mob دفتر کرج:02632252192   دفتر تهران :02155276047  و 02155281744     مهندس علی بیات :  09125974265    مهندس علی وحدانی : 09359333653     مهندس محمودی :  09121005367
location دفتر تهران : بزرگراه آیت الله سعیدی - شهرک صنعتی چهاردانگه -خیابان اصلی -بین 22 و 22.5     دفتر کرج : طالقانی جنوبی - خ سیدالشهدا - پلاک 207

نمایندگی فروش چوب پلاست در تهران

چوب پلاست یا چوب مصنوعی جایگزین چوب طبیعی است. این محصول تشکیل شده از ترکیب پودر چوب (خاک اره) و پلاستیک به دست می آید و با عنوان WPC شناخته می شود که مخفف عبارت Wood plastic Composites می باشد. کامپوزیت چوب پلاست به شکل پروفیل و با ضخامت های مختلف تولید می گردد. برای تولید این محصول عمدتا از روش اکستروژن ترمو پلاستیک استفاده می شود و در موارد کمی نیز از تزریق پلاستیک بهره می برند. ما در مجموعه برنا چوب نمایندگی فروش انواع چوب پلاست(چوب پلاستیک) با کیفیت در تهران می باشیم برای اطلاع از قیمت چوب پلاست در تهران با مشاورین ما در مجموعه تماس حاصل نمایید.
 
 
 

خرید چوب پلاست در تهران

به طور کلی استفاده از چوب پلاست در مقایسه با الوارهای چوبی طبیعی قدمت چندانی ندارد. این محصول اولین بار در اوایل ده 90 میلادی جهت استفاده برای کف پوش و جایگزینی برای چوب طبیعی معرفی گردیده است. عمده استفاده چوب پلاست در پوشش کف فضای باز خانه ها و نمای چوبی ساختمان ها می باشد. همچنین برای ساخت نرده های حیاط ، طراحی باغ ویلا و ساخت نیمکت ها در مبلمان شهری از این محصول استفاده می گردد. تولید مبلمان خانگی و در و پنجره از دیگر موارد استفاده چوب پلاست می باشد. شما به راحتی در مجموعه برنا چوب می توانید چوب پلاست مورد نظر خود را در کمترین زمان ممکن در تهران خریداری کرده و کار خود را شروع کنید ما در کنار شما هستیم تا کیفیت بالا را برای شما به ارمغان بیاوریم.
 
خرید چوب پلاست در تهران

مزایای استفاده از چوب پلاست 

  • کامپوزیت چوب پلاستیک از مقاومت بالایی در برابر آب و رطوبت برخوردار است و قابل شستشو میباشد.
  • قیمت این متریال مناسب است و نصب و اجرای آن به آسانی صورت میگیرد.
  • این کامپوزیت ها به دلیل استحکام و مقاومت بالا, دوام و طول عمر طولانی دارند و نگهداری از آنها به راحتی صورت میگیرد.
  • کامپوزیت چوب پلاستیک ضد باکتری بوده و مانع از رشد باکتری, قارچ و حشرات میشود.
  • کامپوزیت هایی که از چوب و ترموپلاستیک ساخته میشوند فاقد هر گونه ترکیبات سمی هستند, به همین دلیل دوستدار محیط زیست بوده و قابل بازیافت میباشند.
  • تغییرات آب و هوایی و محیطی تاثیر نامطلوبی بر این نوع کامپوزیت ها نمیگذارد و باعث فرسودگی آنها نمیشود.

خرید چوب پلاست ارزان قیمت در تهران

چوب پلاست به عنوان محصولی جدید که در گروه مواد کامپوزیتی قرار گرفته متشکل از گرانول چوب یا پودر چوب با مقدار معین به همراه مواد پلیمری بوده و در ابعاد و قالب های متعدد به روش اکستروژن تولید و عرضه می گردد.از مزایای چوب پلاست می توان به عواملی همچون صرفه جویی در مواد اولیه و جلوگیری از قطع ببهوده درختان و استفاده پرکاربرددر صنعت ساختمان و ساخت مصنوعاتی همچون کفپوشهای چوب پلاستیک ، نماپوش چوب پلاست، فلاورباکس و مبلمان شهری اشاره نمود. مهمترین مزیت پروفیلهای چوب پلاستیک مقاوت بالای آن در مقابل عوامل جوی همچون اشعه uv آفتاب و به طور خاص مقاومت بالا در مقابل رطوبت و استفاده بسیار زیاد در مناطق مرطوب اشاره نمود.