mob دفتر کرج:02632252192   دفتر تهران : 02155281744   مهندس علی بیات :  09125974265     مهندس محمودی :  09121005367
location دفتر تهران : بزرگراه آیت الله سعیدی ، شهرک صنعتی چهاردانگه ، خ ۲۲ شرقی ،پلاک ۹
 آدرس فروشگاه دکوود البرز : کردان ،بلوار شهدای کردان ،روبروی امیران ،نبش کوچه مریم ، فروشگاه دکوود

چوب پلاست 

چوب پلاست به عنوان محصولی جدیدکه در گروه مواد کامپوزیتی قرار گرفته متشکل از گرانول چوب یا پودر چوب با مقدار معین به همراه مواد پلیمری بوده و در ابعاد و قالب های متعدد به روش اکستروژن تولید و عرضه می گردد.از مزایای چوب پلاست می توان به عواملی همچون صرفه جویی در مواد اولیه و جلوگیری از قطع ببهوده درختان و استفاده پرکاربرددر صنعت ساختمان و ساخت مصنوعاتی همچون کفپوشهای چوب پلاستیک ، نماپوش چوب پلاست، فلاورباکس و مبلمان شهری اشاره نمود. مهمترین مزیت پروفیلهای چوب پلاستیک مقاوت بالای آن در مقابل عوامل جوی همچون اشعه uv آفتاب و به طور خاص مقاومت بالا در مقابل رطوبت و استفاده بسیار زیاد در مناطق مرطوب اشاره نمود. ما در مجموعه برنا چوب نمایندگی چوب پلاست دکو وود می باشیم برای خرید چوب پلاست با مشاوران ما در این مجموعه تماس حاصل نمایید.

نمایندگی فروش چوب پلاست در کرج

چوب پلاست ها کامپوزیتهایی، از ترکیب موادی مانند الیاف چوب طبیعی ، پلاستیک و ترموپلاستیک ها و نوعی آرد مخصوص که پس از ترکیب در دستگاه های اکسترود ماده اولیه آنها تشکیل می یابد. سپس ماده اولیه در روند تولید  پروفیل ها و مقاطع چوب پلاست قرار می گیرند. در روند تولید مواد دیگری مانند رزین بر اساس نوع کاربرد محصول نهایی به آنها افزوده می شود. شرکت دکو وود یکی از تولید کنندگان چوب پلاست در ایران می باشد. شرکت دکو وود از طریق نمایندگان اصلی خود با مشتریان در ارتباط می باشد.
 
 

کامپوزیت چوب پلاست

کامپوزیتهای چوبی پلاستیکی wpc، کامپوزیتهایی هستند که از ترکیب موادی مانند الیاف چوب طبیعی ، پلاستیک و ترموپلاستیک ها و نوعی آرد مخصوص ساخته می شوند. چوب پلاستیک نوع بسیار جدیدی از این گروه محصولات می باشد که در تولید آن از دو بخش مواد استفاده می گردد . در بخش چوب از مواد اولیه ای مانند الیاف تفاله ، پوسته بادام زمینی ، بامبو ، کاه و در بخش پلاستیک از پلی اتیلن ، پی وی سی و پلی پروپیلن ها استفاده می شود .
این مواد پس از ترکیب در دستگاه های اکسترود تشکیل یک خمیر قوام گرفته را می دهند که ماده اولیه این نوع کامپوزیت می باشد. پس از تشکیل این ماده اولیه و تهیه پروفیل ها و مقاطع مورد نیاز هر نوع رزین و مواد ترکیبی نیز به آنها افزوده می شود و در آخرین مرحله این مواد در قالب ها شکل گرفته و خشک می شوند .
 

چوب پلاست

خرید چوب پلاست

ویژگی های برتر چوب پلاست تغییر الگوی مصرف انرژی در سطح جهان و گرایش روز افزون به انرژی های پاک تحولات عمیقی در صنعت ساختمان پدید آورده است .ادغام اهداف کلی یک پروژه شامل ظاهر ، کیفیت ، عملکرد ، قیمت ، دوام و برنامه ریزی باعث می گردد تا ورود مصالح جدید به صنعت ساختمان ، با تغییرات گسترده ای روبرو گردد .
القای حس چوب طبیعی، ماندگاری در مقابل فعل و انفعالات جوی، عدم نیاز به نگهداری ، بازگشت آسان به چرخه ی تولید از مواردی است که باعث می گردد در تولید یک محصول برگزیده ، علم و تکنولوژی با کمک به طبیعت در حفظ و نگهداری آن برای بازماندگان تلاش موثری نماید .
چوب پلاست (wpc) یک محصول سبز است و این ویژگی بارز به ما کمک می کند تا همراه و همگام با طبیعت به زیبایی منحصر به فرد که دومین ویژگی از مجموعه ی خواص برگزیده ی این محصول است دست بیابیم .

