mob دفتر کرج:02632252192   دفتر تهران : 02155281744   مهندس علی بیات :  09125974265     مهندس محمودی :  09121005367
location دفتر تهران : بزرگراه آیت الله سعیدی ، شهرک صنعتی چهاردانگه ، خ ۲۲ شرقی ،پلاک ۹
 آدرس فروشگاه دکوود البرز : کردان ،بلوار شهدای کردان ،روبروی امیران ،نبش کوچه مریم ، فروشگاه دکوود

 قیمت چوب پلاست دکو وود

محصولات چوب پلاست دکو وود که به WPC معروف هستند؛ خلاصه ترکیب کامپوزیت‌های چوب و پلاستیک هستند. مراحل ساخت و آماده‌سازی آن‌ها به تهیه انواع PVC بسیار شباهت دارد. از‌آن‌جایی که چنین محصولاتی فروش بالایی دارند؛ فرمول‌های نهایی ساخت آن‌ها جز اسرار طلایی کارخانه‌های سازنده محسوب می‌شود. بنابراین اطلاعات در این‌باره بسیار محدود و به‌صورت کلی است. می‌دانیم که در تهیه ورق چوب پلاست از پلاستیک‌های بازیافتی استفاده می‌شود. درنتیجه پایه و مواد اولیه‌ای که در ساخت محصولات به‌کار می‌رود؛ مواد بازیافتی پلاستیکی و الیاف درخت لارچ است. درواقع از الیاف چوبی این درخت، کامپوزیت‌هایی به نام ترمووود لارچ ساخته می‌شود که جهت کاربردهای متنوعی مخصوصاً تهیه انواع ورق چوب پلاست استفاده می‌شوند. ما در مجموعه برنا چوب نمایندگی فروش چوب پلاست دکو وود در کرج می باشیم شما دوستان عزیز می توانید برای خرید چوب پلاست دکو وود با مشاوران ما در مجموعه تماس حاصل نمایید و بهترین چوب پلاست دکو وود  را خریداری نمایید. قیمت چوب پلاست دکووود را نیز می توانید از طریق شماره های زیر استعلام بفرمایید.
 
   
 

ویژگی های استفاده از چوب پلاست

یکی از ویژگی های بارز کامپوزیت چوب پلاست دکو وود، سازگاری با محیط زیست است. فشار محیط زیست در مورد بازیافت و افزایش دوام ، بر صنعت هر روز در حال افزایش است.افزایش طول عمر و دوام مواد ساختمانی همچون چوب از ضروریات است. برای استفاده کنندگان فراورده های پلاستیک، کاهش وابستگی به مواد پتروشیمیایی یک ضرورت است. چراکه هزینه مواد خام آن به طور دائم و چرخه ای در حال افزایش و مصرف کنندگان فرآورده های چوبی نیز باید کارآمدی منابع را افزایش داده و ضایعات مواد خامی را که به طور اجتناب ناپذیر بوجود می آید، دوباره مورد بازیافت قرار دهند. این کامپوزیت ها در مقایسه با فرآورده های سنتی چوبی، بیش از 40% بر میزان کارآیی آن می افزایند.
 
قیمت چوب پلاست دکو وود
 

 

 سازگاری چوب پلاست دکو وود با محیط زست

ترکیبات چوب پلاست به گونه ای است که هیچ ماده ی سمی را در خود جای نداده است و بنابراین جزو محصولات سبز بوده و برای سلامتی انسان هیچ گونه ضرری ندارد. همچنین بالای ۹۰ درصد از مواد اولیه ی چوب پلاست، از مواد قابل بازیافت است. بنابراین برای تولید این مدل چوب، نه تنها درختان از بین نمی روند، بلکه همین مواد اولیه ی سازنده ی آن که پلاستیکی است، به راحتی بازیافت می شوند. این ویژگی نشان دهنده ی سازگاری بالای این محصول با محیط زیست است.

 

طول عمر و مقاومت چوب پلاست دکو وود

بسیاری از تحقیقاتی که درباره ی چوب پلاست دکو وود در دنیا انجام شده است، این را نشان می دهد که این متریال دارای طول عمر بالا و دوام و میزان مقاومت زیادی است. بنابراین جزو مصالح سازگار با محیط بیرونی بوده و به راحتی و با اطمینان خاطر می توان از این محصول در فضای باز استفاده کرد.

غیر قایل اشتعال بودن چوب پلاستدکو وود

همانطور که پیشتر از این گفته شد، چوب پلاست دکو وود از ترکیبات پلاستیکی تحت فشار زیاد ساخته شده است و دارای مواد کندسوز می باشد. این باعث شده است که این محصول بسیار بسیار دیرتر از حالت عادی شعله ور شود.

زیبایی کامپوزیت چوب پلاست دکو وود

با این که چوب پلاست دکو وود در اصل محصولی پلاستیکی است، اما ظاهر آن کاملا همانند چوب است و حتی ظاهر بافت های چوب را در خود دارد.

خرید چوب پلاست دکو وود

شما مشتریان عزیز و سخت پسندان گرامی می توانید باری خرید چوب پلاست ارزان و با کیفیت با مشاوران ما در مجموعه برنا چوب تماس حاصل نمایید و بهترین چوب پلاست را خریداری نمایید.

لیست قیمت چوب پلاست دکو وود