mob دفتر کرج: 02632252192                          دفتر تهران 02155281744                  
ارتباط مستقیم با واحد فروش    
location شعبه مرکزی : کرج طالقانی جنوبی خیابان سیدالشهدا فروشگاه برنا چوب پلاست البرز 
             شعبه نوشهر: کمربندی چالوس به نوشهر، نرسیده به کوشک سرا

کفپوش چوب پلاست

عمدتا از ترکيب چوب و پلاستيک ساخته شده است که از طريق فرآيندهای معينی که به اکستروژن تولید می شود. این محصول به دلیل خواص آن نیاز به نگهداری نداشته و در مقابل باران و برف هم مقاومت بیشتری نسبت به چوب طبیعی از خود بروز می دهد.  چوب پلاستیک محصولی است که برای موریانه ها اشتها آور نیست. در حالی که چوب طبیعی اشتهای موریانه را تحریک هم می کند.چوب کامپوزیت پلاستیک می تواند به عنوان آن استفاده می شود و نیاز به هیچ نقاشی یا نقاشی بیشتر نیست. چوب طبیعی باید به اندازه مورد نیاز برداشته شود و سپس نقاشی یا پرداخت شود. چوب پلاستیک یک ماده پایدار است که از پلاستیک بازیافت شده و زباله های چوب استفاده می کند و مانع از برداشت بیشتر درختان می شود. چوب طبیعی در نهایت منجر به جنگل زدایی خواهد شد.ما در برنا چوب نمایندگی فروش انواع کامپوزیت چوب پلاست در کرج می باشیم برای خرید کامپوزیت کفپوش چوب پلاست با ما در برنا چوب تماس حاصل نمایید.

پایداری و ثبات کفپوش چوب پلاست

بعد از گذشت چند سال می توان طراوت را نخستین را به محصول بازگرداند . بدین منظور باید در ابتدا محصول را کاملا با آب فراوان شسته تا هیچ جسم خارجی روی محصول قرار نداشته باشد ، سپس با استفاده از یک دستگاه ساب ( با سمباده های بسیار درشت ) روی آن را در یک حرکت ممتد و طولی ساب می زنیم ، هرگز نباید حرکت دستگاه به شکل چرخشی صورت پذیرد بخشی که ساب زده شده ممکن است با بخش های دیگر کمی متفاوت به نظر برسد که این امر بسته به نوع سمباده ای می باشد که مورد استفاده قرار می گیرد.
 
قیمت کفپوش چوب پلاستکفپوش چوب پلاست  خرید کفپوش چوب پلاست

 تعمیر و نگهداری کفپوش چوب پلاست

با توجه به ساختار و ماهیت مواد تشکیل دهنده پروفیل های چوب پلاست ، این محصول به مراقبت اندکی نیاز دارد ، با این حال نسبت به انجام دوره ای و یا مقطعی مراقبت های زیر توجه نموده و دستورالعمل های زیر را انجام دهید.چوب پلاست یک محصول متراکم و مقاوم در برابر آب می باشد .در صورتیکه اثر لکه ها به سرعت از سطح رویی پروفیل های چوب پلاست برطرف و پاک شوند قادر به نفوذ به لایه های درونی محصول نبوده و از بین خواهند رفت مراقبت و نگهداری از محصولات چوب پلاست موجت افزایش طول عمر آن می گردد . برای این منظور توصیه می گردد جهت تمیز نمودن محصول از محلول های شیمیایی رقیق مانند صابون ، پودر و مایع ظرفشویی استفاده شود.

 مقاومت در برابر یو وی و آب و هوا در کفپوش چوب پلاست

احتمال دارد شاخه ها بر اثر تابش نور خورشید در ابتدا کمی کم رنگ شود ، ولی رنگ آن پس از مدتی پایدار می گردد ، رنگ شاخه ها ممکن است کمی با رنگ نمونه های رویت شده متفاوت باشد.لایه پی وسی در سطح خارجی چوب پلاستیک باعت محافظت آن در شریط جوی متفاوت و تغییرات دمایی خواهد شد.وهم چنین باعت مقاومت آن در مقابل اشعه خورشید خواهد شد.

 مقاومت در برابر لغزش کفپوش چوب پلاست

چوب پلاستیک مقاومت زیادی در مقابل لغزش دارد.

خرید کفپوش چوب پلاست

قیمت کفپوش چوب پلاست

به طور معمول می توان پانل چوب پلاستیک را دوباره رنگ آمیزی کرد اما ما پیشنهاد می کنیم چنین کاری را انجام ندهید زیرا در هنگام ساخت به بهترین شکل و با کیفیت بالا رنگ می شوند.

متریال دیوار پوش چوب پلاست ضد آب است و به صورت وسیع و در طرح های گوناگون برای حمام استفاده می شود و تا سال ها برای شما عزیزان دارای کاربرد می باشد.

هنگام بارگیری و تخلیه باید با احتیاط جا به جا شوند، در سایه و روی سطح صاف نگهداری شود تا آماده نصب شود این مجموعه فعالیت ها به افزایش طول عمر محصول کمک می کند.

کامپوزیت های چوب پلاست با توجه به پلیمر مصرف شده در آن ها، دارای دانسیته های متفاوتی می باشند و وزن شان در مقایسه با چوب و یا ترمو وود بالاتر است و به بیش از 2 برابر می رسد.

چوب پلاست محصولی نوین و با کیفیت است که امروزه در صنایع و طراحی دکوراسیون داخلی و خارجی دارای کاربرد بسیار زیادی می باشد.این محصول با کیفیت از ترکیب مواد پلیمری و خرده های چوب تشکل شده است به همین دلیل دارای مقاومت و طول عمر بسیار بالا می باشد.

تعداد بازديد : 918
نظرات كاربران :