mob دفتر کرج:02632252192   دفتر تهران :02155276047  و 02155281744     مهندس علی بیات :  09125974265    مهندس علی وحدانی : 09359333653     مهندس محمودی :  09121005367
location دفتر تهران : بزرگراه آیت الله سعیدی - شهرک صنعتی چهاردانگه -خیابان اصلی -بین 22 و 22.5     دفتر کرج : طالقانی جنوبی - خ سیدالشهدا - پلاک 207

خرید چوب پلاست

چوب پلاست یکی از جدیدترین مصالح و متریال مورد استفاده در دکوراسیون داخلی و همچنین دکوراسیون خارجی می باشد. چوب پلاست که به صورت کامپوزیت طراحی و تولید می شود متشکل از نوعی پلاستیک(مواد پلیمری) به همراه خرده چوب می باشد به همین علت است که هم دارای زیبایی چوب و خواص بینظیر پلاستیک می باشد از همین رو کاربرد فراوانی دارد. ما در مجموعه برنا چوب نمایندگی فروش انواع کامپوزیت های چوب پلاست در سراسر ایران می باشیم. شما مشتریان عزیز می توانید برای خرید چوب پلاست و همچنین دریافت قیمت چوب پلاست با مشاوران ما در مجموعه تماس حاصل نمایید و بهترین چوب پلاست را خریداری نمایید. با ما در برنا چوب بهترین کامپوزیت چوب پلاست را خریداری نمایید و از استفاده ی چوب پلاست ارزان لذت ببرید.
 

مزایای استفاده از چوب پلاست

چوب پلاست شبیه چوب است در حالیکه:
 • بسیار به آب و شرایط آب و هوایی سخت نسبت به چوب طبیعی مقاومتر است.
 • نیازمند نگهداری و رنگ آمیزی دوره ای زمانبر و پر هزینه نیست.
 • کاملا محصول سبز و دوستدار محیط زیست است.
 • در حالیکه جایگزین چوب طبیعی با ارزش می شود ، خود نیز قابل بازیافت است.
 • از لحاظ ترک خوردن و دفرمه شدن نسبت به چوب دوام بیشتری دارد.
 • در مقابل حشرات و قارچها مقاوم است.
 • مقاوم به اشعه آفتاب بوده وثبات رنگی دارد. 
 • چوب پلاست از پلیمرهای بازیافتی استفاده می کند که می تواند پایانی باشد بر انباشته شدن بی مصرف پلاستیکها در طبیعت.
 • چوب پلاست محصولی است که جایگزین چوب طبیعی می گردد و درختان را برای عملگرد با ارزشترتان نجات می دهد.
 • چوب پلاست از عوامل چسباننده سمی استفاده نمی کند و همچنین محتوی اجزای سمی در فرآیند تولید نیست بخاطر عدم استفاده از مواد خطرناک در تولید بخارات متصاعد شونده بیماری زا نیز ندارد.
 • چوب پلاست می تواند شبیه چوب طبیعی باشد در حالیکه دوام بیشتر و مقاومت به هوازدگی دارد که به طول عمر بالا منجر می شود و به آن معنی است که بجای چندین نسل چوب طبیعی عمل می کند.
خرید چوب پلاست

بهترین چوب پلاست

 جنس چوب پلاست از موادی مرغوب می باشد که برای محیط زیست بسیار عالی و کارآمد است. بسیاری از افراد این سوال برایشان پیش می آید که این محصول چه کاربردی دارد و در چه مکان هایی از آن استفاده می کنند. در واقع شما باید بدانید از این محصول در موارد مختلفی مانند کفپوش، نرده، مغازه، گلدان، سقف کاذب چوب پلاستیک، نرده چوبی، مبلمان و نما استفاده می شود. کامپوزیت هایی که از این دست جنس می باشند دارای طرح ها و رنگ های متنوعی هستند، ولی با توجه به عملیات متفاوتی که بر روی آنها انجام می شود کاربرد آنها هم نیز متفاوت می باشد. بیشترین استفاده و کاربردی که این محصول دارد. ما در مجموعه برنا چوب انواع چوب پلاست ارزان و با کیفیت در طرح و رنگ های مختلف را خدمت شما دوستان عزیز ارائه می کنیم. شما مشتریان گرامی می توانید برای خرید چوب پلاست با مشاوران ما در مجموعه تماس حاصل نمایید و بهترین چوب پلاست را خریداری نمایید.

قیمت چوب پلاست

چوب پلاست به عنوان جایگزینی مناسب برای مصالح سنتی مورد مصرف در ساختمان سازی(سنگ و آجر)، مبلمان شهری و اداری (چوب،MDF و فلز) و خودروسازی استفاده میشود. از جمله مزایای چوب پلاست، چوب مصرفی در آن است. با توجه به اینکه این چوب میتواند خاک اره و یا حتی ضایعات سایر محصولات چوبی باشد، نیازی به استفاده از منابع چوبی جدیدی برای تولید آنها نیست. ضایعات چوبی که تا کنون هزینه هنگفتی صرف ازبین بردنشان میشد، امروزه میتوانند منبع خوبی برای تولید یکی از  بهترین محصولات کامپوزیت چوبی شوند. همچنین پلاستیک های بازیافتی از باتری ها و کیسه های پلاستیکی نیز منبع خوبی برای استفاده در چوب پلاستیک های معمولی تر است.برای دریافت قیمت چوب پلاست ارزان با مشاوران ما در مجموعه برنا چوب تماس حاصل نمایید و بهترین خرید چوب پلاست را انجام دهید.