mob دفتر کرج: 02632252192                          دفتر تهران 02155281744                  
ارتباط مستقیم با واحد فروش    
location شعبه مرکزی : کرج طالقانی جنوبی خیابان سیدالشهدا فروشگاه برنا چوب پلاست البرز 
             شعبه نوشهر: کمربندی چالوس به نوشهر، نرسیده به کوشک سرا

پروفیل با روکش طبیعی برنا چوب

امروزه اکثر MDF‌ های تولیدی در جهان به صورت روکش شده یا به عبارت بهتر روسازی شده مصرف می‌شوند. این روسازی شامل انواع روکشهای طبیعی (چوبی) و مصنوعی و رنگ و لاکهای مختلف است. MDF‌ های مورد مصرف در ایران نیز اکثرا بصورت روکش شده و عمدتاً با روکش‌های مصنوعی مورد استفاده قرار می‌گیرند.روکش‌ها را می‌توان به دو گروه عمده روکش‌های طبیعی (چوبی) و روکش‌‌های مصنوعی تقسیم کرد.

۱- روکش‌های طبیعی (چوبی):

روکش چوبی (Veneer) به لایه‌های نازک چوب گفته می‌شود که طی فرآیند خاصی تولید می‌شوند. معمولاً پس از پخت چوب در بخار یا آب داغ، گرده بینه مرغوب چوبی را که اکثراً از گونه‌های پهن برگ هستند ،‌با روشهای لوله‌بری Peeling یا تراشه‌گیری Slicing تبدیل به لایه‌ها یا ورقه‌های نازک چوب تزئینی می‌کنند. (روکش گیری از چوب‌های سوزنی برگ نیز امکان پذیر است ولی مصرف کمی دارد)

 پروفیل با روکش طبیعی

برنا چوب عاملیت فروش محصولات کارنو را داشته که این محصولات با استفاده از دستگاههای پروفیل رپینگ تولید می گردد.ابتدا ورقهای MDF با دانستیه مناسب انتخاب گردیده ، سپس در دستگاه پنل بر تمام اتوماتیک به سایزهای مختلف برش می خورد و سپس در دستگاه مولدر ابزارهای مختلف بر روی شاخه های برش خورده ایجاد طرح می گردد و سپس در دستگاه رپینگ با استفاده از روکشهای طبیعی بلوط آمریکایی ، راش ، گردو و سایر گونهای با ارزش روی پروفیلهای مختلف عملیات روکش زنی انجام می شود.پروفیلهای تولیدی در این روش بسیار با کیفیت بوده و می توان در تولید درب کابینت ، تاج کابینت ، پاخور و زیرچراغ و همچنین جهت تولید دربهای اتاقی با روکشش طبیعی که ظاهر محصولات تمام چوب را داشته ، استفاده نمود و بعد از اتمام پروژه می توان با استفاده از رنگهای مختلف ، اقدام به رنگکاری محصولات نمود.
 
کاتالوگ و لیست قیمت محصولات در پیوست موجود می باشد

دانلود فایل