mob دفتر کرج: 02632252192                          دفتر تهران 02155281744                  
ارتباط مستقیم با واحد فروش    
location دفتر تهران : بزرگراه آیت الله سعیدی ، شهرک صنعتی چهاردانگه ، خ ۲۲ شرقی ،پلاک ۹
 آدرس فروشگاه  : کردان ،بلوار شهدای کردان ،روبروی امیران ،نبش کوچه مریم ، فروشگاه برنا چوب

آلاچیق چوب پلاست

آلاچیق سازه‌ای با قدمت بالاست که همه ما کماکان با آن آشنایی داشته و در گوشه‌ای از شهر یا پارک با آن روبرو شده‌ایم؛ حتی شاید گاهی به این فکر کرده‌ایم که چطور آلاچیق بسازیم. زندگی شهرنشینی، شلوغی و ازدحام جمعیت باعث می‌شود، افراد برای ساعتی هم که شده، نیاز به مکانی برای تفریح یا استراحت داشته باشند. بنابراین برخورداری از محلی نزدیک مانند روف گاردن در پشت بام یا حیاط منزل (محوطه سازی) که بتوان آن را به بهترین شکل و با استفاده از المان‌هایی همچون: آلاچیق، کفپوش چوبی و … طراحی کرد، بهترین گزینه به شمار می‌آید. آلاچیق چوب پلاست یکی از بهترین مدل های آلاچیق می باشد که یکی از بهترین مدل های آلاچیق است که هم زیبایی چوب را دارند و هم مقاومت بالای پلاستیک را دارند. آلاچیق چوب پلاست دارای زیبایی چوب و مقاومت خیلی بالایی است. ما در برنا چوب طراح و سازنده انواع آلاچیق چوب پلاست در کرج می باشیم. برای دریافت قیمت آلاچیق چوب پلاست در کرج با ما در برنا چوب تماس حاصل نمایید.
 
آلاچیق چوب پلاست  

ویژگی آلاچیق چوب پلاست 

آلاچیق چوب پلاست یکی از پرکاربردترین سازه هایی می باشد که در سال های اخیر ساخت و فروش این سازه به صورت قابل توجهی افزایش یافته است. طراحی  حیاط، پاسیو، بالکن، روف گاردن و باغ همه و همه باید به گونه ای طراحی شود که نیازها و خواسته های صاحب خانه و استفاده کنندگان را برطرف کند. هرچقدر منظره ای که بوجود بیاید به طبیعت نزدیکتر باشد، محبوبتر بوده و این نکته ای است که بیشتر طراحان به آن توجه دارند. چوب پلاست به خاطر داشتن مزایای منحصر به  فردانتخاب خوبی برای فضاهای  بیپنی به شمار می آید. برای اینکه بتوان آلاچیق چوب پلاست را در فضای بیرونی استفاده کرد،لازم نیست آن را با فرآیند و مواد مختلف مقاوم سازی نمودو قابلیت تحمل شرایط مختلف آب و هوایی را برای آن ایجاد کرد. واین به دلیل ذات چوب پلاستیک می باشد. نکته مهمی که در چوب پلاست وجود دارد، مقاومت آن به دفع و جذب رطوبت است. بنابراین برای برآورده کردن نیازهایی که در فضای خارج از منزل خود دارید، استفاده از این نوع متریال را در ارجحیت قرار دهید. آلاچیق چوب پلاست دارای طرح و رنگ های مختلفی می باشد که تنوع بالای آلاچیق چوب پلاست موجب رضایت مشتریان عزیز می گردد و هر نوع آلاچیق چوب پلاست را می توان برای هر مکانی استفاده نمود.

مزایای استفاده از آلاچیق چوب پلاست

از مزایای آلاچیق چوب پلاست این است که به دلیل شباهت زیاد به چوب، حس گرم و صمیمی القا خواهد کرد؛ به همین علت این المان گزینه مناسب برای رفع خستگی و رسیدن به آرامش است. مخصوصا اگر از آلاچیق چوب پلاست در پشت بام یا حیاط استفاده کنید، بی‌شک مکانی مناسب برای دوری از شلوغی شهر و یک روز کاری پر استرس خواهد داشت. ضمن این که می‌توان با نورپردازی یا استفاده از گیاهان سبز و زنده، فضایی متفاوت در آلاچیق ایجاد نمود یا با استفاده از گیاهان رونده طرحی خاص برای این المان ایجاد کرد. 

خرید آلاچیق چوب پلاست 

آلاچیق چوب پلاست دارای طرح ها و رنگ های مختلفی می باشد و در ابعاد مختلف قابل طراحی و اجراست برای خرید آلاچیق چوب پلاست ابتدا باید فضای قابل استفاده را اندازه بگیرید و پس از انتخای طرح و رنگ دلخواه خود،می توانید با مشاوران ما در برنا چوب تماس حاصل نمایید و برای خرید آلاچیق چوب پلاست از آن ها کمک بگیرید.

قیمت آلاچیق چوب پلاست

چوب پلاست