mob دفتر کرج:02632252192   دفتر تهران :02155276047  و 02155281744     مهندس علی بیات :  09125974265    مهندس علی وحدانی : 09359333653     مهندس محمودی :  09121005367
location دفتر تهران : بزرگراه آیت الله سعیدی - شهرک صنعتی چهاردانگه -خیابان اصلی -بین 22 و 22.5     دفتر کرج : طالقانی جنوبی - خ سیدالشهدا - پلاک 207

نمایندگی فروش چوب پلاستیک در کرج

چوب پلاستیک که در گروه مواد کامپوزیتی طبقه بندی می شود ازترکیب الیاف چوب با پلاستیک به همراه یک سری از مواد افزودنی مورد نیاز تولید می گردد که به آن wpc چوب پلاستیک/چوب پلاست می گویند .کامپوزیت های چوب پلاست که به شکل پروفیل و صفحات توپر و یا تو خالی تولید می شوند دارای سابقه 25 ساله در جهان هستند . کاربردهای فراوان و گسترده چوب پلاست این محصول را به رقیبی جدی در مقایسه با چوب های فراوری شده که امروزه در امرساختمان استفاده میگردد تبدیل نموده است.برنا چوب نمایندگی فروش انواع چوب پلاستیک  در رنگ و ابعاد های مختلف در کرج می باشد برای اطلاع از قیمت این محصول و حتی مشاوره در خصوص خرید انواع چوب پلاستیک با مهندسین متخصص ما در مجموعه برنا چوب تماس حاصل فرمایید.
 
 

مزایا استفاده از چوب پلاستیک در ساختمان سازی

  • این مواد کاملا ضد آب و ضد رطوبت هستند، تولید آن به گونه ای است که آن را 100 درصد ضد آب تولید کرده اند.
  • یکی از مهمترین مزایای چوب پلاستیک این است که عایق تمامی اشعه های رادیو مغناطیسی، سرما و گرما می باشد. به همین دلیل است که امروزه از این وسیله برای بسیاری از افراد استفاده می کنند.
  • به دلیل ویژگی آنتی باکتریال که در این محصول وجود دارد، در برابر نفوذ و جذب هرگونه باکتری و میکروب مقاوم می باشد. همچنین هر گونه اسید و چربی و … نمی توانید از این محصول رد شود. در واقع باید بدانید بهترین محصولی که در برابر تمامی عوامل بیرونی مقاومت خوبی نشان می دهد چوب پلاستیک و اجرای چوب پلاست است.
  • در تمامی شرایط آب و هوایی که به وجود می آید انبساط و انقباض ندارد. یعنی در سخت ترین شرایط آب و هوایی گرم و سرد این محصول هیچ تغییری نمی کند.
  • با اینکه وزن آن بسیار سبک می باشد، استقامت بسیار بالایی دارد و در برابر هر نوع ضربه و آسیبی مقاوم است.
  • در برابر تمامی حوادث ناگهانی مانند اتصالات برقی و حریق مقاوم است و در اصل اگر عوامل طبیعی با این محصول برخورد کنند خنثی می شوند.
  • عمر مفید این محصول 30 سال می باشد، در این 30 سال شما هیچ گونه ضربه، آسیب دیدگی، کسر مقاومت، تغییر شکل و … را در آن مشاهده نخواهید کرد.
  • با تمامی مواد شوینده و پاک کننده ای که در بازار وجود دارد می توانید این محصول را شستشو دهید و با شستشو ظاهر و باطن این محصول هیچ تغییری پیدا نخواهد کرد، چرا که ضد آب است.
  • جانورانی مانند موریانه و مورچه از این محصول نمی توانند عبور کنند چرا که در برابر نفوذ آنها بسیار مقاوم می باشد.
  • این محصول به طور 100 درصد قابل بازیافت است، همچنین با محیط زیست هماهنگی بسیار خوبی دارد.
نمایندگی فروش چوب پلاست در کرج

خرید چوب پلاستیک ارزان در کرج

استفاده از چوب پلاستیک  هزینه ی کمتری نسبت به چوب احتیاج دارد. برای مکان هایی که سازگاری مناسبی با چوب ندارند و یا استفاده از چوب لازم بوده اما صرفه ی اقتصادی ندارد، از چوب پلاستیک استفاده می کنند برای خرید چوب پلاستیک ارزان و با کیفیت در کرج با ما تماس بگیرید تا از انجام پروژه های چوب پلاست با کیفیت لذت ببرید.

نمایندگی فروش چوب پلاست در کرج