mob دفتر کرج: 02632252192                          دفتر تهران 02155281744                  
ارتباط مستقیم با واحد فروش    
location شعبه مرکزی : کرج طالقانی جنوبی خیابان سیدالشهدا فروشگاه برنا چوب پلاست البرز 
             شعبه نوشهر: کمربندی چالوس به نوشهر، نرسیده به کوشک سرا

چوب پلاست روف گاردن

زندگی در شهر باعث می شود که افراد کمتر با طبیعت، گل و گیاه در ارتباط باشند برای رفع این مشکل افراد می توانند طبیعت را در حیاط آپارتمان (تراس)خود بیاورند و از آن لذت ببرند حتما برای شما سوال است که چگونه می توان طبیعت را در تراس های خود بیاوریم؟ پاسخ به این سوال بسیار راحت می باشد شما می توانید با استفاده از روف گاردن( معادل فارسی آن بام باغ می باشد) از  زیبایی و عطر گل ها و گیاهان در منزل خود لذت ببرید روف گاردن ها در حقیقت نوعی باغچه کوچک می باشند که اکثرا در آپارتمان ها از آن ها استفاده می شود جنس این روف گاردن ها می تواند از چوب پلاست باشد در حقیقت چوب پلاست باعث می شود که استحکام و مقاومت روف گاردن ها بیشتر باشد.

چوب پلاست روف گاردن

کاربرد چوب پلاست در روف گاردن

با توجه به استحکام و مقاومت چوب پلاست ها و هم چنین دیگر مزایای چوب پلاست، به جرآت می توان گفت کلیه محصولات چوبی موجود در روف گاردن ها از چوب پلاست استفاده می کنند در حقیقت چوب پلاست ها با توجه به موادی که در ساخت آن ها استفاده شده است می توان در فضاهای بیرونی از آن ها استفاده کرد ولی بهتر است بدانید که بیشترین کاربرد چوب پلاست در کفپوش ها می باشد ولی با توجه به اینکه این نوع مواد در مقابل رطوبت، سرما و گرما، حشرات، باکتری ها و ... از خود مقاومت نشان می دهد بنابراین از آن در ساخت روف گاردن ها نیز استفاده می شود.
بسیاری از انسان‌ها تمایل دارند در محیطی زندگی کنند که با وجود تنوع زیبایی‌ها و مشاهده آن، لذت زیبا زندگی کردن را در همه حال داشته باشند. لذا محیط‌ هایی را برای زندگی انتخاب می‌کنند که یا از زیبایی‌های طبیعی بهره برده باشد یا خود در خلق زیبایی‌ها نقش داشته باشند. یکی از خلق زیبایی در محیطی شاداب برای زندگی استفاده از وسایل بروز تکنولوژی در صنعت ساختمان‌سازی به نام چوب پلاست است که مواد بکار رفته در تولید آن باعث شده است که در شکل‌ها و طرح‌های متنوعی تولید و ساخته شده و در زیباسازی ساختمان‌های لوکس بکار برده شود. استفاده از چوب پلاست در کنار داشتن ظاهری شیک و منحصربفرد دارای خواص و ویژگی‌هایی است که باعث شده اقبال مردم در تهیه و استفاده از آن روز به روز گسترش یابد.

مواد تشکیل دهنده چوب پلاست

مواد تشکیل دهنده چوب پلاست خاصیت سازگاری با محیط‌های مختلف با تنوع آب‌وهوایی گوناگون را داشته و چون قسمت اعظم مواد اولیه تشکیل دهنده آن براده‌های چوبی می‌باشد، در بین برخی افراد با نام چوب پلاستیک یا پلی وود “Poly Wood” نیز شناخته و معرفی می‌شود. تنوع ساخت و نحوه استفاده و همچنین مکان‌های مورد استفاده از آن باعث شده است که تنوع قیمتی آن نیز به چشم بیاید. لذا برای دانستن قیمت چوب پلاست، در نظر گرفتن کیفیت کار ساخته شده و محل کاربری آن تأثیرگذار خواهد بود که در ادامه ضمن معرفی چوب پلاست، ویژگی‌های آن و دلایل استفاده در ساختمان‌های لوکس را مورد بررسی قرار خواهیم داد.

