mob دفتر کرج: 02632252192                          دفتر تهران 02155281744                  
ارتباط مستقیم با واحد فروش    
location شعبه مرکزی : کرج طالقانی جنوبی خیابان سیدالشهدا فروشگاه برنا چوب پلاست البرز 
             شعبه نوشهر: کمربندی چالوس به نوشهر، نرسیده به کوشک سرا

چوب پلاست کنجی

چوب پلاست به عنوان محصولی جدیدکه در گروه مواد کامپوزیتی قرار گرفته متشکل از گرانول چوب یا پودر چوب با مقدار معین به همراه مواد پلیمری بوده و در ابعاد و قالب های متعدد به روش اکستروژن تولید و عرضه می گردد. برای ایجاد یک منظر و فضای سبز دلنشین بر روی بام یا تراس ، حتما باید از کارشناسان مجرب  در این زمینه استفاده نمود که با استفاده از محاسبات مختلف ، نقشه برداری دقیق ، انتخاب مواد و مصالح مناسب و اجرای صحیح یک محوطه بی نظیر و یک منظره زیبا را روی پشت بام ویا تراس خلق نمود.چوب پلاست کنجی یکی از متداول ترن نوع کامپوزیت های چوب پلاست است که مورد استفاده قرار می گیرد و همانطور که از نامش مشخص است در اطراف دیوار ها و کنج ها مورد استفاده قرار می گیرد. ما در مجموعه برنا چوب نمایندگی فروش چوب پلاست می باشیم شما عزیزان برای خرید چوب پلاست کنجی با ما در این مجموعه تماس حاصل نمایید و بهترین چوب پلاست را خریداری نمایید.
 


چوب پلاست کنجی

مزایای چوب پلاست


با توجه به اینکه چوب پلاست از خاک اره و پلی اتیلن تشکیل شده است، از آن محصولات فراوانی مشابه با چوب طبیعی می‌توان تولید کرد. بااینکه چوب پلاست مانند اسفنج آب را به خود جذب می‌کند، ولی در مقابل پوسیدگی و خوردگی مقاوم است. همچنین در دمای بالا برخلاف چوب طبیعی در مقابل سوختگی، خمیدگی و تغییر فرم از خود استقامت فراوانی نشان می‌دهد. کنجی چوب پلاست را هم می‌توان در فضای داخلی و بیرونی ساختمان‌ها استفاده نمود. برای خرید چوب پلاست کنجی با ما تماس حاصل نمایید.

قیمت کنجی چوب پلاست

کنجی چوب پلاست نیز مانند نبشی کاربردهایی تقریبا مشابه دارد و به طور معمول ۲۹ در ۲۹ یا ۳۵ در ۳۵ میلیمتر با جنس چوب پلاستیک در طول ۳ متر تولید می‌شود. دو نوع کنجی چوب پلاست وجود دارد: کنجی درونی و کنجی بیرونی. کاربرد کنجی چوب پلاستیک بیشتر همانند نبشی برای جاهایی که کنج قائم دارند مانند لبه قاب و پله است.برای خرید چوب پلاست کنجی با ما تماس حاصل نمایید.

خرید چوب پلاست 

کنجی چوب پلاست در زوایای و انتهای دیوار، لبه پله و کنج دیوار مورد استفاده قرار می‌گیرد. همچنین در مواقعی که امکان فارسی‌بُر کردن پروفیل چوب پلاستیک وجود ندارد، نبشی چوب پلاست مورد استفاده قرار می‌گیرد. این متریال معمولاً در ابعاد ۳ متر و در رنگ بندی متنوع موجود است. ما در برنا چوب نمایندگی فروش کنجی چوب پلاست می باشد برای دریافت قیمت چوب پلاست کنجی با مشاوران ما در این مجموعه تماس حاصل نمایید.

بلی، چوب پلاست خاصیت خمش بیشتری نسبت به چوب طبیعی دارد.

چوب پلاست به صورت کلی نیازی به نگهداری و مراقبت خاصی ندارد به همین دلیل استفاده و نگهداری از آن بسیار آسان و کاربردی می باشد.

چوب پلاست نسبت به چوب طبیعی دارای مصاومت بیشتری می باشد این پروفیل ها نسبت به شکل و اندازه آن در برابر فشار و وزن طبقه بندی های گوناگونی دارند.

این محصولات تا حدود 2 میلیمتر دارای تغییرات هستند.

چوب های طبیعی و چوب پلاست نسبت تابش مستقیم نور آفتاب تاثیر پذیر هستند. ولی پروفیل های چوب پلاست کمترین اثر پذیری را دارند.

تعداد بازديد : 648
نظرات كاربران :