mob دفتر کرج:02632252192   دفتر تهران :02155276047  و 02155281744     مهندس علی بیات :  09125974265    مهندس علی وحدانی : 09359333653     مهندس محمودی :  09121005367
location دفتر تهران : بزرگراه آیت الله سعیدی - شهرک صنعتی چهاردانگه -خیابان اصلی -بین 22 و 22.5     دفتر کرج : طالقانی جنوبی - خ سیدالشهدا - پلاک 207

استفاده چوب پلاستیک در کفپوش

به رویه‌ها و لایه‌هایی که بر روی کف(دکینگ) یک ساختمان یا هر مکان دیگر پوشانده شود کفپوش می‌گویند. کفپوش‌ها در شاخه‌ای از صنعت به نام کفسازی کاربرد دارند،به عبارت دیگر کف پوش بستر کف است که بر آن قدم می گذاریم . با این تعریف دامنه کف پوش ها بسار وسیع و گسنرده می گردد. چوب  پلاست جهت استفاده درکف،پروفیل های چوبی هستند با ضخامت ۲۵ میلی متر و عرض ۱۵ سانت  و طول الوارها ۳ متری میباشد. این متریال برای استفاده فضای بیرونی وخارج ساختمان استفاده می‌شود. بدین صورت که شاخه چوب پلاستیک را به صورت موازی روی زیر سازی فلزی در کنار هم قرار می‌دهند و با بست( تی )یا( اچ ) به این زیر سازی اتصال پیدا می کند و کف فضای بیرونی ساختمان پوشیده شود.
بیشترین استفاده از چوب پلاست ها، استفاده در انواع کف پوش ههای داخلی و بیرونی می باشد. به دلیل تنوع در جنس و رنگ چوب پلاست ها استفاده از این نوع کفپوش ها بسیار گسترده می باشد.
قیمت چوب پلاست کرج

استفاده چوب پلاستیک برای کفپوش فضای باز

پوب پلاست ها مقاومت بالایی در برابر رطوبت و دما دارند. همچنین قابل شستشو می باشند در نتیجه استفاده از چوب پلاست ها در فضای باز بسیار پرکاربرد است.
قیمت نصب چوب پلاست
 

استفاده چوب پلاستیک برای کفپوش داخلی ساختمان

پارکت ها ظاهری زیبا، شیک و مدرن به فضای داخلی می دهند. و همیشه یک جزء جدایی ناپذیر در طراحی داخلی می باشند. استفاده از چوب پلاست ها با تنوع رنگی بالا نیاز به تنوع را در طراحی داخلی تامین کرده.

قیمت نرده چوب پلاست

دستورالعمل نگهداری و نصب کف پوش چوب پلاست


هر کف پوش با هر جنس و متریالی که باشد، حتی بهترین متریال ها احتیاج به نگهداری دارد. کف پوش چوب پلاست نیز از این قاعده مستثنی نیست. به همین منظور شما میتوانید از طریق دستور العمل ذیل روش نگهداری و نصب کف پوش چوب پلاست را مشاهده نمایید.

دستورالعمل نگهداری و نصب کف پوش چوب پلاست