mob دفتر کرج:02632252192   دفتر تهران :02155276047  و 02155281744     مهندس علی بیات :  09125974265    مهندس علی وحدانی : 09359333653     مهندس محمودی :  09121005367
location دفتر تهران : بزرگراه آیت الله سعیدی - شهرک صنعتی چهاردانگه -خیابان اصلی -بین 22 و 22.5     دفتر کرج : طالقانی جنوبی - خ سیدالشهدا - پلاک 207

خرید چوب پلاست در مهرشهر

امروزه در ساخت و فضاسازی انواع مکان و محل هایی که با رطوبت مستقیم در ارتباط هستند از مصالح جدیدی به نام چوب پلاست استفاده می شود چوب پلاست نوعی متریال جدید و مورد استفاده در ساختمان سازی می باشد که به دلیل کاربردهای فراوانی که دارد طرفداران زیادی نیز پیدا کرده است.چوب پلاست که در گروه مواد کامپوزیتی طبقه بندی می شود ازترکیب الیاف چوب با پلاستیک به همراه یک سری از مواد افزودنی مورد نیاز تولید می گردد که به آن wpc چوب پلاست می گویند . کاربردهای فراوان و گسترده چوب پلاست این محصول را به رقیبی جدی در مقایسه با چوب های فراوری شده که امروزه در امرساختمان استفاده میگردد تبدیل نموده است. چوب پلاست به عنوان محصولی جدید که در گروه مواد کامپوزیتی قرار گرفته متشکل از گرانول چوب یا پودر چوب با مقدار معین به همراه مواد پلیمری بوده و در ابعاد و قالب های متعدد به روش اکستروژن تولید و عرضه می گردد. برای ایجاد یک منظر و فضای سبز دلنشین بر روی بام یا تراس ، حتما باید از کارشناسان مجرب  در این زمینه استفاده نمود که با استفاده از محاسبات مختلف ، نقشه برداری دقیق ، انتخاب مواد و مصالح مناسب و اجرای صحیح یک محوطه بی نظیر و یک منظره زیبا را روی پشت بام ویا تراس خلق نمود. برای خرید چوب پلاست در مهرشهر با ما نمایندگی فروش چوب پلاست در برنا چوب تماس حاصل نمایید و بهترین چوب پلاست در مهرشهر را خریداری نمایید. با ما در برنا چوب بهترین چوب پلاست در مهرشهر را خریداری نمایید.

 
 
 
خرید چوب پلاست در مهرشهر

نحوه تولید چوب پلاست

در فرآیند ساخت چوب پلاست علاوه بر مواد اولیه اصلی ترکیبات دیگری نیز عموما تا میزان 10 درصد مورد استفاده قرار می گیرند که این مواد را افزودنی ها می نامند. افزودنی ها از اجزا مهم در فرمولاسیون کامپوزیت های چوب پلاست هستند که نقش کلیدی در فرایند پذیری، پایداری حین فرایند، میزان دبی، صافی سطح قطعه،  همچنین خواص مکانیکی، دوام و کارکرد آن دارند. مواد افزودنی شامل دسته های فراوان و تركيبات متفاوت شیمیایی هستند که جهت تامين ويژگي‌هاي مختلفي همچون اصلاح خواص مکانیکی،پایدارسازی و تسهیل فرایند پذیری چوب پلاست مورداستفاده قرارمی گیرند. اگرچه میزان مصرف افزودنی ها درفرمولاسیون چوب پلاست کم است اما همین مقدار تاثیرعمده ای بر فرایندپذیری، خواص مکانیکی و همچنین قیمت تمام شده محصول دارد. بسته به نوع پلیمر مصرفی و کاربرد نهایی چوب پلاست میزان و درصد استفاده از مواد افزودنی فرق می کند. حضور برخی افزودنی ها جهت تولید محصولات چوب پلاست الزامی است.

کفپوش چوب پلاست

باتوجه به نحوه تولید پروفیل های چوب پلاستیک و به دلیل استفاده از مواد پلیمری درفرآیند تولید موجب گردیده که این محصول مقاومت بالایی رادر مقابل سایش و عوامل جوی داشته وبه گزینه مناسبی به عنوان کفپوش از سوی مصرف کننده گان تبدیل گردیده است.

ویژگی چوب پلاستیک

  • ثبات ابعادی بالا
  • عدم رشد باکتری
  • مقاوم در مقابل رطوبت
  • هزینه نگهداری پایین
  • مقاوت بالا در مقابل عوامل جوی
  • مقاوم در مقابل پوسیدگی طبیعی
  • مقاوم در برابر قارچها و حمله حشرات
  • ضریب خمشی بالا

قیمت چوب پلاست در مهرشهر

چوب پلاست ارزان در مهرشهر