mob دفتر کرج:02632252192   دفتر تهران : 02155281744   مهندس علی بیات :  09125974265     مهندس محمودی :  09121005367
location دفتر تهران : بزرگراه آیت الله سعیدی ، شهرک صنعتی چهاردانگه ، خ ۲۲ شرقی ،پلاک ۹
 آدرس فروشگاه دکوود البرز : کردان ،بلوار شهدای کردان ،روبروی امیران ،نبش کوچه مریم ، فروشگاه دکوود

چوب پلاست نبشی

کامپوزیت چوب پلاست که امروزه به اختصارwpc نامیده می شوند، کامپوزیتهایی هستند که از ترکیب موادی همچون الیاف چوب طبیعی ، پلاستیک و ترموپلاستیک ها و نوعی آرد مخصوص ساخته می شوند چوب پلاستیک polywood نوع بسیار جدیدی از این گروه محصولات می باشد که در تولید آن از دو بخش مواد استفاده می گردد . در بخش چوب از مواد اولیه ای مانند الیاف تفاله ، پوسته بادام زمینی ، بامبو ، کاه و در بخش پلاستیک از پلی اتیلن ، پی وی سی و پلی پروپیلن ها استفاده می شود. این مواد پس از ترکیب در دستگاه های اکسترود تشکیل یک خمیر قوام گرفته را می دهند که ماده اولیه این نوع کامپوزیت می باشد . پس از تشکیل این ماده اولیه و تهیه پروفیل ها و مقاطع مورد نیاز هر نوع رزین و مواد ترکیبی نیز به آنها افزوده می شود و در آخرین مرحله این مواد در قالب ها شکل گرفته و خشک می شوند. ما در مجموعه برنا چوب نمایندگی فروش انواع چوب پلاست می باشیم یکی از پرطرفدارترین انواع کامپوزیت چوب پلاست، چوب پلاست نبشی می باشد چوب پلاست نبشی بر روی پله ها و کنج هایی که ن.ک تیز دارند از این مدل چوب پلاست استفاده می شود. برای خرید چوب پلاست نبشی با ما در این مجموعه تماس حاصل نمایید و بهترین چوب پلاست نبشی را خریداری نمایید.
 
 
چوب پلاست نبشی

چوب پلاست نبشی چیست

برای تولید این چوب پلاستیک معمولاً از روش اکستروژن ترمو پلاستیک استفاده شده و حتی در مواردی اندک از تزریق پلاستیک استفاده می‌شود. در گذشته خاک اره یا براده‌های چوب طبیعی به کار رفته برای تولید محصولات کامپوزیتی پایه‌ای غیر سلولزی داشتند. معمولاً از چوب پوست بادام زمینی، کاه یا نی و بامبو استفاده می‌شد. اما در حال حاضر محصولات جدید چوب پلاست از چوب درختان پهن برگ و سوزنی مانند کاج، بلوط، سنوبر و چنار ساخته می‌شوند. محصولات چوب پلاستیک بسیار ظاهر زیبایی دارند و به طور معمول به عنوان کفپوش در فضاهای اطراف استخر، مسیرهای لابه‌لای درختان در حیاط و فضای رو باز متریال بسیار خوبی هستند. به همین دلیل در بسیاری از رستوران‌های روباز و فودکورت‌های دارای روف گاردن و فضاهای تفریحی لاکچری از نبشی چوب پلاست استفاده می‌شود. محصولات چوب پلاست موجود در بازار ایران عمدتا تولید داخل هستند.

قیمت چوب پلاست نبشی

با توجه به اینکه چوب پلاستیک از خاک اره و پلی اتیلن تشکیل شده است، از آن محصولات فراوانی مشابه با چوب طبیعی می‌توان تولید کرد. بااینکه چوب پلاست مانند اسفنج آب را به خود جذب می‌کند، ولی در مقابل پوسیدگی و خوردگی مقاوم است.همچنین در دمای بالا برخلاف چوب طبیعی در مقابل سوختگی، خمیدگی و تغییر فرم از خود استقامت فراوانی نشان می‌دهد. نبشی چوب پلاست را هم می‌توان در فضای داخلی و بیرونی ساختمان‌ها استفاده نمود.برای دریافت قیمت چوب پلاست نبشی با ما در برنا چوب تماس حاصل نمایید.
 

نبشی چوب پلاست ارزان

نبشی چوب پلاست به طور معمول ۴ در ۴ سانتیمتر است و از جنس چوب پلاستیک یا چوب پلاست ساخته می‌شوند. گاهی در طول ۳ متر یا حتی کوتاه‌تر تولید می‌شود. کاربرد نبشی چوب پلاستیک بیشتر برای لبه پله‌ها یا جاهایی است که کنج قائم دارند و همچنین لبه قاب است.نبشی چوب پلاست بیشتر مواقع در زوایای دیوار و انتهای پله و دیوار، لبه ها و کنج دیوار و پله بکار می رود. همچنین در مواقعی که امکان فارسی‌بُر کردن پروفیل یا نبشی وجود ندارد، از نبشی چوب پلاستیک استفاده می‌گردد.برنا چوب عرضه کننده انواع نبشی چوب پلاست می باشد برای خرید نبشی چوب پلاست با ما در این مجموعه تماس حاصل نمایید.