mob دفتر کرج:02632252192   دفتر تهران :02155276047  و 02155281744     مهندس علی بیات :  09125974265    مهندس علی وحدانی : 09359333653     مهندس محمودی :  09121005367
location دفتر تهران : بزرگراه آیت الله سعیدی - شهرک صنعتی چهاردانگه -خیابان اصلی -بین 22 و 22.5     دفتر کرج : طالقانی جنوبی - خ سیدالشهدا - پلاک 207

مرکز فروش چوب پلاستیک


چوب پلاستیک به عنوان محصولی جدید که در گروه مواد کامپوزیتی قرار گرفته متشکل از گرانول چوب یا پودر چوب با مقدار معین به همراه مواد پلیمری بوده و در ابعاد و قالب های متعدد به روش اکستروژن تولید و عرضه می گردد. برای ایجاد یک منظر و فضای سبز دلنشین بر روی بام یا تراس ، حتما باید از کارشناسان مجرب  در این زمینه استفاده نمود که با استفاده از محاسبات مختلف ، نقشه برداری دقیق ، انتخاب مواد و مصالح مناسب و اجرای صحیح یک محوطه بی نظیر و یک منظره زیبا را روی پشت بام ویا تراس خلق نمود. شرکت دایاکس یکی از تولید کنندگان چوب پلاست در ایران می باشد. شرکت دایاکس از طریق نمایندگان اصلی خود با مشتریان در ارتباط می باشد. برناچوب نمایند ه فروش چوب پلاست در کرج،یکی از برترین نمایندگان فروش محصولات دایاکس می باشد. برای اطلاع از قیمت ها، و همچنین سفارش  محصولات چوب پلاستیک شما می توانید باشماره تماس های زیر تماس حاصل نمایید.
 

 
 

نقاط قوت و ضعف چوب پلاستیک


یکی از اشکالات این محصول این است که نه چوب محسوب می شود و نه پلاستیک، و باید حتما به درستی اجرا بشود.در کنار این نقطه ضعف، نقطه قوت های بسیار زیادی دارد:
  • تغییر رنگ این متریال خیلی پایین است.
  • در مقابل اشعه خورشید بسیار مقاوم است.
  • در مقابل موریانه و پوسیدگی مقاومت بسیار بالایی دارد.
  • جذب آبش در حد صفر است.
  • نسبت به ترمووود ها و چوب های اشباع شده و ترموپلیمرها قیمت بسیار مناسبی دارد.
  • در تایل ها و مقاطع مختلف در بازار وجود دارد و ایران یکی از تولید کننده های خوب چوب پلاستیک در دنیاست و چوب پلاست های ایرانی از استانداردهای لازم برخوردارند.
مرکز فروش چوب پلاستیک
 

قیمت بهترین چوب پلاستیک

نمایندگی فروش چوب پلاست در کرج

نمایندگی فروش چوب پلاست در تهران