mob دفتر کرج:02632252192   دفتر تهران : 02155281744   مهندس علی بیات :  09125974265     مهندس محمودی :  09121005367
location دفتر تهران : بزرگراه آیت الله سعیدی ، شهرک صنعتی چهاردانگه ، خ ۲۲ شرقی ،پلاک ۹
 آدرس فروشگاه دکوود البرز : کردان ،بلوار شهدای کردان ،روبروی امیران ،نبش کوچه مریم ، فروشگاه دکوود

گل های منبت رزین

برجستگی نقش روی چوب را منبت می گویم .این هنر منبت در صنعت چوب بسیار مورد استفاده قرار می گیرد و زیبایی کارهای چوبی را چند برابر می کند. در صنعت کابینت سازی از هنر منبت کاری بسیار استفاده می گردد. مجموعه برنا چوب، محصولات منبت که شامل سر ستون ها ، گل های آویزی و دکوراتیو و پایه های جزیره ، با نقش های ایرانی اسیلمی بسیار زیبا توسط افراد متخصص در محیط صنعتی طراحی و تولید می شود. این محصولات با تنوع رنگ بالا انتخاب گسترده ای به شما برای طراحی منزلتان می دهد.
 
مشاهده مدل های گل های منبت رزین

سبک جدید گل های منبت رزین

هر چند هنر دست استادان ایرانی، از نظر زیبایی و هنر بی مثل و مانند است، اما امروزه با کمک CNC ، دستگاه های که نوعی ماشین پیشرفته برای طراحی چوب است، می توان انواع کنده کاری ها و خراطی را بر روی ام دی اف که از ضایعات چوب بدست می آید، به وجود آورد و از زیبایی آن لذت برد.

گل های منبت رزین کابینتی

کابینت های سبک کلاسیک معمولا با دو نوع متریال چوب و ام دی اف خام ساخته و تولید می شوند. کابینت تمام چوب ، بوسیله ی هنر دست استادان منبت کاری، کنده کاری ها و ساخته می شود. طرح ها و مدل های کنده کاری ها و منبت های چوبی،  بر اساس نقش های ایرانی اسلیمی، اروپایی ، رومی و در سبک کلاسیک و سنتی قابل طراحی و تولید هستند .
در کابینت های ممبران یا وکیوم، کنده کاری ها به وسیله ی دستگاه CNC، انجام می شود. بعد از طراحی ام دی اف خام توسط این دستگاه ها، ام دی اف طراحی شده را به وسیله ی لایه های مختلفی از جمله لایه ی پی وی سی، روکش و وکیوم می کنند.

قیمت گل منبت رزین کابینتی

کابینت های تمام چوب که به وسیله ی دست ساخته و کنده کاری می شوند، گران قیمت و با ارزش می باشند، اما کابینت ممبران، از نظر قیمت ، بهایی در سطح متوسط  دارد و برای انواع مردم با بودجه های مختلف قابل استفاده خواهد بود و زیبایی آن نیز چشمگیر می باشد. کابینت های تمام چوب کلاسیک و کابینت ممبران، از نظر زیبایی و تنوع رنگ و مدل، بسیار متنوع و جذاب می باشند و هر نوع سلیقه ای را پوشش می دهند.
 
رزین1
رزین2
رزین3
رزین4
4
1
2
3
5
6
01