mob دفتر کرج: 02632252192                          دفتر تهران 02155281744                  
ارتباط مستقیم با واحد فروش    
location شعبه مرکزی : کرج طالقانی جنوبی خیابان سیدالشهدا فروشگاه برنا چوب پلاست البرز 
             شعبه نوشهر: کمربندی چالوس به نوشهر، نرسیده به کوشک سرا

رنگ های پایه پلی اولفین

رنگ های پایه پلی اولفین برای مصارف چوب ترمو و چوب پلاست برای بازسازی و ترمیم چوب های ترمو که آسیب دیده اند می باشد. به طور کلی کاربرد رنگ های پایه پلی اولفین  برای استفاده در نما و محوطه سازی و یا  بازسازی ویلاهایی که با چوب ترمو و چوب معمولی کار شده اند و نیاز به ضد آب شدن هم دارند می باشد.
رزین ها و کامپوزیت های پلیمری معمولاً انرژی سطحی پایینی داشته و فاقد گروه های عاملی قطبی هستند، و در نتیجه به طور ذاتی خواص چسبندگی ضعیفی دارند. بنابراین، به منظور بهبود چسبندگی پلیمرها با دیگر اجزای یک آمیزه، اعم از پرکننده یشان و یا حتی پلیمرهای دیگر موجود در ترکیب، موادی تحت عنوان بهبوددهنده های چسبندگی به آنها اضافه می شوند. بهبوددهنده ها دارای گروه های عاملی فعال هستند که به افزایش چسبندگی/امتزاج پذیری دو جز ناسازگار کمک می کنند. سیلان ها، ترکیبات آلی فلزی، و بهبوددهنده های پلیمری، مثال هایی از بهبوددهنده های چسبندگی هستند.    رنگ های پایه پلی اولفین  رنگ های پایه پلی اولفین  رنگ های پایه پلی اولفین   رنگ های پایه پلی اولفین  


  رنگ های پایه پلی اولفین     رنگ های پایه پلی اولفین  رنگ های پایه پلی اولفین
 
 

  
بهبوددهنده های چسبندگی

چگونه می توان چسبندگی پلیمرها را بهبود بخشید زمانی که پلیمرها را با دیگر اجزا مخلوط می کنیم، که این جز دیگر میتواند فیلر و یا حتی پلیمر دیگری باشد، این دو، یا این چند جز، الزاماً شبیه یکدیگر نیستند. در بیش تر موارد، شاهد چسبندگی ضعیف و یا عدم چسبندگی و یا حتی یک نیروی دافعه بین اجزا خواهیم بود. درست مانند مخلوط آب و روغن که بدون وجود همزن اجزاء از هم جدا خواهند شد. در دنیای پلیمر میتوان مخلوط PE و PA را مثال زد. به منظور رفع این مشکل و کمک به چسبندگی اجزا می توان از بهبوددهنده های چسبندگی استفاده کرد. بهبوددهنده هایی که کار با آنها راحت است، بهبوددهنده های پلیمری هستند که می توان از آنها تحت عنوان سازگارکننده (compatibilizer) و یا عامل اتصال دهنده یا عامل جفت کننده (coupling agent) یاد کرد. این مواد به عنوان عوامل فعال سطحی (surfactant) عمل می کنند. 
زمانی که بهبوددهنده های چسبندگی به منظور افزایش امتزاج پذیری دو پلیمر ناسازگار مورد استفاده قرار گیرند، به آنها سازگارکننده گفته می شود. زمانی که بهبوددهنده های چسبندگی به منظور ایجاد چسبندگی بین یک سیستم پلیمری و یک فیلر به کار بسته شوند، به آنها عامل جفت کننده یا عامل اتصال گفته می شود. بسته به اینکه بهبوددهنده های چسبندگی دارای گروه عاملی باشند که آنها را قادر به واکنش با اجزای موجود در آمیزه مد نظر کند یا نه، می توانند فعال یا غیر فعال باشند.
رزین پایه پلی اولفین

ویژگی های رزین پایه پلی اولفین

•    POE ترکیبی از اکتن و یک پلی الفین می باشد.
•    وجود اکتن خواص شبه لاستیکی و اتیلن خواص پلاستیکی ایجاد می کند.
•    از آنجا که در ساختار POE پیوند های دوگانه (غیر اشباع) وجود ندارد این ماده نسبت به سایر لاستیکهای در مقابل هوا پایداری بسیار بهتری دارد.
•    این پلیمر ترکیبی از خواص پلاستیک مانند قابلیت شکل پذیر عالی، قابل بازیافت بودن و خواصی شبیه لاستیک پخت شده را همزمان دارد.
•    این ماده با کاهش دانسیته و وقیمت مناسبی که نسبت به سایر محصولات مشابه دارد باعث کاهش قیمت نهایی قطعه می گردد.
•    پایداری مناسب این ماده در مقابل گرما و سرما باعث شده است تا دامنه کاربرد این محصول از نظر دمایی افزایش یابد.
•    مقاومت این ماده در برابر عوامل جوی مناسب و قابل قبول است.
•    پایداری این پلیمر در برابر روغن، قطعات تحت فشار، و مقاومت سایشی آن ضعیف می باشد.