کاتالوگ ها
اطلاعات تماس
دفتر فروش: کرج طالقانی جنوبی خ سیدالشهدا پلاک 2076
تلفنهاي تماس ما:
026-32252192
026-32256646
026-32211273
09125974265


کورین چیست؟

آنچه درباره کورین باید بدانید...
صفحات آکریلیک( Solid Surface ) که با نام تجاری کورین در ایران مشهور می باشند نوعی کمپوزیت پلیمری صنعتی است که از مواد معدنی ( هیدروکسید آلومینیوم ) و از 2 گونه رزین بعنوان ماتریس تشکیل شده است.
خواص و عملکرد صفحات آکریلیک بر مبنای رزین تشکیل دهنده آنها متفاوت می باشد . بهترین کیفیت این کمپوزیت حاصل رزین 100 % آکریلیک ( پلی متیل متا آکریلات ) و مواد معدنی ( هیدروکسید آلومینیوم ) می باشد.
ترکیب فوق خواص منحصر بفردی با قابلیت انعطاف پذیری بالایی به صفحات آکریلیک می دهد که خصوصیاتی مثل مقاومت در برابر ضربه و حرارت ، مقاومت در برابر مواد شیمیایی ( اسیدها و بازها ) ، قابلیت ترمیم و بازسازی ، انعطاف و شکل پذیری و ... همگی ارمغان صفحات 100% آکریلیک می باشد.
چنانچه در ساخت این صفحات از رزین پلی استر و رزین آکریلیک بصورت ترکیبی استفاده شود ، با کاهش میزان پلی استر و افزایش رزین آکریلیک ، خواص کیفی و اثرات مثبت محیط زیستی و سلامتی این صفحات افزایش می یابد ؛ این افزایش تا جایگزینی 100% رزین آکریلیک به جای رزین پلی استر می تواند ادامه یابد.

نگهداری از کورین

در صورت مشاهده هر گونه لکه میتوانید با استفاده از آب خالص و دستمال صفحه را پاک نمایید و هرگز اجازه ندهید لکه های رنگی مدت زیادی بر روی سطوح صفحات باقی بماند.
هرگز جهت نظافت صفحه آکریلیک از سیم ظرفشویی استفاده ننماید زیرا باعث ایجاد خط و خش بر روی صفحات میگردد.
توصیه میگردد جهت نظافت صفحه آکریلیک از وایتکس استفاده ننماید زیرا باعث از بین رفتن براقیت صفحات میگردد.
در صورت مشاهده هرگونه خط و خش میتوانید با استفاده از پولیش و سنباده نرم براقیت مجدد را به سطوح برگردانید
صفحه اصلی | گالری تصاویر | خدمات | محصولات | درباره ما | تماس با ما