mob دفتر کرج: 02632252192                          دفتر تهران 02155281744                  
ارتباط مستقیم با واحد فروش    
location شعبه مرکزی : کرج طالقانی جنوبی خیابان سیدالشهدا فروشگاه برنا چوب پلاست البرز 
             شعبه نوشهر: کمربندی چالوس به نوشهر، نرسیده به کوشک سرا

چوب پلاست دور استخر

چوب پلاست دور استخر یکی از عواملی است که  مجموعه برنا چوب برای پوشش دادن دور استخر با محصولات چوب نما پیاده سازی کرده است و به عنوان متریال مصرفی خاص مورد استفاده قرار می گیرد. در خصوص طرح و ابعاد و نوع و کیفیت محصول پروژه ای آماده کرده است که شما عزیزان می توانید با دیدی باز محصول خود را با دقت و طبق سلیقه خود انتخاب کرده و در طول مدت سال های طولانی از نتیجه استفاده محصول رضایت کافی داشته باشید.
همانطور که می دانید چوب پلاست دور استخر عایق حرارت و رطوبت است.یعنی در زمان سرما و بارش برف و باران، اجازه نفوذ آب به چوب پلاست دور استخر را نمی دهد. اگر کف دور استخر یا اطراف استخر را از چوب پلاست انتخاب کنید مطمئن باشید به این زودی ها نیاز به تعویض یا تعمیر چوب پلاست دور استخر پیدا نمی کنید. زیرا اگر چوب پلاست خود را با کیفیت بالا برگزینید،از نظر دوام و مقاومت هیچ آسیبی به چوب پلاست دور استخر شما وارد نمی شود.در فصل گرما،هم به خاطر اینکه چوب پلاست عایق گرما و حرارت است از اتلاف بی رویه انرژی و بالا رفتن دمای چوب پلاست دور استخر و گرمای بیش از حد آن جلوگیری می شود.
 
553

قیمت چوب پلاست دور استخر

قیمت چوب پلاست دور استخر ،با توجه به نوع ابعاد و کیفیت محصول متفاوت محاسبه می شود.چوب پلاست دور استخر اگر رولی انتخاب شود،با توجه به متراژ طول و عرض رول کف پوش دور استخر قیمتی مشخص می شود که شما می توانید برای تهیه محصول مورد نظر یعنی چوب پلاست دور استخر بپردازید.اگر جنس چوب پلاست دور استخر انتخابی از کیفیت مناسب و بالایی برخوردار باشد و شما ملاک انتخاب چوب پلاست دور استخر خود را،قیمت ارزان آن بگذارید،طولی نخواهد کشی که شما دوباره هزینه ای صرف تهیه دوباره محصول،آن هم با قیمت بالاتر پرداخت کنید.
البته این موضوع هم خدمت شما متذکر می شویم،که همیشه هم قیمت ارزان و پایین چوب پلاست دور استخر به معنای بی کیفیتی محصول نمی باشد.گاها ممکن است به خاطر وجود تنوع و زیاد بودن محصول در بازار قیمت ارزان عرضه شود. ولی در کل اگر  از همان اول محصول با کیفیت انتخاب کنید با طول عمر بالای محصول، از نتیجه استفاده محصول شگفت آور خواهید شد.

نصب چوب پلاست دور استخر

 برای نصب چوب پلاست کف دور استخر و فقط با رعایت نکات ریز، نمی توانید به راحتی چوب پلاست دور استخر خود را نصب کنید ونیاز به تبحر و تسلط ویژه ای دارد.به خاطر اینکه چوب پلاست در فصل سرد و گرم دچار انبساط و انقباض می شود،استاندارد ترین اندازه نصب ممکن و فاصله چوب پلاست از استخر، 1 تا 6 میلیمتر می باشد. در زمان نصب چوب پلاست دقت نمایید که پروفیل های چوب پلاست زیاد به هم نچسبند.

چوب پلاست کنار استخر

چوب پلاست کنار استخر، امکانی برای تزیین دکور دور استخر و زیبای دور استخر را پدید می آورد و از نظر ایمنی برای افرادی که در دور استخر قرار گرفته اند مناسب است.
چوب پلاست دور استخر حتما باید تمیز و دقیق نصب ششود تا از سر خوردن و لیز خوردن افرادی که در کنار استخر قرار می گیرند، ممانعت شود.

