mob دفتر کرج: 02632252192                          دفتر تهران 02155281744                  
ارتباط مستقیم با واحد فروش    
location شعبه مرکزی : کرج طالقانی جنوبی خیابان سیدالشهدا فروشگاه برنا چوب پلاست البرز 
             شعبه نوشهر: کمربندی چالوس به نوشهر، نرسیده به کوشک سرا
گروه خبري : آخرین اخبار
تاريخ انتشار : 1402/11/28 - 11:30
كد :10272

بهترین رنگ قرنیز برای دیوار سفید

بهترین رنگ قرنیز چوبی برای دیوار سفید رنگی می باشد تا تضاد رنگ آن را با نمای دیوار سفید نشان دهدو بهتر است تا کمی از رنگ های تیره تر استفاد ه شود تا هارمونی زیباتری در نمای دکوراسیون داخلی ساختمان ایجاد نماید.

بهترین رنگ قرنیز چوبی برای دیوار رنگی می باشد تا با رنگ اجزای دکوراسیون داخلی ساختمان هارمونی و سازگاری بیشتری داشته باشد. اگرچه دیوار سفید و قرنیز سفید یکدست هستند، اما برای فضای مدرن و یا مینیمال شیک و ایده آل می باشد. اما اگر از نظر شما بی روح و یکنواخت است و می خواهید قرنیزتان بیشتر به چشم بیاید، قرنیز چوبی با رنگ تیره را انتخاب کنید.
قرنیز تیره و دیوار سفید تضاد زیبایی به دیوار شما می دهد و ترکیب آن با نبشی چوبی و یا قاب دور پنجره چوبی تیره رنگ نیز بسیار زیبا خواهد بود. قرنیز فندقی در کنار دیوار سفید و درب چوبی فندقی، جلوه خاصی به خانه شما می دهد.
برای فضای کوچک و یا اتاقی که سقف کوتاهی دارد، بهترین گزینه رنگ سفید برای قرنیز و دیوار است، زیرا در این صورت محیط پر نور تر و بزرگ تر به نظر می رسد.

553

بهترین قرنیز برای کف سرامیک 

قرنیز ام دی افی، قرنیزهای ام دی افی دارای مغزی ام دی اف و روکش پی وی سی هستند. بنابراین خاصیت ضدآب و ضدلک قرنیزهای پی وی سی را نیز دارا می باشند. این قرنیزها سبک بوده و حمل و نقل و نصب آنها بسادگی صورت می گیرد. گذشته از آن فرآیند نصب ساده تری نیز دارا می باشند.
رنگ این نوع از قرنیزهای چوبی بسته به دکوراسیون محوطه اطراف ساختمان دارد .برخی افرا به رنگ قرنیز چوبی براری کف ساختمان توجه نمی کنند و نمی دانند رنگ قرنیز چقدر در جلوه ساختمان نقش مهمی دارد.پس اگر شما عزیزان جز افرادی هستید که نمای ساختمان برای شما اهمیت دارد پس سعی کنید رنگی را بر گزینید که نمای ساختمان شما را زیبا تر کند.

رنگ قرنیز برای سرامیک سفید

به طور کلی برای محیط های کوچک از سرامی های رنگ روشن استفاده می گردد تا محیط بزرگتر جلوه داده شود و خانه محیطی زنده داشته باشد و برای محیط های بزرگ رنگ تیره کاربرد بیشتری دارد. اگرچه موضوع دکوراسیون داخلی تابع قوانین و مقررات نیست و در بسیاری از موارد قانون شکنی و عبور از خط قرمزها به زیباتر شدن فضا کمک کرده است.پس با این تفاسیر نتیجه می کیریم تا رنگه های مناسب برای سرامیک سفی رنگ های نسبتا تیره ی ملایم هستند تا خیلی هم نمای دکوراسون داخلی ساختمان را کوچک تر از چیزی که هست نشان ندهد.
قرنیز کاملاً برخلاف محیط پیرآمون انتخاب می شود. یعنی درصورت تیره بودن دیوارها قرنیز کرم رنگ یا روشن انتخاب می شود و از این طریق هارمونی و تعادل در فضا ایجاد می شود.

انواع رنگ قرنیز 

سفید رایج‌ترین رنگ برای قرنیزها است؛ زیرا با اکثر رنگ‌های مختلف دیوار ساختمان رنگی مطابقت دارد. رنگ‌های عاجی و بژ نیز انتخاب‌های محبوبی هستند؛ زیرا به فضای داخلی گرما می‌بخشند. قرنیزهای قهوه‌ای و خاکستری برای فضای داخلی مدرن و امروزی مناسب هستند. قرنیزهای طلایی و نقره ای جلوه‌ای مجلل به فضای داخلی می‌بخشد. از قرنیزهای مشکی برای ایجاد تضاد با رنگ دیوار استفاده می‌شود که برای تعیین نوع و انتخاب رنگ قرنیز چوبی بهتر است تا برای زیباتر جلوه دادن به نمای محوطه ساختمان از رنگ های شکیل تر و گرم تر استفاده نماییم که البه باز رنگ بستگی به محوطه اطراف دارد.