mob دفتر کرج: 02632252192                          دفتر تهران 02155281744                  
ارتباط مستقیم با واحد فروش    
location شعبه مرکزی : کرج طالقانی جنوبی خیابان سیدالشهدا فروشگاه برنا چوب پلاست البرز 
             شعبه نوشهر: کمربندی چالوس به نوشهر، نرسیده به کوشک سرا

تایل موزاییکی

تایل موزاییکی یکی از پر مصرف ترین و پر کاربرد ترین محصولات چوب پلاست بوده کهبه خاطر ویژگی هایی که در ساختار خود دارد ، باعث شده است که نظر طراحان و مصرف کنندگان چوب پلاست را به خود جلب نماید.
امروزه با توجه به افزایش فرهنگ آپارتمان نشینی و کاهش دسترسی به حیاط زیبای خانه های قدیمی آپارتمان نشینان می کوشند تا از کوچکترین فضای رو باز خانه یعنی تراس بهترین استفاده را ببرند
یکی از بهترین و سریع ترین و اقتصادی ترین متریال جهت طراحی و اجرای تراس موزاییک تایل چوب پلاست می باشد. عدم نیاز به آهنگری، نصب سریع و آسان، قابل حمل بودن و زیبایی بخش کوچکی از ویژگی های موزاییک تایل چوب پلاست می باشد .
تایل چوب پلاست موزاییکی ،به آسانی، حتی بدون نیاز به نصاب یا فرد متخصص، قابل نصب است. به همین خاطر به نسبت سایر کفپوش‌ها سرعت نصب بالاتری دارد
جزو متریال‌های پرتابل محسوب می‌شود، زیرا به راحتی می‌توانید آنها را جابه‌جا کنید و تعمیر و نگهداری آنها بدون دردسر است. چون درصورت آسیب‌دیدگی می‌توان هر قسمتی را که نیاز به تعمیر یا تعویض دارد، جدا و با زیره دیگری جابه‌جا کنید.مقاومت این تایل ها همانند دک‌های چوب پلاست بالا است.

553

قیمت تایل چوبی کف

گاهی اوقات در کف ساختمان از تایل های ترمووود استفاده می کنند که یکی از به روز ترین و خاص ترین متریال برای نمای داخلی ساختمان به شمار می رود .چوب ترمو به خاطر اینکه از حرارت ساخته شده است در برابر بسیاری از موارد رطوبت و حرارت مقاوم می باشد و دچار تغییر رنگ و تغییر ساختار نمی شود.
تایل موزاییکی ترمووود یک محصول بسیار زیبا برای پوشش کف در فضای باز و مسقف می باشد. همجنین به لطف سیستم قفل شدن پایه پلاستیکی می توان آن را به سرعت و راحتی نصب کرد. پایه پلاستیکی بازیافتی اتصال آسان تایل ها را تضمین می کند و دارای یک سیستم ثابت خلاقانه برای چوب بدون پیچ است. این تایل ها با توجه به فضای مورد نظر، با هر نوع اره ای قابل برش است و می توانید به راحتی آن را نصب کنید که با ارزان ترین قیمت و کیفیت عالی می توانید از مجموعه برنا، چوب برند سورنا پلاست شرق تهیه نمایید.

تایل موزاییک چوب پلاست

یکی از مصارف خوب موزاییک تایل چوب پلاست علاوه بر استفاده در تراس می توان به دلیل نصب سریع و آسان و قابل استفاده بودن در دفعات بعد در پوشش کف غرفه های نمایشگاهی اشاره کرد.
همچنین کیفیت بالا و استحکام مناسب چوب پلاست باعث شده از تقاضای بسیار بالایی در بازار برخوردار باشد. این محصولات از نظر رنگ‌ بندی و ابعاد در سطح تنوع بالایی طراحی و ساخته شده تا جوابگوی سلایق مختلف مشتریان باشند. قیمت تایل چوب پلاست نیز با توجه به کیفیت و سایز آن متفاوت خواهد بود.

موزاییک حیاط

موزاییک حیاط یکی از مهم ترین قسمت های یک ناحیه جهت زیباسازی و کف سازی ساختمان است. حیاط، از نواحی بسیار پر تردد و یا در برخی موارد همانند باغ ها مکانی برای تفریح است. معمولا حیاط یک محیط، از اولین مواردی است که در بدو ورود به یک باغ، ویلا، ناحیه مسکونی مشاهده می شود و در همین جهت بسیار، زیبایی فضاسازی و محوطه سازی آن مهم است. کف سازی از مهمترین علت های زیبایی و جذابیت یک محوطه است که باید بسیار در انتخاب موزاییک آن، دقت شود، زیرا در فصول سرد و گرم سال با توجه به کیفیت و دوام و ماندگاری آن در برابر تغییرات آب و هوایی مقاومت نشان می دهد.

زیرا به راحتی می‌توانید آنها را جابه‌جا کنید و تعمیر و نگهداری آنها بدون دردسر است.

تایل موزاییکی ترمووود یک محصول بسیار زیبا برای پوشش کف در فضای باز و مسقف می باشد. همجنین به لطف سیستم قفل شدن پایه پلاستیکی می توان آن را به سرعت و راحتی نصب کرد و بسیار مقرون به صرفه می باشد.

کف سازی از مهمترین علت های زیبایی و جذابیت یک محوطه است که باید بسیار در انتخاب موزاییک آن، دقت شود، زیرا در فصول سرد و گرم سال با توجه به کیفیت و دوام و ماندگاری آن در برابر تغییرات آب و هوایی مقاومت نشان می دهد.

بله ، تایل موزاییکی ترمووود یک محصول بسیار زیبا برای کف پوش فضای باز و مسقف می باشد. همجنین به لطف سیستم قفل شدن پایه پلاستیکی می توان آن را به سرعت و راحتی نصب کرد.

کفسازی از مهمترین علل های زیبایی و جذابیت یک محوطه است که باید بسیار در انتخاب موزاییک آن، دقت شود، زیرا در فصول سرد و گرم سال با توجه به کیفیت و دوام و ماندگاری آن در برابر تغییرات آب و هوایی مقاومت نشان می دهد.

موزاییک حیاط یکی از مهم ترین قسمت های یک ناحیه جهت زیباسازی و کف سازی ساختمان است. حیاط، از نواحی بسیار پر تردد و یا در برخی موارد همانند باغ ها مکانی برای تفریح است.

تایل چوب پلاست موزاییکی ،به آسانی، حتی بدون نیاز به نصاب یا فرد متخصص، قابل نصب است. به همین خاطر به نسبت سایر کفپوش‌ها سرعت نصب بالاتری دارد

نظرات كاربران :