چوب پلاست برای دور استخر

چوب پلاست برای دور استخر،با هدف جلوگیری از لیز خوردن افراد  درزمانی که کف پای آها لیز می باشد از سر خوردن افراد جلوگیری می کند. چوب پلاست کف دور استخر،را می توان به صورت رولی و متری تهیه کرد و برای نصب آن می توان با استفاده از پروفیل های محکم چوب پلاست البته با آگاهی لازم و به کمک نیرو های متخصص و کاربلد می توان چوب پلاست را برای دور استخر تعبیه کرد تا جایی که بشود حتی در فصل تابستان با تابش شدید نور خورشید، از بالا رفتن کف دور استخر جلوگیری کرد و استفاده از چوب پلاست باعث خنک شدن کف روی چوب پلاست دور استخر می شود.

کف سازی دور استخر

برای کف سازی دور استخر می توان از سنگ ریزه های متنوع بهره گرفت و همچنین از چمن های مصنوعی نیز استفاده کرد زیرا در دکور ساختمان نقش به سزایی دارند.البته با همه این تنوع در زیبایی ها ،اما در برابر شرایط آب و هوایی مقاوم نیستند و همچنین در مدت زمان طولانی نمی توان از انها استفاده نمود.اما استفاده از چوب پلاست کار را برای ما بسیار راحت کرده است. زیرا هم هزینه مقرون به صرفه ای برای ما دارد و هم اینکه،ماندگاری و مقاومت بالایی در برابر شرایط آب و هوایی مختلف دارد.پس انتخاب چوب پلاست برای دور استخر نسبت به سایر کف ساز ها برای ما مناسب و مقرون به صرفه تر می باشد.
محوطه دور استخر به طور دائم مرطوب است و با استفاده از چوب با کیفیت ، می توانیم  طول عمر بیشتری را از چوب دریافت کنیم  و مدت زمان طولانی تری از آن استفاده نماییم.
چوب پلاست دور استخر متریالی مدرن و زیباست که برای ایمنی و محوطه سازی دور استخر استفاده می شود. یکی از سازه های جدید که در معماری به آن توجه می شود طراحی و ساخت استخر است.

بهترین متریال دور استخر

بهترین متریال برای دور استخر ترکیباتی از چوب و پلاستیک می باشد.زیرا ترکیبات چوب پلاست برای ما هم هزینه ای ارزان و اقتصادی به شمار می رود هم اینکه ماندگاری و مقاومت بالایی دارد و در زمان های طولانی تری می توان از آن استفاده نمود.
مورد بعدی ترمووود هست که از چوب اشباع شده به وجود می آید و با توجه به اینکه از حرارت به وجودآمده است،عایق مناسبی برای حرارت و رطوبت به شمار می رود. ترموود قابلیت بازیافت دارد و دوستار محیط زیست و انسان می باشد.
انتخاب چوب پلاست برای دور استخر، قطعا مقرون به صرفه‌تر از ترموود خواهد بود، ضمن این که طول عمر بالا این محصول باعث کاهش هزینه‌های نگهداری و تعمیر خواهد شد و با گذشت سال‌ها شکل اولیه خود را به بهترین حالت حفظ می‌کند.چوب پلاست از هر محصولی که در ذهن داشته باشید،ارزان تر وو مقاوم تر می باشد.خصوصا اگر چوب پلاست با کیفیت برای صنایع خود انتخاب کنید به مدت های طولانی می توانید از آن بهره مند شوید.

چوب ترمو دور استخر

گاهی از چوب ترمو دور استخر برای مقاومت و دوام بیشتر دور استخر استفاده می شود که باعث می شود تا سال های زیادی دوام و ماندگاری داشته باشد.به خاطر اینکه چوب ترمو از حرارت ساخته می شود در برابر تغییرات آب و هوایی مقاومت بالایی دارد. ساخت استخر در داخل ساختمان ایده جذابی است که می تواند به منحصر به فرد شدن آن ساختمان کمک زیادی کند و این روزها بسیار مورد توجه واقع شده است و به عنوان بخشی اصلی در ساختمان های بزرگ و ویلاها محسوب می شود. از طرف دیگر ساختمان هایی که دارای استخر باشند نسبت به دیگر ساختمان ها از یک مزیت فروش برخوردار هستند. 
چوب ترمو به دلیل ویژگی هایی همچون استحکام و دوام بالا مورد استفاده قرار می گیرد. استفاده از این چوب به دلایلی همچون عدم جذب رطوبت و حشرات به دلیل استفاده از عملیات حرارتی در تولید آن برای محیط هایی که رطوبت بالایی دارند باعث زیبایی بیشتر محیط مورد نظر شده است. چوب ترمو را می توان در ابعاد و ضخامت های مختلفی تهیه کرد و مورد استفاده قرار داد. استفاده از این چوب برای دور استخر به دلیل ویژگی های منحصر به فرد آن باعث رفع نیاز طراحی های مدرن و شیک در دکوراسیون خارجی و داخلی و فضای باز می شود.

