mob دفتر کرج: 02632252192                          دفتر تهران 02155281744                  
ارتباط مستقیم با واحد فروش    
location شعبه مرکزی : کرج طالقانی جنوبی خیابان سیدالشهدا فروشگاه برنا چوب پلاست البرز 
             شعبه نوشهر: کمربندی چالوس به نوشهر، نرسیده به کوشک سرا

گل های منبت mdf

یکی از ویژگیهای تولیدات فرا چوب بر خلاف تولیدات دستی آن است، که طرح ها در طول زمان تکرار می شوند و هیچ کدام از گل های منبت، از چرخه تولید خارج نمی گردد.
 

گل های ‌منبت‌ مستطیل و مربع 

گل‌ های منبت‌های فرا چوب به شکل مستطیل یا مربع هستند که حاشیه‌ی بیرونی آنها نامنظم و یا صاف است. از این سری از گل‌منبت‌ها می‌توان بر روی درب کابینت آشپزخانه، درب‌ منازل و یا به عنوان بخشی از یک طرح ترکیبی بر نمای یک دیوار در تالارها و فضاهای کلاسیک دیگر استفاده نمود. نوع حاشیه نامنظم آن کناره‌ای برش خورده و زاویه‌دار می باشند ولی سری دیگر از محصولات فرا چوب می باشد که حاشیه‌ی کاملاً صافی دارند و چهارگوشه‌ی همه‌ی این طرح‌ها به صورت زاویه قائم ۹۰ درجه می‌باشد.

گل‌ های منبت‌ طرح مثلثی کنج

گل‌ منبت‌های مثلثی شکل هستند که می‌توان آنها را برای تزیین کنج یا گوشه‌ی هر سطحی استفاده نمود. از این مدل گل‌منبت‌ها می‌توان برای زاویه‌ دیوارها و طاقچه، کنج سرویس خواب و تزیینات دیگر استفاده کرد.

گل های ‌منبت‌ نما پایه

گل‌ منبت‌های نما پایه ضخامتی بین ۷ تا ۸ میلیمتری دارند که برای تزیین پایه‌های میز یا تزیین ستون‌های کنار کاور هود، قابل استفاده می‌باشند که اندازه‌ی حدودی آنها ۱۰ cm در ۹۰cm  می‌باشد.

گل ‌منبت‌های MDF برای قاب آینه

این سری از نمونه ها مختص انواع قاب آینه‌ها در ضخامت‌های مختلف و اندازه‌های متفاوت می‌باشند.

پروفیل‌های فراچوب

پروفیل‌هایی با ضخامت ۱۶ میلیمتر و عرض‌های ۶ ، ۱۰ و ۱۳ سانتیمتری هستند که به ترتیب جهت پاچراغی و تاج و پا‌سنگ کابینت‌ها قابل استفاده می‌باشند که در طول ۲۴۴ سانتیمتر تولید می‌گردد.

مشبک‌های فراچوب

پنل‌های مشبکی با ضخامت ۴ تا ۵ میلیمتری و عرض ۳۰ تا ۶۰ سانتیمتر و طول ۲۴۴ سانتیمتر هستند و در تولید پارتیشن، روی شوفاژی یا هر فضایی که نمی‌خواهیم به صورت کامل پوشیده شود و همچنین در تزیین دیوار پشتی سن عروس و داماد در تالارها یا تزیین دیوار پشت میز تلویزیون منازل و یا به عنوان سقف کاذب قابل فرم‌دهی و استفاده می‌باشد.

 مشاهده مدل های محصولات فراچوب