mob دفتر کرج: 02632252192                          دفتر تهران 02155281744                  
ارتباط مستقیم با واحد فروش    
location دفتر تهران : بزرگراه آیت الله سعیدی ، شهرک صنعتی چهاردانگه ، خ ۲۲ شرقی ،پلاک ۹
 آدرس فروشگاه دکوود البرز : کردان ،بلوار شهدای کردان ،روبروی امیران ،نبش کوچه مریم ، فروشگاه دکوود

ضمانت نامه محصولات دکو وود

دکووود بزرگترین تولید کننده چوب پلاست – شرکت چوب پلاست کاران فرانوین سازه با نام تجاری دکـووود (DECOWOOD) هم راستا با سیاست‌های کلان کشور در رونق‌بخشیدن به تولیدات داخلی بویژه تولیدات دانش بنیان صیانت و حفاظت از محیط زیست، جلوگیری از واردات و خروج منابع ارزی و کمک به افزایش اشتغال در کشور با تکیه بر دانش فنی و سوابق اقتصادی مؤسسین و تحقیقات و پژوهش‌های جامع چند ساله با هدف تولید محصولات کیفی و قابل رقابت با تولیدات رقبای خارجی از سال ۱۳۹۱ اقدام به راه اندازی مجموعه تولیدی چوب پلاست یا چوب پلاستیک (WPC) بر پایه دانش فنی روز جهان در این صنعت نموده است.

دیدگاه اصلی مؤسسین شرکت دکووود بالا بردن آگاهی جامعه نسبت به این صنعت و مزایای ویژه آن در مباحث زیست محیطی و صیانت از منابع چوب در کشور بوده است. چرا که از ویژگی‌های بارز چوب پلاستیک جایگزینی آن با چوب و بازیافت پذیری کامل آن است و از همین منظر در راستای حفظ جنگل‌ها و جلوگیری از نابودی این سرمایه شاهد گسترش روزافزون صنعت چوب پلاستیک در جهان می‌باشیم. لذا با رویکرد به اشاعه این مهم در سطح ملی مؤسسین شرکت فعالیت‌های سرمایه گذاری خود را در این صنعت متمرکز نموده و به موازات آن تولید و ارائه محصولاتی با کیفیت عالی در قالب پروفیل‌های متنوع با قابلیت‌های کاربردی گسترده نیز مد نظر قرار داشته است.

دکووود بزرگترین تولید کننده چوب پلاست با لحاظ این واقعیت که محصولات چوب پلاست با عنوان “دوست دار محیط زیست“ در سراسر جهان معرفی شده اند رسالت خود را کمک به ارتقاء سطح شناخت گروه‌های مصرف کننده جهت استفاده از چوب پلاست در فضاهای بیرونی و حفاظت از منابع چوب کشور قرار داده، ضمن آنکه ارائه یک گزینه جدید در مصارف طراحی و معماری و المان‌های زیباسازی محیط از اهم اهداف این شرکت می‌باشد.