mob دفتر کرج:02632252192   دفتر تهران : 02155281744   مهندس علی بیات :  09125974265     مهندس محمودی :  09121005367
location دفتر تهران : بزرگراه آیت الله سعیدی ، شهرک صنعتی چهاردانگه ، خ ۲۲ شرقی ،پلاک ۹
 آدرس فروشگاه دکوود البرز : کردان ،بلوار شهدای کردان ،روبروی امیران ،نبش کوچه مریم ، فروشگاه دکوود
گروه خبري : آخرین اخبار
تاريخ انتشار : 1401/03/18 - 11:18
كد :10124

استانداردهای لازم در طراحی آربور

هنگام طراحی آربور برای محیط مورد نظر، تکرار جزئیات معماری منزل را در نظر بگیرید. این امر به هماهنگی موجود با چشم انداز کمک می‌کند. ارتفاع استاندارد برای این سازه 8 تا 10 فوت است که فضای کافی برای راه رفتن و نگهداری از انگورها یا گیاهانی که از آن بالا می‌روند و رشد می‌کنند، فراهم می‌کند.


در فضای سبز آربورها به عنوان یک ورودی ساده به کار می روند. البته می توان از آن در داخل باغ به منظور ایجاد یک استراحت گاه کوچک در کنار نیمکت نیز بهره گرفت. اغلب آربورها دارای سقف انحنا شکل هستند. اما مدل سقف ها برخی ساده و برخی با طراحی پیچیده به اجرا در می آید. زیبایی آربورها با گیاهان طبیعی تکمیل خواهد شد.
آربورها به شکل های مختلفی تهیه می شوند، می توان آن ها را آماده خرید، میتوان ساخت، یا می توان به صورت سفارشی توسط یک نجار طراحی و به مرحله ی اجرا گذاشت.آربورها کاربرد زیادی دارند و از آن ها می توان در ورودی انواع باغ ها یا حیاط خلوت بهره گرفت. آربورها یک فضای نیم سایه نیز ایجاد می کنند و می توان آن را نوعی سقف در فضای باز دانست. برنا چوب نمایندگی فروش انواع آربور چوب پلاست می باشد شما مشتریان عزیز می توانید برای سفارش آربور چوب پلاست با مشاورین ما در این مجموعه تماس حاصل نمایید و بهترین آربور چوب پلاست را خریداری نمایید.

استانداردهای لازم در طراحی آربور


چوب پلاستیک بعلت مقرون به صرفه بودن و کیفیت بالایی که در مقابل شرایط آب و هوایی مختلف دارد،گزینه ای مناسب برای سازه آربور می باشد.پروفیل های متنوع چوب پلاستیک مِوا قابلیت اجرای انواع طرح های آربور به شکل منحنی یا ساده را دارا می باشد.

قیمت آربور چوب پلاست

هزینه نهایی ساخت یک آربور از جنس چوب پلاستیک براساس نوع پروفیل مصرفی و همچنین طرح شما مشتریان عزیز می باشد.طرح های آربور به دو شکل ساده و منحنی قابلیت اجرا دارند.شما می توانید همینک با گروه مِوا در تماس باشید تا در تخمین هزینه ساخت این سازه به شما راهنمایی های لازم رو داشته باشند.

کاربرد چوب پلاست آربور

از این سازه در جهت کادربندی کریدور مسیر و همچنین ورودی ها استفاده کرد.بسته به نوع کاربری یک محیط می توان از طرح ها و شکل های مختلف این سازه بهره مند شد.

معرفی متریالی مقاوم برای اجرای آربور

چوب پلاست یکی از بهترین متریال‌ها بوده که امروزه جایگزینی مناسب برای چوب طبیعی است. ضمن این که از لحاظ ظاهری شباهت بالایی به چوب داشته با این تفاوت که کیفیت بسیار بالایی خواهد داشت. استحکام این محصول، انتخاب آن برای ساخت سازه‌های متعدد همچون: آربور، پرگولا یا آلاچیق چوبی و حتی کلبه یا اتاق پیش ساخته را آسان می‌نماید. بنابراین می‌توانید از پروفیل چوب پلاست نه تنها در ساخت موارد ذکر شده که در ایجاد هماهنگی با دیگر عناصر استفاده نمایید.
آربورها و پرگولاها سازه‌های باغی هستند که سایه‌های آفتاب و پناهگاه را در شب‌های خنک فراهم می‌کنند. هر دو فضایی مناسب برای آرامش و لذت بردن از باغ و همچنین چشم انداز یا سرگرمی را ارائه می‌دهند. در صورت برنامه‌ریزی و موقعیت مناسب، این دو سازه می‌توانند محیطی متفاوت در حیاط یا باغ بوجود آورند. همچنین به هدایت ترافیک عابران پیاده، ایجاد منظره‌ای عالی یا حتی پنهان کردن موارد زشت کمک کنند.