روف گاردن با چوب پلاست

روف گردن چوب پلاست را برای ایجاد فضای سبز و دلنشین می سازند.زیرا امروزه چون باغچه و حیاط ور خانه های آپارتمانی وجود ندارد در نتیجه با ساخت روف گاردن آن صفا و زیبایی را دوباره به خانه های خود وارد می کنیم. می توان روف گارد فضای خانه خود را با الهام گرفتن از محیط پیرامون خود بسازیم و با کمترین هزینه ممکن چیزی که در ذهن خود داریم را برای روف گاردن پشت بام یا تراس خانه خود بسازیم.
روف گاردن را می توانیم با استفاده از فلاور باکس ها،آلاچیق ها در صورت وجود جای مناسب برای آن طراحی کنیم و با مقرون به صرفه ترین هزینه ها زیبایی خانه خود را دو چندان کنیم.
چوب پلاست به خاطر اینکه عایق مناسبی برای رطوبت و حرارت می باشد،در نتیجه در زمان بارندگی های شدید  از چوب پلاست محافظت می شود. همچنین می توانیم از سقف های سیار از جنس چوب پلاست برای فضای روف گاردن خود طراحی کنیم تا هر زمان که بارش باران و برف در فضای روف گاردن قرار گرفت ،از رطوبت و آب اضافی در امان بماند.

آب بندی روف گاردن

آب بندی روف گاردن برای پشت بام ضروری می باشد .آب بند ی برای این است که از به هدر رفتن آب و انرزی گرمایی جلوگیری می شود..
بدون استفاده از روش درست و اصولی برای آب بندی بام و روف گاردن، احتمال ورود آب به درون سازه بیشتر شده و هزینه های گزافی را بر روی ساکنان ساختمان خواهد گذاشت.
آب بندی فلاورباکس‌های روف گاردن نیز از اهمیت بالایی برخوردار است و نیاز به عایق‌های رطوبتی خاصی دارند. برای انواع روف گاردن ها به شیوه های متفاوتی آبندی انجام می گیرد.
روف گاردن کلاسیک ازساده ترین و قدیمی‌ترین نوع روف گاردن‌ها به شمار می‌آیند که تنها دارای تعدادی خزه و سنگ است. در این نوع روف گاردن‌ها، خزه‌ها و سنگ‌ها چندان نیازی به کود یا آبیاری نداشته و به همین منظور حساسیت کمتری در مورد آب بندی بام آن‌ها وجود دارد.
روف گاردن گسترده این نوع این نوع روف گاردن حاوی بوته‌ها و درختان هستند. مراقبت از این باغ‌ها به اندازه یک باغ معمولی سخت است. طبیعتا، برای عایق بندی سقف این نوع روف گاردن‌ها به یک عایق رطوبتی مقاوم نیاز دارید.
روف گاردن را می توانیم با استفاده از فلاور باکس ها،آلاچیق ها در صورت وجود جای مناسب برای آن طراحی کنیم و با مقرون به صرفه ترین هزینه ها زیبایی خانه خود را دو چندان کنیم.
چوب پلاست به خاطر اینکه عایق مناسبی برای رطوبت و حرارت می باشد،در نتیجه در زمان بارندگی های شدید  از چوب پلاست محافظت می شود و از پوسیدگی لایه های روف گاردن جلوگیری می شود.
آب بندی روف گاردن برای پشت بام ضروری می باشد .آب بند ی برای این است که از به هدر رفتن آب و انرزی گرمایی جلوگیری می شود..
بدون استفاده از روش درست و اصولی برای آب بندی بام و روف گاردن، احتمال ورود آب به درون سازه بیشتر شده و هزینه های گزافی را بر روی ساکنان ساختمان خواهد گذاشت.
 

روف گاردن کلاسیک،زیرا تنها از خزه و سنگ ساخته شده است.

تا از به هدر رفتن بیهوده آب و انرژی گرمایی جلوگیری شود.

با استفاده از فلاورباکس های چوبی و آلاچیق هایی که از چوب پلاست ساخته می شوند می توان دیزاین کرد.

خیر با الهام گرفتن از فضای طبیعت و به ساده ترین شکل ممکن و ارزان ترین قیمت،می توان خلاقانه طراحی کرد.

نظرات كاربران :