mob دفتر کرج: 02632252192                          دفتر تهران 02155281744                  
ارتباط مستقیم با واحد فروش    
location شعبه مرکزی : کرج طالقانی جنوبی خیابان سیدالشهدا فروشگاه برنا چوب پلاست البرز 
             شعبه نوشهر: کمربندی چالوس به نوشهر، نرسیده به کوشک سرا
گروه خبري : آخرین اخبار
تاريخ انتشار : 1402/08/20 - 16:59
كد :10245

نمونه های ترمووال

از نمونه های ترمووال می توان به ترمووال پی وی سی و ام دی اف اشاره کرد.بهترین نوع ترمووال که مقرون به صرفه تر است و قابلیت شستشوی بالایی دارد ترمووال پی وی سی می باشد.


از نمونه های ترمووال می توان به ترموال پی وی سی و ترمووال ام دی اف اشاره کرد.
ترمووال در واقع همان دیوارپوشی از  ترکیبات جنس فیبر سلولزی و مواد معدنی می باشد ،که عایق مناسبی برای رطوبت و حرارت و همچنین عایق صوتی می باشد و از پخش صدا در کل فضای سلاختمان جلوگیری می کند.
ترمووال پی وی سی در مقایسه با ترمووال ام دی اف قابلیت شستشوی بهتری دارد و قابلیت حکمل متناسبی دارد.ترمووال پی وی سی مقرون به صرفه تر از ترمووال ام دی اف می باشد.
امروزه ترمووال پی وی سی از ترمووال ام دی اف محبوب تر و مورد طرفدار  بیشتر افراد قرار گرفته است.

 

553

ترمووال دیوار

ترمووال دیواری برای جلوه دکوراسیون بیشتر بر روی دیوار نصب می شود تا از نفوذ آب و رطوبت جلوگیری کند.همچنین در زمان بروز آتش سوزی از مشتعل شدن ممانعت می کند و آتش را از خود دفع می کند.
ترمووال مثل چوب ترموو برای محیط زیست ضرری ندارد و شباهت زیادی به ترمووود دارد و جایگزین مناسبی برای دیوارپوش ترمووال می باشد.
ترمووال ها دیوار بر روی فضای رختکن ،اتاق خواب ،فضای پشت تلویزیون،کنار در ورودی  و همچنین در سالن های آرایشی کاربرد دارد که با توجه به قابلیت های نصب آسان و سریع ، ضد صدا و نویز،مقاوم در برابر هرگونه خط و خشی و قیمت مقرون به صرفه آن بین عموم پر طرفدار و محبوب واقع شده است.

ترمووال ارزان

ترمووال ارزان ترمووالی می باشد که از متریال و سازه های ارزان قیمت تشکیل شده است و معمولا این ترمووال ها سبک وزن می باشند.
هرچه طرح و ابعاد ترمووال ها ساده تر و کوچکتر باشند،در نتیجه،قیمت کلی آن ارزان تر و مقرون به صرفه تر هستند. لازم به ذکر است که ارزان بودن ترمووال همیشه هم به معنای بی کیفیت بودن آن نمی باشد.
با توجه به اینکه متریال چوب طبیعی گران قیمت می باشد و بسیار هم کمیاب است استفاده از ترمووال که بسیار هم شباهت ظاهری زیادی به چوب ترمو دارد،جایگزین مناسبی می باشد.


نصب ترمووال پی وی سی

نصب ترمووال پی وی سی،یک نصب آسان و راحت است زیرا هم وزن سبکی دارد و هم از متریال ساده تشکیل شده است.نصب ترمووال را با رعایت نکانت ایمنی و با استفاده ار دشتکش و ماسک الته با داشتن آگاهی کافی می توانید نصب کنید و به نسبت سایر انواع ترمووال سبک تر هستند و نصب بسیار آسانی دارند.
به خاطر اینکه ترمووال دارای ارتفاع بلند است باید نکات زیادی را در نظر گرفت. یکی از نکات آن است که اگر ارتفاع دیوار مورد نظر شما از 2 سانتی متر کمتر بوده، برای اتصال ترمووال ها به آن نیز است که برش صورت گیرد.  پس برش ها باید به اندازه ارتفاع ترمووال باشد.وسایل مورد نیاز جهت اتصال ترمووال ها به دیوار شامل چسب گرمی، چسب سیلیکونی، میخ استوپ، دستگاه بادی میخ زنی و در صورت نیاز دستگاه های برش همچون فارسی بر یا اره دیسکی هستند. نصب این ترمموال پی وی سی از سایر ترمووال ها آسان تر می باشد و با استفاده از چسب مناسب مثل چسب سیلیکونی و دستگاه  قرار دادن میخ انجام پذیر می باشد.