mob دفتر کرج: 02632252192                          دفتر تهران 02155281744                  
ارتباط مستقیم با واحد فروش    
location شعبه مرکزی : کرج طالقانی جنوبی خیابان سیدالشهدا فروشگاه برنا چوب پلاست البرز 
             شعبه نوشهر: کمربندی چالوس به نوشهر، نرسیده به کوشک سرا

روکش های ممبران وکیوم 

روکش وکیوم نام محصول یا شی خاص نمی باشد، بلکه در حقیقت یک فرآیند است که در آن از تکنولوژی وکیوم برای فشرده کردن ذرات و ایجاد خلا استفاده می‌کنند. این تکنولوژی کمک می‌کند تا هوای موجود بین سطح و روکش کاملا تخلیه شود و خلائی بین آن‌ها ایجاد شود تا روکش کاملا به سطح مورد نظر بچسبد. با توجه به فشردگی ذرات و خلا ایجاد شده، تکنولوژی وکیوم به ما کمک می‌کند تا مستحکم‌ترین روکش‌ها را با کم‌ترین ضخامت ممکن برروس سطوح ایجاد کنیم. به همین دلیل روکش وکیوم از محبوبیت زیادی در میان تولیدکنندگان صنعتی برخوردار است. روکش وکیوم اغلب رنگی است. این سطوح علاوه بر زیبایی، مقاومت زیادی نیز در برابر آسیب‌ها دارند.
روکش وکیوم در صنعت مبلمان و دکوراسیون داخلی کاربرد گسترده ای دارد. از روکش وکیوم برای روکش کردن سطح کابینت‌ها نیز استفاده میشود.

 

روکش وکیوم

روکش وکیوم ممبران

یکی از این روکش های وکیوم که اغلب روی ام دی اف کار می شود وکیوم یا ممبران نام دارد. به این شکل که با ایجاد خلا در ام دی اف باعث مکش شده و روکش  روی ام دی اف کشیده میشود. این نوع روکش ها از جنس PVC (پی وی سی) می باشد. بیشترین کاربرد این روکش در صفحه های ابزار خورده می باشد و شیار های ریزو درشت زیر روکش قرار می گیرد.
این نوع روکش در برابر رطوبت و اسید و الکل مقاوم هستند ولی در برابر  سایش و گرما از مقاومت چندانی برخوردار نیست  ولی زیبایی از مهمترین ویژگی های روکش ممبران می باشد.
تمیز کردن این روکش با دستمال نمناک امکان پذیر است. در بعضی مواقع برای پاک کردن لکه های جوهر، لاک، لوازم آرایشی و غیره بر روی سطح روکش ممبران می توان از تینرفوری یا استون استفاده کرد.