mob دفتر کرج:02632252192   دفتر تهران :02155276047  و 02155281744     مهندس علی بیات :  09125974265    مهندس علی وحدانی : 09359333653     مهندس محمودی :  09121005367
location دفتر تهران : بزرگراه آیت الله سعیدی - شهرک صنعتی چهاردانگه -خیابان اصلی -بین 22 و 22.5     دفتر کرج : طالقانی جنوبی - خ سیدالشهدا - پلاک 207

خرید چوب پلاست در عظیمیه 

چوب پلاست یکی از متریال های جدید و به روز برای استفاده در انواع  مکان ها و یا هر منطقه جغرافیایی با اب و هوای مختلف کاربرد دارد. کامپوزیتهای چوب پلاست Wood-plastic composite که امروزه به اختصارwpc نامیده می شوند، کامپوزیتهایی هستند که از ترکیب موادی همچون الیاف چوب طبیعی، پلاستیک و ترموپلاستیک ها و نوعی آرد مخصوص ساخته می شوند چوب پلاست polywood نوع بسیار جدیدی از این گروه محصولات می باشد که در تولید آن از دو بخش مواد استفاده می گردد. در بخش چوب از مواد اولیه ای مانند الیاف تفاله ، پوسته بادام زمینی ، بامبو ، کاه و در بخش پلاستیک از پلی اتیلن ، پی وی سی و پلی پروپیلن ها استفاده می شود. این مواد پس از ترکیب در دستگاه های اکسترود تشکیل یک خمیر قوام گرفته را می دهند که ماده اولیه این نوع کامپوزیت می باشد . پس از تشکیل این ماده اولیه و تهیه پروفیل ها و مقاطع مورد نیاز هر نوع رزین و مواد ترکیبی نیز به آنها افزوده می شود و در آخرین مرحله این مواد در قالب ها شکل گرفته و خشک می شوند. ما در مجموعه برنا چوب نماینده فروش چوب پلاست در عظیمیه می باشد برای خرید چوب پلاست در عظیمیه با ما در این مجموعه تماس حاصل نمایید. بهترین چوب پلاست در عظیمیه را از ما در برنا چوب بخواهید. برای دریافت قیمت چوب پلاست در عظیمیه با مشاوران ما در این مجموعه تماس حاصل نمایید. 

 
 

خرید چوب پلاست در عظیمیه
 

مواد تشکیل دهنده چوب پلاست

چوب پلاست غالبا از ترکیب فیبر چوب و پلاستیک بعنوان ماده های اصلی تشکیل می شود.پلاستیک،یکی از ماده های مصرفی بوده که شامل دو نوع پلی اتیلن سنگین (HDPE) و پلی وینیل کلراید (PVC) است. استفاده هر کدام از این دو ماده خصوصیات خاصی به پروفیل حاصله چوب پلاستیک می‌دهد. (HDPE)  و یا پلی اتیلن سنگین ماده‌ای نرم‌تر و انعطاف پذیر است و در بسیاری از کشورها چون استرالیا بیشترین استفاده را دارد؛ پلی اتیلن سنگین می‌تواند از مواد بازیافتی مختلف چون بطری‌های شیر یا پلیمر خالص بدست آید.مواد بازیافتی که در آن‌ها از پلی اتیلن سنگین سطح پائین‌تری استفاده شده که فرمول شیمیایی آن‌ها برای استفاده بیرونی (فضای باز) طرح ریزی نشده‌اند می‌توانند موجب کم دوام شدن عمر پروفیل شوند. گزینه دیگر برای تهیه پلی اتیلن سنگین (HDPE) استفاده از مواد غیر بازیافتی و تولید پلی اتیلن سنگین از مواد خام بوده که پروفیل تولیدی از این نوع پلی اتیلن سنگین قوی‌تر و دارای عمر طولانی‌تر است.پلی اتیلن سنگین (HDPE) همچنین دارای مقاومت کمتری در برابر آتش است که تولید کننده‌ها این نقیصه را بوسیله اضافه کردن مواد باز دارنده آتش برطرف می‌کنند. علاوه بر فیبر چوب و پلاستیک که دو ماده اصلی تشکیل دهنده پروفیل‌ چوب پلاستیک است و مواد دیگری چون رنگدانه‌ها و روان کننده‌ها و موادی که موجب بالا بردن استحکام و مقاومت در برابر عوامل محیطی چون رطوبت، گرما، سرما و اشعه ماوراء بنفش است نیز اضافه می‌شود. ما در مجموعه برنا چوب نماینگی فروش انواع چوب پلاست در عظیمیه کرج می باشیم برای خرید چوب پلاست در عظیمیه کرج با ما در برنا چوب تماس حاصل نمایید. بهترین چوب پلاست را از ما در برنا چوب بخواهید.

بهترین چوب پلاست در عظیمیه کرج

خرید بهترین نوع چوب پلاست بستگی به نوع مواد اولیه و شرایط تولید آن دارد. برای خرید مطمئن چوب پلاست سعی داشته باشید از نمایندگی های اصلی برند هایی مانند برند دایاکس خرید خود را انجام دهید. پروفیل چوب پلاست دایاکس از الیاف چوب تشکیل شده که باعث افزایش مقاومت مکانیکی  و دوام پروفیل ها، مقاومت بالا در برابر باکتری ها و قارچ ها، هوازدگی و عوامل طبیعی دیگر می شود. پروفیل چوب پلاست دایاکس تنها بین 2 تا 4  ساعت سالانه نیاز به رسیدگی دارند و با یک نظافت دوره و هزینه کم می توان از آنها  نگهداری کرد. اگر شرایط نصب پروفیل ها به درستی رعایت شود تا مدت زمان بیشتری می توان از این محصول استفاده کرد. برای خرید پروفیل چوب پلاست دایاک و دیگر برندهای مطرح در زمینه تولید چوب پللاست در کرج، شما می توانید به مجموعه برنا چوب مراجعه نمایید.

قیمت چوب پلاست در عظیمیه کرج

همانطور که گفته شد چوب پلاست دارای انواع و اقسام مختلفی می باشد و بنا به ابعاد دلخواه شما مشتریان عزیز قیمت چوب پلاست قابل تغییر می باشد از همین رو برای دریافت قیمت چوب پلاست در عظیمیه کرج  و خرید چوب پلاست در عظیمیه با مشاوران ما در مجموعه برنا چوب تماس حاصل نمایید و بهترین چوب پلاست در عظیمیه را خریداری نمایید. با اعتماد به ما در برنا چوب بهترین چوب پلاست را خریداری نمایید و از فضاسازی چوب پلاست لذت ببرید.