گریل دور استخر

گریل استخر که همان درپوش کانال آبروی دور استخرمحسوب می شود، شبکه ای است معمولا از جنس پلاستیک که روی کانال آبروی دور استخر نصب می گردد. گریل استخر در استخر های سرریز بخشی از سیستم تصفیه است که جهت جمع آوری آب سطح استخر و انتقال آن به دستگاه تصفیه مورد استفاده قرار می گیرد.
همچنین در استخر هایی که با سیستم اسکیمر کار میک نند نصب گریل استخر به منظور جمع آوری آب محوطه استخر و انتقال آن به فاضلاب صورت می گیردکاربرد این نوع گریل ها و شبکه های جمع آوری آب محدود به استخر ها نبوده و در سایر بخش های ساختمانها مانند محوطه پارکینگ روف گاردن همچنین در کارخانه های مواد خوراکی و صنعتی کاربرد دارد.طریقه نصب گریل استخر بدین صورت است که ابتدا کانال مورد نظر را با توجه به عرض و دبی مورد نیاز ساخته آبندی کانال را به درستی انجام داده و جهت طول عمر بالا داخل آن را سرامیک می کنند. گریل های تولیدی دریاچه آبی با بالاترین کیفیت تولید شده و قابل نصب در کانالهای مستقیم و منحنی می باشد.

نمای دور استخر

در طراحی فضای اطراف استخر خطوط محوطه شامل لبه گذرگاه‌ها، شکل استخر و لبه فضای سبز، نرده‌ها، ابعاد جعبه گل باید نسبت به یکدیگر هماهنگی داشته باشند. خطوط صاف با زاویه‌های سخت باعث به وجود آمدن ظاهر رسمی در یک محیط می‌شود. از خطوط عمودی برای نمایش مقاومت و پایداری ستون و همچنین به وجود آوردن یک فضای بزرگتر و بلندتر استفاده می‌شود. خطوط افقی نیز باعث بزرگتر نشان دادن فضا می‌شود. این در حالی است که خطوط منحنی باعث به وجود آمدن حالت غیر رسمی در محوطه ویلا می‌شود.
 

انتخاب چوب پلاست برای دور استخر، قطعا مقرون به صرفه‌تر از ترموود خواهد بود، ضمن این که طول عمر بالا این محصول باعث کاهش هزینه‌های نگهداری و تعمیر خواهد شد.

از این چوب به دلایلی همچون عدم جذب رطوبت و حشرات به دلیل استفاده از عملیات حرارتی در تولید آن برای محیط هایی که رطوبت بالایی دارند باعث زیبایی بیشتر محیط مورد نظر شده است.

در استخر هایی که با سیستم اسکیمر کار می کنند نصب گریل استخر به منظور جمع آوری آب محوطه استخر و انتقال آن به فاضلاب صورت می گیردکاربرد این نوع گریل ها و شبکه های جمع آوری آب محدود به استخر ها نبوده و در سایر بخش های ساختمانها مانند محوطه پارکینگ روف گاردن همچنین در کارخانه های مواد خوراکی و صنعتی کاربرد دارد.

گریل استخر در استخر های سرریز بخشی از سیستم تصفیه است که جهت جمع آوری آب سطح استخر و انتقال آن به دستگاه تصفیه مورد استفاده قرار می گیرد.

به جنس،نوع و کیفیت و میزان ابعاد آن بستگی دارد.

باید حدود 6 میلی متر از سطح استخر فاصله داشته باشد و پروفیل های چوب پلاست به هم متصل شوند اما به هم نچسبد و در زمانی که بر روی چوب پلاست ایستاده ایم باعث تکان خوردن کف زیر پایمان نشود.

از چوب پلاست مقاوم و با کیفیت استفاده کرد و در زمان نصب آن نیز باید از محکم بودن آن اطمینان حاصل کرد.

برای جلوه بخشی به فضای محوطه به کار می رود همچنین در برابر تغییرات آب و هوایی مقاومت بالایی دارد.

نظرات كاربران :