mob دفتر کرج: 02632252192                          دفتر تهران 02155281744                  
ارتباط مستقیم با واحد فروش    
location شعبه مرکزی : کرج طالقانی جنوبی خیابان سیدالشهدا فروشگاه برنا چوب پلاست البرز 
             شعبه نوشهر: کمربندی چالوس به نوشهر، نرسیده به کوشک سرا
گروه خبري : آخرین اخبار
تاريخ انتشار : 1402/08/17 - 16:01
كد :10243

قرنیز چوبی بهتر است یا پی وی سی

قرنیز چوبی که ابزاری برای محافظت از لایه دیوار و زمین است و در زمان برخورد اشیا تیز و محکم با زمین، از ضربه شدید جلوگیری می کند و درواقع سپر بلا می شود.قرنیز پی وی سی یکی از بهترین نوع قرنیز چوبی می باشد که قابلیت ششستشوبی بالایی دارد و قیمتی مقرون به صرف دارد.

برای دادن جواب این سوال ،بهتر است یک تعرف مختصر از قرنیز چوبی داشته باشیم.قرنیز چوبی ابزاری است که از ضربه و آسیب جدی به روی دیوار و یا زمین ممانعت می کند. 
برای شستشوی قرنیز چوبی به راحتی می توان ارز دستمال مطوب برای شستشوی بهتر آن استفاده کرد.
قرنیز پی وی ،یکی از انواع قرنیز پی وی سی است که البته یکی از بهترین نوع قرنیز چوبی به حساب می آید.جلا و درخشندگی زیادی نسبت به سایزر قرنیز چوبی دارد.
شما با داشتن قرنیز پی وی که خود از مقاوم ترین قرنیز های چوبی به شمار می رود دیگر نیاز به قرنیز های چوبی نخواهید کرد.البته انتخاب نوع قرنیز به میزان سلیقه و کاربرد آن در خانخ و ساختمان شما دارد.
اگر می خواهید در مدت زمان بیشتری از قرنیز چوبی استفاده نمایید،با انتخاب درست قرنیز چوبی پی وی سی ضمانت ماندگاری و بیشتر این قرنیز راخواهید کرد.

553

قرنیز چوبی یا پی وی سی

قرنیز پی وی سی یکی از قرنیز چوبی ارزان و مقرون به صرفه به شمار می آید که در بین عموم محبوب و مورد استقبال واقع شده است.
از مزایای قرنیز پی وی سی می توان به فاکتور های زیر اشاره کرد :
ویژگی ضد آب بودن،عایق حرارتی،دوام و پایداری بالا،وزن سبک و حمل راحت، قیمت ارزان و مقرون به صرفه از جله عواملی هستند که قرنیز پی وی سی را نسبت به سایر قرنیز چوبی متمایز کرده است و اکثر افراد برای نصب قرنیز چوبی از قرنیز پی وی استفاده می کنند.زیرا هم به جنبه مدرن بودن محبوب است و هم به خاطر اینکه براق و درخشندگی خوبی دارد،محبوب واقع شده است. 

بهترین قرنیز پی وی سی

قرنیز هوم لوکس و قرنیز پارس فریم از بهترین نوع قرنیز های پی وی سی می باشد که قرنیز های هوم لوکس از جنس پلی استایرن است و از مقاوم ترین قرنیز چوبی پی وی سی به حساب می آید.
قرنیز های پلی استایرن ها،مقاومت و ماندگاری بیشتری نسبت به قرنیز پی وی سی درند.
که هر کدام در طرحو رنگ متفاوت در بازار ها عرضه می شوند.رنگ قرنیز های چوبی را بات جه به رنگ دکور در و یا کمد های خانه انتخایب می کنند و استاندارد ترین و پر کاربرد ترین رنگ قرنیز های چوبی قرنیز چوبی سفید می باشد.

 از مهمترین کاربرد‌های قرنیز چوبی می‌توان به محافظت نازک کاری دیوار در برابر آسیب‌های ناشی از برخورد اجسام و همچنین جلوگیری از نفوذ آب و رطوبت در پایین دیوار اشاره کرد

نصب قرنیز پی وی سی

نصب قرنیز پی وی سی به آسانی صورت می پذیرد.
برای اینکه یک نصب آسان و پر قدرت داشته باشید می توانید قرنیز چوبی پی وی سی را با استفاده از چسب های همه کاره نصب کنید زیرا قدرت این چسب ها به قدری است که سریع بر پایین دیوار نصب می شوند و در زمان طولانی می توان از آنها استفاده کرد.
صورتی دیگر از قرنیز چوبی پی وی سی وجود دارد که بر روی سقف نصب می شوند و  برای جلوگیری از ضربه و یا ریزش سقف است در زمانی که زلزله  و یا عوامل دیگر ضربه ای بر سقف وارد می شود از سقف محافظت می شود.