 
چوب پلاست wpc       چوب پلاست       کامپوزیت چوب پلاست

 

کیفیت محصولات چوب پلاست 

محصولات WPC به عنوان یک راه حل برای بهره بردن از جلوه زیبای چوب برای دوستداران فرآورده های چوبی در فضاهای باز بوده و مقاومت این محصول در برابر عوامل جوی و محیطی باعث شده تا این محصول به سرعت جایگزین رقیب طبیعی خود، چوب گردد .
در میان انبوه مصالح ساختمانی، از دیر باز چوب طبیعی به عنوان زیباترین و شاخص ترین جلوه زیبای طبیعت در فضاهای شهری خودنمایی کرده و پسندیده شده است ، اما هراس از تخریب و آسیب پذیری چوب طبیعی در مقابل عوامل تاثیرگذار محیطی باعث گشته تا استفاده از آن در فضای باز محدود و به فضاهای داخلی خلاصه گردد .چوب پلاستیکی ، به عنوان راهی برای افزایش پایداری با هزینه نگهداری اندک در موارد کاربردی این کالا با کالای جایگزین می باشد .

 

قیمت چوب پلاست

یکی از ویژگی های بارز کامپوزیت چوب پلاست، سازگاری با محیط زیست است. فشار محیط زیست در مورد بازیافت و افزایش دوام ، بر صنعت هر روز در حال افزایش است.افزایش طول عمر و دوام مواد ساختمانی همچون چوب از ضروریات است. برای استفاده کنندگان فراورده های پلاستیک، کاهش وابستگی به مواد پتروشیمیایی یک ضرورت است. چراکه هزینه مواد خام آن به طور دائم و چرخه ای در حال افزایش و مصرف کنندگان فرآورده های چوبی نیز باید کارآمدی منابع را افزایش داده و ضایعات مواد خامی را که به طور اجتناب ناپذیر بوجود می آید، دوباره مورد بازیافت قرار دهند. این کامپوزیت ها در مقایسه با فرآورده های سنتی چوبی، بیش از 40% بر میزان کارآیی آن می افزایند.

تاثیر استفاده از چوب پلاست بر محیط زیست

چوب پلاست دارای فواید دیگری نیز برای محیط زیست هستند که عبارتند از :
 • دارای ضایعات ناچیزی بوده و همان ضایعات اندک نیز قابلیت بازیافت و استفاده مجدد را دارند.
 • این کامپوزیت ها فاقد هر گونه گاز فرمالدئید یا ترکیبات آلی ناپایدار می باشند.
 • این مواد قابل بازیافت بوده و پس از اتمام دوره کارآئی شان باز هم می توانند به کار گرفته شوند.
 • ضایعات این گونه مواد خطرناک نبوده و می توان آنها را با استفاده از روش های استاندارد تخلیه نمود.

مزایای کامپوزیت چوب پلاست

 • 100% ضد آب و مرطوب می باشند
 •  کمترین انبساط و انقباض در شرایط مختلف آب و هوایی دارد.
 •  وزن سبک و مقاوم در برابر هر نوع ضربه و خش را دارد و  استقامت بسیار بالایی دارد.
 • غیر قابل اشتعال و مقاوم در برابر حریق ، عدم امکان بروز هر نوع اتصال و جرقه
 • دارای حداقل عمر مفید 30 سال بدون هیچگونه تغییر شکل ، کسر مقاومت و تغییر مشخصات ظاهری
 • عایق کامل در برابر هرنوع اشعه و امواج رادیو مغناطیسی ، صوت ، گرما و سرما می باشد.
 • مقاوم در برابر نفوذ حشرات و جانورانی مانند موریانه و موش
 • 100% قابل بازیافت و کاملا هماهنگ با محیط زیست ، به دلیل ساخت با مواد ترکیبی چوب پلاستیک و آلومینیوم
 • مقاومت بالا در برابر ضربه و فشار اجسام خارجی و همچنین عدم ترک خوردگی
 • قابلبیت شستشو، آنتی باکتریال ، مقاوم در برابر جذب و نفوذ هر نوع میکروب و باکتری ، مقاوم در برابر نفوذ هرنوع اسید ، مایعات و چربی ها می باشند.
قیمت چوب پلاست    خرید چوب پلاست   بهترین چوب پلاست

برای اطلاع از مشخصات   محصولات چوب پلاستیک دکو وود ، می توانید از طریق کاتالوگ زیر اطلاعات کامل را کسب کنید.

کاتالوگ چوب پلاست دکووود