mob دفتر کرج: 02632252192                          دفتر تهران 02155281744                  
ارتباط مستقیم با واحد فروش    
location دفتر تهران : بزرگراه آیت الله سعیدی ، شهرک صنعتی چهاردانگه ، خ ۲۲ شرقی ،پلاک ۹
 آدرس فروشگاه دکوود البرز : کردان ،بلوار شهدای کردان ،روبروی امیران ،نبش کوچه مریم ، فروشگاه دکوود

لوور چوب پلاست

لوور یکی از تزئینات متداول در نمای ساختمان است که امروزه در ساختمان های مدرن به چشم می خورد،لوور (Louvre) که یک لغت ذاتا فرانسوی می باشد معمولا به عنوان سایه بان در زبان فارسی نامیده می شود. لوور بیشتر برای شکستن شدت نور خورشید و کاهش گرمای آن در مناطق گرم استفاده می شود. این سازه در شکل های مختلفی ساخته میشود. لوور سایبانی است که بر روی پنجره ها قرار می گیرند و از نفوذ نور خورشید به داخل ساختمان جلوگیری می کند. امروزه برای ساخت لوور در ورودی پنجره ها از کامپوزیت چوب پلاست استفاده می شود،چوب پلاست محصولی است به روز و جدید که مخلوطی از پلاستیک و چوب است که زیبایی چوب و مقاومت پلاستیک را همراه با هم دارد به همین دلیل ساخت لوور از چوب پلاست باعث زیبایی لوور و همچنین مقاومت بیشتر لوور چوب پلاست در برابر نور خورشید و بارش باران و برف می شود. ما در مجموعه ی برنا چوب طراح و سازنده انواع لوور چوب پلاست در کرج می باشیم برای ثبت درخواست لوور چوب پلاست خود و مشاوره در خصوص لوور چوب پلاست می توانید با شماره های زیر تماس حاصل نمایید.
 
لوور چوب پلاست

مزایای استفاده از لوور چوب پلاست

لوورها نسخه تازه ای از نورگیرها می باشند که در اندازه های گوناگون ساخته می شوند و قابلیت آن را دارند که به صورت های افقی و یا عمودی در ساختمان تعبیه گردند. لوور های چوب پلاست را می توان به دو صورت متحرک و ثابت طراحی و اجرا کرد. مزیت بزرگ استفاده از لوور چوب پلاست زیبایی و به روز کردن نمای ساختمان است که همین ویژگی موجب  پرطرفدار شدن لوور چوب پلاست است. دیگر مزیت بزرگ استفاده از لوور چوب پلاست مانع از ورود نور خورشید در ساختمان است که باعث ایجاد هوای مطبوع در ساختمان می شود.

ویژگی استفاده از لوور چوب پلاست

 • نصب بسیـار سریـع و آسـان
 • عایق اشعـه و امـواج رادیومغنـاطیسی، صوت، گـرمـا و سرمـا
 • آنتی باکتـریال، مقاوم در برابر جذب و نفـوذ میکروب و باکتـری
 • مقـاوم در برابر نفـوذ اسید، مایعـات
 • ضدحریق و ضد شعله ور شدن
 • تغییـر شکل و حـالت بسیـار ناچیـز در شرایط مختلف آب و هوایی
 • استقامت بسیار بالا، سبک و مقاوم در برابر ضربه، سایش، فشـار و ترک خـوردگی
 • ماندگـاری طولانی باکمتـرین تغییـر شکـل و تغییر مشخصات ظاهری
 • قابل شستشو با انواع پاک کننده ها و موادشوینده
 • مقاوم در برابر نفـوذ حشرات و جانورانی مانند موریانه و مـوش
 • قابل بازیافت و دوستـدار محیط زیست

لوور چوب پلاست ثابت


مدل لوور چوب پلاست ثابت از نمونه های پر مصرف لوور می باشد که به دلیل سادگی و اقتصادی بودن و به دلیل نصب آسان بر روی نماهای مختلف شیشه ای و کامپوزیت مصرف بیشتری را نسبت به لوورهای دیگر دارد.

لوور چوب پلاست متحرک

این مدل از لوور چوب پلاست متحرک  با کمک کنترل از راه دور و یا سوییچ به مشتری در کنترل نما کمک می نماید و به دلیل اتصالات امکان هماهنگی با تکنولوژی های به روز شده را دارا می باشد و در طول روز جهت تغییرات روشنایی ساختمان می توان از این نوع لوورهای متحرک استفاده نمود.

خرید لوور چوب پلاست در کرج

برنا چوب طراح و سازنده انواع لوور چوب پلاست در کرج می باشد برای خرید لوور چوب پلاست در کرج می توانید با ما در برنا چوب تماس حاصل نمایید.
چوب پلاست