mob دفتر کرج: 02632252192                          دفتر تهران 02155281744                  
ارتباط مستقیم با واحد فروش    
location شعبه مرکزی : کرج طالقانی جنوبی خیابان سیدالشهدا فروشگاه برنا چوب پلاست البرز 
             شعبه نوشهر: کمربندی چالوس به نوشهر، نرسیده به کوشک سرا

روکشهای تولید پروفیل و درب

در و پنجره یکی از کاربردی ترین تجهیزات یک ساختمان می باشد. درب و پنجره ارتباط  بین فضای داخلی و نمای بیرونی را مشخص می کند.که باید با نمای بیرون همخوانی داشته باشد و با فضا و چیدمان فضای داخلی هم مغایرت نداشته باشد. 
بر خلاف کشورهای پیشرفته که حدود ۷۵ درصد از متریال مصرفی جهت درب و پنجره را پروفیل از آن خود کرده است در کشور ما برای پذیرش این پروفیل به عنوان متریالی جدید مقاومت زیادی دیده می شود. شاید یکی از علت های این مساله فراوانی عرضه و ارزانی انرژی در کشور می باشد ، که ما را ملزم به صرفه جویی نکرده است.

روکش پروفیل درب

روکش های پروفیل درب بستگی به سلیقه دارد و نوع و طرح آن بر اساس نظر مشتری انتخاب می گردد. از علت هایی که باعث بد دیده شدن پروفیل می شود ، نامرغوب بودن پروفیل می باشد که ممکن است تغییر رنگ دهد. اما تولید کنندگان برای رفع این مسائل تلاش زیادی کردند و توانستند طی آزمایشات دقیق ثابت کنند که ادعای مطرح شده در مورد پروفیل های تولیدی استاندارد درست نمی باشد.انواع پروفیل PVC با قالب های مختلف تولید می شود. 
 استفاده از پروفیل  در پنجره روشی بسیار مناسب و کاربردی در زمینه نمای ساختمان می باشد، درب ها و پنجره های با نمای چوب کمک بسیاری به زیبایی بنا و محیط زندگی می نماید ولی تهیه درب ها و پنجره های چوبی و یا رنگی بسیار گران می باشد و مقرون به صرفه نیست. پروفیل های مخصوص درب و پنجره های با طرح چوب ساخته شده اند که شباهت زیادی به پنجره چوبی دارند و علاوه بر زیبایی، امتیازاتی همچون ثبات رنگ در شرایط مختلف آب و هوایی، ضد خش بودن، دوام و استحکام دارند را و به راحتی نظافت می شوند.
در پروفیل های مغز رنگی بدلیل نزدیکی رنگ روکش و پروفیل مخصوص، خراشیده شدن سطح روکش محسوس نیست و چندان قابل مشاهده نمی باشد ولی در پروفیل های سفید رنگ قابل مشاهده است.

 
روکش پروفیل
روکش پروفیل

فروش روکش  پروفیل

در پروفیل های تک رو لمینت نقاط جوش و اتصال پنجره های ساخته شده ، رنگ سفید نمایان می شود که باید از رنگ برای پوشاندن آن استفاده کرد.
فرایند تولید پروفیلهای طرح دار همانند تولید پروفیل یو پی وی سی سفید می باشد با این تفاوت که در مرحله میکس، رنگدانه هایی هم رنگ لیبل لمینت به پودر اضافه می شود و پروفیل رنگی تولید میشود بعد از خروج پروفیل از دستگاه، لیبل توسط دستگاه دیگر روی پروفیل با چسبی ویژه و بسیار قوی چسبیده شده و پروفیل از هر جهت روی غلطک های این دستگاه با فشار حرکت می کند تا هم چسب محکم بچسبد و هم ما بین لیبل طرح دار و پروفیل هوایی باقی نماند. کیفیت مرغوب روکش و چسب و همچنین تجهیزات روکش زنی در تولید درب و پنجره لمینیت اهمیت فراوانی دارد.

برنا چوب  توزیع کننده انواع روکش  پروفیل در طرح های متنوع توزیع 

برای اطلاع از قیمت روکش پروفیل درب و پنجره با برنا چوب تماس بگیرید.