mob دفتر کرج: 02632252192                          دفتر تهران 02155281744                  
ارتباط مستقیم با واحد فروش    
location شعبه مرکزی : کرج طالقانی جنوبی خیابان سیدالشهدا فروشگاه برنا چوب پلاست البرز 
             شعبه نوشهر: کمربندی چالوس به نوشهر، نرسیده به کوشک سرا

چوب پلاست برای پله

توجه به متریال های جدید از جمله (wood plast) یا همان چوب پلاست میتواند در جای جای صنعت ساختمان مورد توجه قرار گیرد من جمله فضاهای بیرونی(out door) .
بنابراین میتوان با استفاده از چوب پلاستیک اقدام به طراحی و ساخت پله نمود ، تا فضاهای جدید و زیبایی را به وسیله این محصول خلق کرد،لذا با توجه به ضد آب بودن چوب پلاستیک ، می توان از آن در فضاهای بیرونی و پله کان ویلاها استفاده نمود.
قیمت چوب پلاست پله، امروزه از نظر کیفیت و استحکام بسیار تفاوت است. چوب پلاست پله نوعی متریال بسیار مناسب برای بسیاری از پله ها می‌باشد. که کیفیت راه پله و زیبایی آن را به خوبی بهبود می بخشد. به همین سبب همواره به عنوان یکی از بهترین گزینه ها برای ساخت پله محسوب می گردد.
چوب پلاست برای پله

چگونه از چوب پلاست نگهداری کنیم

امروزه در بسیاری از سطوح خارجی ساختمان ها از انواع چوب پلاست استفاده می گردد. و در صورتی که انتخاب رنگ و نصب و اجرای آنها به درستی انجام پذیرد. نه تنها نمای بسیار مناسبی خواهند داشت که برای سالیان طولانی زیبایی دکوراسیون خانه شما را حفظ می کنند. بلکه با مراقبت های لازم و نگهداری درست از آنها می توان هزینه های ساخت و ساز را تا مقدار چشمگیری کاهش داد.
همانطور که احتمالا می‌دانید چوب پلاست ها از چوب و مواد شیمیایی مانند انواع چسب ها ساخته می شوند. در عین استحکام بالا، از شرایط محیطی نظیر ضربات بسیار محکم به وسیله فرود آمدن وسایل سنگین بر روی آنها، مواد گوناگون شیمیایی، حرارت های مستقیم و زیاد و… تاثیر می پذیرند. بنابراین این مصالح نیز باید به اندازه کافی مورد توجه قرار بگیرند. از هر گونه فرآیند و عمل فیزیکی و شیمیایی که ممکن است سبب مخدوش شدن آنها شود جلوگیری به عمل آید.
به منظور تمیز کردن انواع چوب پلاست بهتر است از آب خالی استفاده گردد. و در صورت لزوم از شوینده ها و صابون های معمولی استفاده گردد. و از به کار بردن انواع شوینده اسیدی نظیر جوهر نمک و جرم گیر برای این کار جلوگیری گردد.

چوب پلاست پله

امروزه علاوه بر انواع دیوار پوش و کفپوش چوب پلاست، انواع چوب پلاست ایرانی پله نیز تولید می شود که به دلیل محاسن و مزایایی که دارند استفاده از آنها بالا بوده و به همین سبب بازار تقاضای آنها داغ می باشد و هر ساله مقادیر زیادی از آنها در کارخانه های مربوطه تولید و راهی بازار های فروش می گردد که از نقطه نظر های متفاوت دارای تنوع لازم می باشند تا خریدار آنها را بر اساس نیاز و سلیقه شخصی خریداری کند.
پخش کنندگان چوب پلاست پله از روش های عرضه مستقیم و اینترنتی برای به فروش رساندن انواع چوب پلاست ایرانی باکیفیت استفاده می کنند و به همین سبب خرید آسان آنها در هر تعدادی برای خریداران به آسانی ممکن می باشد و به این ترتیب با خرید مستقیم چوب پلاست ها، ضمن خرید بهترین متریال ها، هزینه های کمتری را نیز بابت آنها پرداخت خواهید کرد.