mob دفتر کرج:02632252192   دفتر تهران : 02155281744   مهندس علی بیات :  09125974265     مهندس محمودی :  09121005367
location دفتر تهران : بزرگراه آیت الله سعیدی ، شهرک صنعتی چهاردانگه ، خ ۲۲ شرقی ،پلاک ۹
 آدرس فروشگاه دکوود البرز : کردان ،بلوار شهدای کردان ،روبروی امیران ،نبش کوچه مریم ، فروشگاه دکوود

چوب پلاست دکو وود

برنا چوب نمایندگی رسمی فروش محصولات دکو وود در کرج می باشد برای خرید چوب پلاست دکو وود با ما در این مجموعه تماس حاصل نمایید.در پروفیل چوب پلاست از الیاف چوب استفاده شده که باعث افزایش مقاومت ای مکانیکی و دوام پروفیل هامی گردد و همچنین  اگر در ساخت این نوع از پروفیل ها صرفا از پلاستیک استفاده بشود قیمت تمام شده محصول نهایی بسیار بالا تر خواهد بود لذا استفاده از الیاف چوب باعث کاهش قیمت محصول نهایی می شود.
 

کامپوزیت چوب پلاست دکووود

استفاده از پلیمر باعث می شود پروفیل ها مقاومت بالایی در برابر باکتری ها و قارچ ها داشته باشند همچنین در برابر هوازدگی و عوامل طبیعی دیگر از خود مقاومت بالایی نشان می دهند. چوب پلاست دکو وود تنها بین 2 تا 4  ساعت سالانه نیاز به رسیدگی دارند و با یک نظافت دوره و هزینه کم می توان از آنها  نگهداری کرد. اگر شرایط نصب پروفیل ها به درستی رعایت شود تا مدت زمان بیشتری می توان از این محصول استفاده کرد.
چوب پلاست دکوود

مزایای استفاده از چوب پلاست دکو وود

  • زیبایی چوب پلاست دکوووددکو وود یکی از محصولات خاص و متفاوت در صنعت ساختمان است. ترکیب دکو وود با دیگر متریال در ساختمان اگر  هوشمندانه باشد می تواند ترکیب بسیار زیبایی خلق کند.

  • کیفیت بالا چوب پلاست دکو ووددر تولید دکو وود از بهترین مواد و تجهیزات استفاده شده است. زیرا تولید محصولی با کیفیت علاوه برتجربه و دانش نیازمند مواد با کیفیت نیز می باشد.

  • گارانتی و خدمات پس از فروش چوب پلاست دکو وود25 سال گارانتی برای پروفیل های دکو وود با تکنولوژی لایه محافظ. 15 سال گارانتی برای پروفیل های دکو وود بدون لایه محافظ

  • رضایت مشتریان چوب پلاست دکو ووددکو وود همان گونه که تاکنون در تمامی موار از سوی مشتریان مورد تایید بوده. زین پس نیز در تلاش است که در رتبه بالایی از رضایت مشتریان قرار گیرد.

خرید چوب پلاست دکو وود در کرج

همانطور که خدمتتان اعلام شد ما در برنا چوب نمایندگی فروش چوب پلاست دکو وود در کرج می باشیم شما مشتریان عزیز از این پس می توانید با تماس از طریق شماره های زیر به راحتی انواع چوب پلاست دکو وود را خریداری نمایید همچنین برای مشاوره در خصوص چوب پلاست دکو وود نیز با همین شماره ها تماس حاصل نمایید تا مهندسین با تجربه ما در این مجموعه شما را راهنمایی فرمایند. برای دریافت قیمت چوب پلاست دکووود کلیک نمایید.

کاتالوگ محصولات  دکو وود

چوب پلاست دکو وود

نمایندگی چوب پلاست دکووود در کرج

قیمت چوب پلاست دکو وود 

برای دریافت قیمت چوب پلاست دکو وود با مشاوران ما در برنا چوب تماس حاصل نمایید و بهترین چوب پلاست دکو وود را خریداری نمایید.

نمایندگی فروش چوب پلاست دکو وود