mob دفتر کرج:02632252192   دفتر تهران :02155276047  و 02155281744     مهندس علی بیات :  09125974265    مهندس علی وحدانی : 09359333653     مهندس محمودی :  09121005367
location دفتر تهران : بزرگراه آیت الله سعیدی - شهرک صنعتی چهاردانگه -خیابان اصلی -بین 22 و 22.5     دفتر کرج : طالقانی جنوبی - خ سیدالشهدا - پلاک 207

قیمت چوب پلاست در کرج

کـامپـوزیت های چوب پلاست wood – plastic composite که امـروزه به اختصـار (wpc) نـامیـده می شود به شکل پروفیل، الوار، صفحات توپر و توخالی در یک فرآیند دو مرحله ای تولید می شوند که ترکیبی از چوب و گرمانرمی مانند : پلی اتیلن چگالی بالا (HDPE) و پلی اتیلن چگالی کم (LDPE) و پلی وینیل کلرید (PVC) با هم مخلوط خمیر مانند یکنواختی تشکیل می دهند. کامپوزیت های چوب پلاستیک توسط فرآیند اکستروژن (بیرون رانی)، که با استفاده از انواع مختلف اکستروها (بیرون آورها) یک خمیر قوام گرفته را می دهند که ماده اولیه این نوع کامپوزیت می باشند پس از تشکیل این ماده اولیه و تهیه پروفیل ها و مقاطع مورد نیاز هر نوع رزین و مواد ترکیبی نیز به آنها افزوده می شود و در آخرین مرحله این مواد در قالب ها شکل گرفته و خشک می شوند.ما در مجموعه برنا چوب نماینده فروش انواع کامپوزیت چوب پلاست و پروفیل چوب پلاست در کرج می باشد برای اطلاع از مدل ها و همچنین قیمت انواع چوب پلاستیک با ما در برنا چوب تماس حاصل فرمایید.
 
 
 

نمایندگی فروش چوب پلاست در کرج

 شرکت دایاکس یکی از تولید کنندگان چوب پلاست در ایران می باشد. شرکت دایاکس از طریق نمایندگان اصلی خود با مشتریان در ارتباط می باشد. برناچوب نمایند فروش چوب پلاست در کرج. یکی از برترین نمایندگان فروش محصولات دایاکس می باشد. برای اطلاع از قیمت ها، و همچنین سفارش  محصولات چوب پلاست شما می توانید باشماره تماس های بالا تماس حاصل نمایید.
 
نمایندگی فروش چوب پلاست در کرج

 

خرید چوب پلاست در کرج

چوب پلاست با توجه به مصرف کمتر چوب طبیعی و استفاده از پلاستیک های بازیافتی محصول دوستدار محیط زیست  معرفی شده است و به دلیل مصرف کمتر چوب در آن نسبت به ترمووود ، از لحاظ قیمت، محصول مقرون به صرفه است. (لیست قیمت انواع پروفیل های چوب پلاست) چوب پلاست ها بدلیل پلاستیکی بودن قابلیت جذب آب ندارند و لذا فاقد مشکلات بیولوژیک چوبها هستند.(مشکلات مانند جذب آب، جذب باکتری و میکروب، خوردگی ناشی از حرارت و ….). چوب پلاست ها، سطحی ضد خش و غیر لغزنده دارند که محصولی مفید و قابل استفاده در کف های مرطوب است. با توجه به هزینه های نگهداری ترموود و رسیدگی سالانه، این محصول  نیازی به نگهداری  ندارند. در مقابل مزایایی که برای این محصول قائل هستند معایبی نیز وجود دارد که عده ای را در استفاده از چوب پلاست ، مردد مینماید. مهمترین دلیل عدم استفاده از چوب پلاست ها، غیر طبیعی بودن محصول است، چوب پلاست بدلی از چوب است و  حس چوب طبیعی در نما را ندارد. رنگ چوب پلاست ها نسبت به ترموود و چوب طبیعی بسیار مصنوعی است و پیشنهاد میگردد این محصول در طبقات بالایی و دور از دید مستقیم استفاده گردد.

نمایندگی فروش چوب پلاست در کرج