواع و اقسام چوب و ویژگی آنها1398/05/15
انواع و اقسام چوب و ویژگی آنهاچوب دارای رنگ،نقوش و خصوصیات مخصوصی است و می توانید بر اساس موارد نام برده آنها را شناسایی کنید.