mob دفتر کرج:32252192-026   دفتر تهران :55276047-021  و 55281744-021     مهندس علی بیات :  09125974265    مهندس علی وحدانی : 09359333653     مهندس محمودی :  09121005367
location دفتر تهران : زرگراه آیت الله سعیدی - شهرک صنعتی چهاردانگه -خیابان اصلی -بین 22 و 22.5     دفتر کرج : طالقانی جنوبی - خ سیدالشهدا - پلاک 207
گروه خبري : آخرین اخبار
تاريخ انتشار : 1399/07/12 - 16:11
كد :37

آبنمای چوب پلاست

آبنماها از گذشته‌های خیلی دور جزئی جدا ناشدنی از اجزای مهم معماری محوطه کاخ‌ها و بناهای مهم بوده‌اند، چرا که همواره نویدبخش شور و نشاط و شادابی و آرامش برای مردم بوده‌اند. امروزه آبنماها به‌جهت پیشرفت‌های علمی و هنری دستخوش تغییرات و پیشرفت‌های فراوانی شده‌اند. به‌گونه‌ای که شاهد نمونه‌های بسیار متنوع‌تر و منحصربه‌فرد‌تری از این سازه‌ها هستیم.

آبنمای چوب پلاست

آب‌نما چوب پلاست وسیله‌ای است که در معماری اماکن از آن استفاده می‌شود و آب را به صورت جاری نگه می‌دارد و اصولاً به استخر یا حوضی وصل است. آب‌نما مصارف مختلفی دارد و می‌تواند برای تهیه آب آشامیدنی، تزیینی و… باشد. در گذشته فواره‌ها یا آب‌نماها در اصل کاملاً کاربردی بودند و به این شکلی که اکنون از آن‌ها استفاده می‌شود، نبودند. آب‌نماها به آبشارها و چشمه‌ها و یا گودال‌های آب جوش متصل بودند و برای تأمین آب آشامیدنی، آب شستشو و حمام کردن و… مردم روستاها و حتی شهرها از آن‌ها استفاده می‌شد. در گذشته مردم از آب چشمه‌هایی استفاده می‌کردند که به سمت شهر و روستای آنان سرازیر می‌شد. آب چشمه‌ها که توسط جاذبه به حرکت درمی‌آمد، نیاز به منبعی داشت که بتواند آب را بالاتر از سطح چشمه‌ها بیاورد و همانند مخزن و یا آبراهه‌ای عمل کند تا استفاده از آب چشمه راحت‌تر شود و سرعت حرکت آب چشمه در برخی مواقع مشکل‌ساز نشود. استفاده از آبنمای چوب پلاست باعث می شود همزمان هم از زیبایی طرح چوب لذت برد و هم آبنمایی مقاوم با طول عمر بالا را استفاده کرد زیرا چوب پلاست مقاوم در برابر رطوبت می باشد و به راحتی دچار خرابی و شکست نمی شود.

آبنمای چوب پلاست

مزایای استفاده از آبنمای چوب پلاست

  • استفاده از آبنمای چوب پلاست موجب کاهش هزینه تعمیرات آبنما می شود
  • چوب پلاست به دلیل منعطف پذیر بودن می توان در ساخت آبنمای چوب پلاستی در طرح و اشکال مختلف از آن استفاده نمود.
  • آبنمای چوب پلاستی نسبت به آبنماهای دیگر قیمتی کمتر و همچنین کیفیتی بالاتر نیز دارد.
  • چوب پلاست به دلیل عایق رطوبت بودن به راحتی در برابر آب و رطوبت هوا دچار فرسایش و خرابی نمی شود.

زیبایی آبنمای چوب پلاست

خصوصیت استثنایی کامپوزیت های چوب پلاستیک و تلفیق چوب و پلاستیک با یکدیگراز زیبایی چوب و زیباشناسی مدرن است.

طول عمر آبنمای چوب پلاست

چوب پلاستیک در حین دارا بودن زیبایی، بسیار بادوام می باشد. و همچنین  پایداری و مقاومت در برابر رطوبت، پایداری در برابر اشعه آفتاب، ۱۰۰% مقاوم در برابر قارچ ها و حشرات، مقاوم در برابر هوازدگی، ترک، شکاف، مواد شیمیایی و مقاومت در برابر آتش از ویژگی های منحصر به فرد این محصولات می باشد.

نمایندگی چوب پلاست در کرج

نمایندگی چوب پلاست در تهران