mob دفتر کرج: 02632252192                          دفتر تهران 02155281744                  
ارتباط مستقیم با واحد فروش    
location دفتر تهران : بزرگراه آیت الله سعیدی ، شهرک صنعتی چهاردانگه ، خ ۲۲ شرقی ،پلاک ۹
 آدرس فروشگاه دکوود البرز : کردان ،بلوار شهدای کردان ،روبروی امیران ،نبش کوچه مریم ، فروشگاه دکوود

سقف چوب پلاست

سقف کاذب به عنوان یک پوشش برای سقف اصلی در نظر گرفته می شود. این پوشش نه تنها زیبایی سقف را دو چندان می کند، بلکه با استفاده از آن می توان تاسیسات و سیم کشی ها را پوشش داد و دغدغه مخفی نگه داشتن آنها را رفع نمود. سقف کاذب نوعی سقف ثانویه برای ساختمان محسوب می شود که در پایین سقف اصلی نصب می شود و عیوب آن را برطرف می سازد. این سقف به سقف اصلی و دیوارهای اطراف متصل می گردد و سازه اصلی بار آن را تحمل می کند. سقف کاذب برای عایق نمودن سقف در برابر صدا و حرارت، اجرای نورپردازی های دکوراتیو و پوشش سیم های تاسیسات کاربرد دارد و در اکثر خانه های امروزی می توان نمونه های مختلف آن را مشاهده کرد. امروزه برای زیباتر شدن سقف ها و کیفیت بهتر از محصولی جدید در ساخت سقف کاذب استفاده می کنند به نام چوب پلاست است که به عنوان محصولی جدید که در گروه مواد کامپوزیتی قرار گرفته متشکل از گرانول چوب یا پودر چوب با مقدار معین به همراه مواد پلیمری بوده و در ابعاد و قالب های متعدد به روش اکستروژن تولید و عرضه می گردد. سقف چوب پلاست امروزه کاربرد وسیعی در ساختمان سازی پیدا کرده است. برای ساخت و اجرای سقف چوب پلاست می توانید با ما در برنا چوب تماس حاصل نمایید. برنا چوب نمایندگی فروش چوب پلاست در کرج می باشد همچنین برای دریافت قیمت سقف چوب پلاست نیز با شمار ه های زیر تماس حاصل نمایید.
 

سقف چوب پلاست
 

طراحی سقف چوب پلاست

استفاده از سقف کاذب چوب پلاست،در قسمت های مختلف خانه امکان پذیر می باشد. از جمله ویژگی های منحصر بفرد سقف های چوب پلاست می توان به زیبایی و قیمت مناسب اجرای آن ها اشاره کرد. طراحی این گونه سقف ها متفاوت بوده و سلیقه های مختلف را پاسخگو می باشد.

سقف چوب پلاست محیط های اداری

در فضاهای ادارای نیز به دلیل وجود تاسیساتی که از سقف عبور کرده اند، بهترین انتخاب، سقف چوب پلاست  خواهد بود. کناف به دلیل انعطاف‌پذیری بسیار بالا، سهولت کار و اجرای سریع، می‌تواند فضایی ایده آل را برای کار و فعالیت‌های اجتماعی بوجود بیاورد. از آنجا که افراد زیادی در طول روز وقت خود را در محیط های اداری سپری می کنند، پس انتخاب یک سقف کاذب مناسب می تواند فضا را دلبازتر کند.

سقف چوب پلاست  سرویس بهداشتی

از جمله قسمت هایی که می توان از سقف کاذب در طراحی آن استفاده کرد، سرویس بهداشتی می باشد. استفاده از سقف کاذب چوب پلاست در قسمت هایی که رطوبت در آن ها بالای می باشد، گزینه ای بسیار مناسب برای انتخاب می باشد. این گونه سقف ها پایین تر از سقف معمولی قرار گرفته و از این رو می تواند لوله کاری های انجام شده در سقف چوب پلاست  را بپوشاند.

سقف چوب پلاست حمام
نمونه ای از بهترین انواع سقف که می توان در طراحی حمام مورد استفاده قرار داد،سقف چوب پلاست  می باشد. چرا که این سقف کاذب PVC در محیط های مرطوب از مقاومت بالایی برخوردار می باشند. هم چنین اجرای این مدل سقف کاذب بسیار مقرون به صرفه می باشد.

سقف چوب پلاست  اتاق خواب

استفاده از سقف چوب پلاست  در اتاق خواب می تواند به مدرن شدن این مکان کمک کند و فضایی دلنشین را بوجود بیاورد. بهترین سقف کاذبی که در این قسمت خانه می توانید استفاده کنید، سقف چوب پلاست است. استفاده از سقف چوب پلاست به همراه چراغ های ال ای دی توکار، فضای اتاق را بسیار زیبا و در عین حال آرامش بخش خواهد کرد.
 

اجرای سقف چوب پلاست در کرج

بهترین سقف چوب پلاست

سقف چوب پلاست ارزان