mob دفتر کرج: 02632252192                          دفتر تهران 02155281744                  
ارتباط مستقیم با واحد فروش    
location شعبه مرکزی : کرج طالقانی جنوبی خیابان سیدالشهدا فروشگاه برنا چوب پلاست البرز 
             شعبه نوشهر: کمربندی چالوس به نوشهر، نرسیده به کوشک سرا

آلاچیق چوب پلاست

آلاچیق سازه‌ای با قدمت بالاست که همه ما کماکان با آن آشنایی داشته و در گوشه‌ای از شهر یا پارک با آن روبرو شده‌ایم؛ حتی شاید گاهی به این فکر کرده‌ایم که چطور آلاچیق بسازیم. زندگی شهرنشینی، شلوغی و ازدحام جمعیت باعث می‌شود، افراد برای ساعتی هم که شده، نیاز به مکانی برای تفریح یا استراحت داشته باشند. بنابراین برخورداری از محلی نزدیک مانند روف گاردن در پشت بام یا حیاط منزل (محوطه سازی) که بتوان آن را به بهترین شکل و با استفاده از المان‌هایی همچون: آلاچیق، کفپوش چوبی و … طراحی کرد، بهترین گزینه به شمار می‌آید. آلاچیق چوب پلاست یکی از بهترین مدل های آلاچیق می باشد که یکی از بهترین مدل های آلاچیق است که هم زیبایی چوب را دارند و هم مقاومت بالای پلاستیک را دارند. آلاچیق چوب پلاست دارای زیبایی چوب و مقاومت خیلی بالایی است. ما در برنا چوب طراح و سازنده انواع آلاچیق چوب پلاست در کرج می باشیم. برای دریافت قیمت آلاچیق چوب پلاست در کرج با ما در برنا چوب تماس حاصل نمایید.
 
آلاچیق چوب پلاست  

ویژگی آلاچیق چوب پلاست 

آلاچیق چوب پلاست یکی از پرکاربردترین سازه هایی می باشد که در سال های اخیر ساخت و فروش این سازه به صورت قابل توجهی افزایش یافته است. طراحی  حیاط، پاسیو، بالکن، روف گاردن و باغ همه و همه باید به گونه ای طراحی شود که نیازها و خواسته های صاحب خانه و استفاده کنندگان را برطرف کند. هرچقدر منظره ای که بوجود بیاید به طبیعت نزدیکتر باشد، محبوبتر بوده و این نکته ای است که بیشتر طراحان به آن توجه دارند. چوب پلاست به خاطر داشتن مزایای منحصر به  فردانتخاب خوبی برای فضاهای  بیپنی به شمار می آید. برای اینکه بتوان آلاچیق چوب پلاست را در فضای بیرونی استفاده کرد،لازم نیست آن را با فرآیند و مواد مختلف مقاوم سازی نمودو قابلیت تحمل شرایط مختلف آب و هوایی را برای آن ایجاد کرد. واین به دلیل ذات چوب پلاستیک می باشد. نکته مهمی که در چوب پلاست وجود دارد، مقاومت آن به دفع و جذب رطوبت است. بنابراین برای برآورده کردن نیازهایی که در فضای خارج از منزل خود دارید، استفاده از این نوع متریال را در ارجحیت قرار دهید. آلاچیق چوب پلاست دارای طرح و رنگ های مختلفی می باشد که تنوع بالای آلاچیق چوب پلاست موجب رضایت مشتریان عزیز می گردد و هر نوع آلاچیق چوب پلاست را می توان برای هر مکانی استفاده نمود.

مزایای استفاده از آلاچیق چوب پلاست

از مزایای آلاچیق چوب پلاست این است که به دلیل شباهت زیاد به چوب، حس گرم و صمیمی القا خواهد کرد؛ به همین علت این المان گزینه مناسب برای رفع خستگی و رسیدن به آرامش است. مخصوصا اگر از آلاچیق چوب پلاست در پشت بام یا حیاط استفاده کنید، بی‌شک مکانی مناسب برای دوری از شلوغی شهر و یک روز کاری پر استرس خواهد داشت. ضمن این که می‌توان با نورپردازی یا استفاده از گیاهان سبز و زنده، فضایی متفاوت در آلاچیق ایجاد نمود یا با استفاده از گیاهان رونده طرحی خاص برای این المان ایجاد کرد. 

خرید آلاچیق چوب پلاست 

آلاچیق چوب پلاست دارای طرح ها و رنگ های مختلفی می باشد و در ابعاد مختلف قابل طراحی و اجراست برای خرید آلاچیق چوب پلاست ابتدا باید فضای قابل استفاده را اندازه بگیرید و پس از انتخای طرح و رنگ دلخواه خود،می توانید با مشاوران ما در برنا چوب تماس حاصل نمایید و برای خرید آلاچیق چوب پلاست از آن ها کمک بگیرید.

قیمت آلاچیق چوب پلاست

چوب پلاست

چوب پلاست ترکیبی از پودر چوب ضایعات چوب و پلیمر پلاستیک های بازیافتی است که ظاهری شبیه به چوب دارد و جایگزین چوب طبیعی می شود.

کلیه چوب های طبیعی و چوب پلاست نیاز به زیرسازی استاندارد دارند. به دلیل نیاز به عبور جریان هوا از پشت پروفیل زیرسازی الزامی است. هرگونه تماس مستقیم با خاک، زمین، آب، در اثر نصب غلط که تهویه هوا نداشته باشد منجر به آسیب می شود به همین منظور بهتر است با کارشناسان مرتبط در این امر مشورت کنید.

چوب پلاست درمقابل تغییرات دمایی به ازای هر متر طول ۲ میلیمتر جابجایی دارد .

چوب پلاست نیازی به نگهدارنده های پوشش خاصی ندارد و وضعیت ظاهر آن در شرایط نصب استاندارد با هر شرایطی دارای هماهنگی می باشد.

چوب پلاست نسبت به چوب طبیعی حدودا ۳۰ درصد ارزانتر است و شامل هیچ هزینه روغن، رزین و یا نگهداری در آینده نمی شود به همین دلیل از هزینه ها تا حد زیای جلوگیری می کند.

تعداد بازديد : 1360
نظرات كاربران :